Çim bahçede yürüme yolu


Açık bir veranda, özellikle dikkate değer bir boyuta sahip olduğunda, bir eve birçok olanak sunar.çim bahçede yürüme yolu Bu tür durumlarda en iyi seçenek, bundan en iyi şekilde yararlanmak için farklı ortamlar yaratmaktır.bahçe yolu,bahçe,bahçe yürüme yolu,bahçe yolu nasıl yapılır,yürüme yolu,doğal yürüme yolu,el yapımı yürüme yolu,bahçe yolu taşı,bahçe yolu yapma,bahçe yolu taş döşeme,bahçe yolu yapımı,el yapımı bahçe yolu,bahçe yolu fikirleri,bahçe süsleme,muhteşem bahçe yolu fikirleri,muhteşem bahçe yolu fikirleri top10,hobi bahçesi,muhteşem bahçe yolu fi̇ki̇rleri̇ top30,yolu,bahçe peyzajı,bahçe yol,bahçeye yol yapımı,yürüme,bahçe yolları,bahçe yol taşı,bahçe yol modelleri,bahçe yol kalıbı,bahçe yol yapımı Bu fikri tercih ettiğimizde, yarattığımız farklı alanları birbirine bağlamamıza yardımcı olan yürüyüş yolları ve yolları kullanmak önemlidir. Bugün sizlerle bahçenizin dekorasyonuna çok özel bir dokunuş katacak bir dizi modern yolu paylaşmak istiyoruz .

bahçe yolu,bahçe,bahçe yürüme yolu,bahçe yolu nasıl yapılır,yürüme yolu,doğal yürüme yolu,el yapımı yürüme yolu,bahçe yolu taşı,bahçe yolu yapma,bahçe yolu taş döşeme,bahçe yolu yapımı,el yapımı bahçe yolu,bahçe yolu fikirleri,bahçe süsleme,muhteşem bahçe yolu fikirleri,muhteşem bahçe yolu fikirleri top10,hobi bahçesi,muhteşem bahçe yolu fi̇ki̇rleri̇ top30,yolu,bahçe peyzajı,bahçe yol,bahçeye yol yapımı,yürüme,bahçe yolları,bahçe yol taşı,bahçe yol modelleri,bahçe yol kalıbı,bahçe yol yapımı

Kare döşeme

Modern bahçe yolları listemize geometrik olarak düzenlenmiş karelerden oluşan bir kompozisyonla başlıyoruz.sponsor

Ahşap yol

Bu durumda, farklı tonlarda ahşaptan yapılmış kısa bir yoldur. Avlunun iki farklı bölümünü çağdaş bir tarzla birleştirmekten sorumludur .

İnce ahşap paneller

Bu evin dış avlusunun yürüme yolu , kiracıları yüzeyi boyunca yönlendiren ince hafif ahşap panellerden oluşmaktadır.

Yükseltilmiş beton

Bu sahil evinde, yükseltilmiş beton bloklar kullanmayı tercih ettiler, böylece kendilerini kumun hareketlerinden korudular.

Kavisli yürüyüş yolu

Bu diğer durum için, avluya daha doğal bir görünüm veren arka bahçe boyunca kavisli bir tasarım seçtik.

Ahşap ve beton

Bu evin farklı ortamlarını birleştirmek için beton ve ahşap döşeme kullanılmıştır. Mükemmel dokunuşu sağlayan bir malzeme karışımı.

Asfaltlanmış geçit

Burada, yürüyüş gibi yapı boyunca ağaç dikmek için kullanılan asfalt bir yürüyüş yolu ile tekrar karşılaşıyoruz.Şunlar da hoşunuza gidebilir:Evinizin ölçülerine göre bahçeniz için ideal havuzu keşfedin

Evin içinden ahşap

Dış cepheyi iç ile birleştiren, çok hoş bir süreklilik yaratan sonsuz bir yol olduğu söylenebilir.

Yükseltilmiş ahşap yürüme yolu

Yükseltilmiş bir platform kurmayı seçtiği için bu sefer seçilen seçenek daha karmaşık bir şey. Bu şekilde peyzaja zarar vermekten kurtulursunuz.

Sarmaşıkla çevrili yol

Tabi doğa ile çevrili patika gibisi yoktur. Bu durumda her iki yanda ahşapla oluşturulmuş bir yürüyüş, bölgeye renk ve tazelik getiren sarmaşık buluyoruz.

LED ışıklarla aydınlatılmış

Geceler de bu tür bir yolu kullanmak için iyi bir zaman olabilir, bu nedenle onları LED’lerle aydınlatma seçeneği bu durumlar için mükemmel olabilir.

Çimle karıştırılmış beton

Basit ve geleneksel bir şey ama bu her zaman çok iyi sonuçlar veriyor. Çim ve betonu karıştırarak bahçemize modern bir dokunuş katabiliriz.

Aşamalı dağıtım

Dikdörtgen beton finişerler, bu çağdaş arka bahçeden geçen kavisli bir yol oluşturmak için hafif kademeli bir şekilde yerleştirildi.

Koyu ahşap geçit

Bahçe için modern yollar listemizi bitirmek için, havuz alanını çim alanla bölmekten sorumlu olan bu koyu ahşap yürüyüş yolunu size getiriyoruz.

Tüm bu modern yollardan en çok hangisi dikkatinizi çekti? Neşelen ve yorumlarınızı hepimizle paylaşın. Seni bekliyoruz!

Bu girişte görünen görüntüler Çağdaş portaldan alınmıştır .