Çocuk odaları için tasarım raflar


çocuklar için tasarımcı raflarıNiño tasarım rafları çeşitli versiyonlarda

Okula dönmek için sadece birkaç gün kaldı. Odanıza sipariş vermenin ve yeni kurs için ihtiyaç duyacağınız tüm yeni kitaplar için bir yer bulma zamanı geldi ve her yıl daha fazla sayıda, peki ya? Çocuk odanızın boşluğundan yoksun kalmaması için anahtar bir yere sahip olmaktır. iyi kitaplık onları nereye koyabilirler. Buna ne dersin? Niño adı verilir ve işlevselliğin ve basit çizgilerin baskın olduğu çocuklar için tasarımcı raflarından oluşan bir koleksiyonun parçasıdır. Brezilyalı tasarımcı Henrique Steyer’in bir eseri.

tasarım raflar Kadın versiyonunda çocuk

Bu bir güzel raf koleksiyonu tasarımın, işlevselliğin ve basit çizgilerin hakim olduğu çocuklar için, odalarını düzenlemek için harika. Yaratıcısına göre Niño, Noel’de pişirilen ve çocukluğunda hayranlık duyduğu zencefilli kurabiye adam kurabiyelerinden ilham alan bir koleksiyon. Brezilya’da “1 Nisan Şakası” kutlanıyor mu bilmiyorum ama bana o gün şaka olarak arkaya yapıştırılan bebekleri hatırlatıyor.

Niño ahşap versiyonda tasarım raflarçocuk raflarıçocuk raflarıçocuk rafları

Erkek ve dişi olmak üzere iki versiyonun yapısı ahşap laminattan yapılmıştır ve parlak ve mat lake yüzeyler ile. Bu ısmarlama raf ile çocuklar kitaplarını düzenlemeyi öğrenecek ve kendileri yerleştirmekten keyif alacaklar. Via: Bookshelf.