Çizgili Mutfak Mobilyaları – Kansei Mutfaklar

Mutfak reformunu düşünüyorsanız, en son trendlerden haberdar olmak isteyeceksiniz. Peki, yaratıcılığa açık bir alana yaklaşımı takip etmek ve eşsiz bir ortam elde etmek. Çizgili mutfak mobilyaları, şekil, malzeme, stil açısından bir olasılıklar dünyası açar … Her mutfak projesinin gerektirdiği her şey.

Mobalco

Çizgili Mutfak Cepheleri

Bir mutfak projesinde, her öğe önceden incelenen bir işlevi yerine getirir. Her mutfağın mekanı, tarzı ve işlevselliğinin istendiği gibi olmasını sağlamak için. Bu yüzden yivli mutfak cepheleriniz veya dalgalı kapılarınız olduğunda, hareket, kıvrımlı şekiller, tarzı belirleyen ince çizgiler aradığınız için … Kısacası pürüzsüz şekillerle kırmak ve mutfak mobilyalarına doku eklemek.

Bazı mutfak mobilyası markaları, kataloglarında farklı malzemelerle yivli kapı modellerini içerir. Linolyum, lake veya ahşap mutfak kapıları olabileceği için. Rutin veya kolonyal mutfaklar için çok tipik olan nervürlü panellerle çerçevelenmiş geleneksel mutfak kapılarına ek olarak.

Toncelli

deVOL

Çizgili Paneller

Farklı kalınlık, şekil, renk ve malzemeye sahip çatlakların sağladığı etkiyi sağlayarak, oluklu paneller imal ettirdik, aynı zamanda istenilen tasarıma bakılarak elle de yapılabilir. Takiben mutfak tasarımında son trendler mevcut davlumbazlar için yivli modüller, orijinal tasarımlı kıvrımlı mutfak adaları, oturma odasına açılan mutfaklarda adalar veya yarımadalar için arka tarafta…. ve hatta ortamları bir kafes olarak ayırmak için.

çizgili doku eğilimiinşaat malzemelerine de ulaşır. Mutfağın yapımında veya tadilatında uygulanmak üzere bu dokuya sahip karoları görebiliriz. Mutfak karoları modayı hiç bırakmadığı için muhteşem efektler elde etmek.

Mutfak dolapları ve nervürlü paneller, her mutfak tarzına etki katar. Klasik, art deco, rustik tarzdan … kişilikle dolu modern bir mutfağa.

Kansei’de projenizde size yardımcı olabilirim, On Line mutfak tasarımı. Evden ve akıcı bir iletişimle. Buraya Tıkla.

Üzerinden: Pinterest