Çamaşır Odasında Her Şey Düzgün – Kansei Mutfaklar


Evin içinde yalnızca çamaşır yıkamaya, kurutmaya ve ütülemeye ayrılmış bir alan olması bir lüks. Bu yüzden bir çamaşırınız olduğunda onu şımartmalı ve çamaşırhanede her şeyi düzene sokmalısınız. Çünkü kendi işlevlerini yerine getirmenin yanı sıra, temizlik için ürün ve mutfak eşyaları depolamak için alan olması gerekir.

Çamaşır Odasında Sipariş

Bir Çamaşırhane veya Elbise Odası tasarımı için, mutfak tasarımında olduğu gibi aynı kurallara uyulmalıdır: her şey yerinde ve her şey için bir yer. Konfor ve estetiğe eşit ölçüde güvenmek. Bu nedenle, her şeyin yolunda ve yerinde olduğundan emin olduklarından, bu alan için özel olarak tasarlanmış aksesuarlara sahip olmak önemlidir. Veravent’te Çamaşırhane Sistemi, çamaşır odası veya çamaşır odası alanını çok verimli kullanan eksiksiz bir organizasyon sistemi.

İyi organize edilmiş bir çamaşırhane için düzenli sistem

Her şeyin yerinde ve elinizin altında olduğu mükemmel düzenlenmiş dolaplara sahip olmak bir lüks, ancak özelleştirilebilirlerse daha da büyük hale getiriyorlar. İle sistema TidyHer bir çamaşırhanenin özel ihtiyaçları dikkate alınarak her gardırop ayrı aksesuarlarla donatılabilir. Sadece birkaç adımda, Tidy bileşenleri herhangi bir zamanda değiştirilebilir, yükseltilebilir veya genişletilebilir.

Her bir mobilya parçasının sağına ve soluna vidalanan delikli ızgaralı yenilikçi panellere sahiptir. Sol veya sağda olmak kaydıyla kapı menteşelerini koruyarak basit bir kurulum sağlayan patentli modüler bir sistemdir. Entegre sistemler ihtiyaca göre ayrı ayrı birleştirilebilir. Sağlam bir yapıya ve dayanıklı malzemelere güveniyor.

Tidy ekipmanının modüllerini tutmak için delik sistemi, korozyona dayanıklı beyaz kaplamalı çelik saca sahiptir. Hem yüksek hem de alçak dolaplarda kullanılabilirler. Genişliği 32,3 cm olduğu için 60 cm genişliğindeki mobilyanın içine monte edilir.

Çamaşır Odası Aksesuarları

Çamaşırhane Sisteminde, siparişi çamaşır odası tasarımının bir parçası haline getiren farklı aksesuarlara sahibiz. Seçebilmek:

  • Gereçler Kapları.
  • Çıkarılabilir çamaşır sepeti.
  • Çok amaçlı çıkarılabilir raf.
  • Çok Amaçlı Raf düzeltildi.
  • Çatı paneli.
  • Elbise hattı.
  • Farklı boylarda çıkarılabilir sepetli çamaşır sistemi.

Çamaşır sistemi

Bir giysi veya çamaşır odası içinde bir lavaboyu kaçıramazsınız ve Veravent Bize geleneksel lavaboları hatırlatan paslanmaz çelik bir lavaboya sahipler. Bu nostaljik dokunuşu sağlamanın yanı sıra çok işlevsel bir unsur olması.

Satış noktaları hakkında daha fazla bilgi ve danışma için, çamaşır odanızı dilediğiniz gibi donatabilirsiniz. Veravent sayfasını ziyaret edin, çünkü tüm kataloglarını da indirebilirsiniz. Lavabo, musluk, aspiratör ve çok daha fazlasını nerede seçmelisiniz. Çünkü Veravent sloganı Biz Mutfağız.