Çocuk yatak odaları için IKEA


Küçük çocuğunuzun yatak odasını, büyümesi ve gelişmesi için heyecan verici ve yaratıcı bir yer haline getirmek istiyorsanız, çocuk yatak odaları için bu IKEA hilelerine bayılacaksınız. Oynamaya teşvik etmek, eğlenceli bir ortam yaratmak ve dinlenmek için sakin bir yer yaratmak için uygun fiyatlı İsveç ev eşyası devinin ürünlerini kullanmanın pek çok yaratıcı yolu var. İşte favorilerimizden bazıları.

Bekvam basamaklı tabure IKEA hacks

Bekvam basamaklı tabure, çocuk odaları söz konusu olduğunda yelpazesindeki en çok yönlü mobilya parçalarından biridir. 17,99 $ (IKEA) perakende fiyatı ile mutlak bir çalma. Kullanmak için bu yaratıcı korsanlara bir göz atın.

IKEA, Bekvam basamaklı tabure oyun mutfağını hackliyor
Kaynak: mommo design

Biraz boya, birkaç düğme ve küçük bir sepet rafı onu harika bir oyun mutfağına dönüştürecek.

IKEA, Bekvan basamaklı tabure kütüphane merdivenini hackledi
Kaynak: Oakland Avenue

Bekvam’ı eğlenceli bir kütüphane merdivenine dönüştürmek için duvar kağıdıyla boyayın veya süsleyin.

Manyetik bıçak rafında küçük oyuncak saklama

Ayağınızın içinden geçiyormuş gibi hisseden küçük oyuncak arabalara basmaktan bıktınız mı? Kurtuldunuz! Grundtal manyetik bıçak rafı, arabalar ve trenler gibi küçük metal tabanlı oyuncaklar için bir depolama kurtarıcısıdır. Çocuklar mıknatısları sever, bu yüzden bu küçük IKEA hack’iyle peşinden gitmek daha olası bir olaydır (ne yazık ki LEGO’da işe yaramayacak). Yalnızca 14,99 ABD doları (IKEA) ve çocuğunuzun yatak odası duvarına takılması kolaydır.

IKEA, Grundtal bıçak rafı oyuncak deposu hack'liyor
Kaynak: JUST A GIRL

Eksik yan sehpa IKEA hacks

Lack yan sehpa (IKEA’da 7,99 $ ‘dan temin edilebilir), çocuğunuzun yatak odası için başyapıtlar yaratabileceğiniz bir başka harika mobilya parçasıdır.

IKEA Hacks Eksik yan sehpa sanat istasyonu
Kaynak: Pinterest

Oynamayı teşvik edin ve Lack yan masasını bir sanat istasyonuna dönüştürmek için kara tahta boyasıyla boyayın.

IKEA Hacks Yan masa masa oyunları eksik
Kaynak: HouseBeautiful aracılığıyla IKEA

Masa oyunları – biraz maskeleme bandı alın ve çocukluğunuzdaki en sevdiklerinizi yeniden yaratabilmek için boyayın.

IKEA hacks Lack yan masa masa üstü oyun alanı
Kaynak: Etsy

Bir masa üstü oyun alanı oluşturun

Kitapları baharat rafında saklayın

En popüler IKEA hack’lerinden biri (iyi bir sebepten dolayı), çocuk kitaplarını saklamak ve sergilemek için Bekvam baharat rafını (IKEA’da 3.99 $) kullanıyor. Masif ahşaptır ve duvarlara, kapılara, yatak başının üstüne vb. Sevimli küçük bir kitap rafı olarak kolayca boyanabilir ve monte edilebilir.

IKEA, Bekvam baharat rafı kitap rafını hackliyor
Kaynak: BRIT + CO

Kura yatak IKEA hacks

Yatmak istemeyen küçük melekleriniz var mı? Kura yatak ile benzersiz ve eğlenceli bir şey yaratarak uyku zamanını dört gözle bekledikleri bir şey haline getirin. Kura Tersinir karyola 299 $ ‘dır (IKEA, yatak ayrı satılır). Alçaktan yüksek yatağa dönüştürmek için baş aşağı çevrilebilir. IKEA yatak çadırları satıyor, ancak bundan çok daha yaratıcı olabileceğinizi biliyoruz – tek ihtiyacınız olan biraz ilham, boya, duvar kağıdı ve eğlenceli çarşaflar!

Bir IKEA düz paketini bir araya getirme düşüncesi sizin için ürkütücüyse, montajı sizin için yapması için neden bir Airtasker tutmuyorsunuz?

IKEA, Kura yatak odası evini hackledi
Kaynak: Hellobee aracılığıyla IKEA

Küçük bir evde kamp yapın

IKEA, Kura kaygan kayar yatağı hackliyor
Kaynak: LaurieFlower

Kendi kaygan kaydırağı olan büyük bir çocuk yatağı inşa edin

IKEA Kura tatlı rüyalar pijama partisi ranzasını hackliyor
Kaynak: Kidsmopolitan

Tatlı rüyalar ve pijama partileri ranza tasarımı

Tablo IKEA hackini değiştir

Kreşler için harika bir IKEA hilesi, Tarva şifonyerini değişim masası olarak kullanmaktır (129 $ ‘dan başlayan IKEA) 3 ve 6 çekmece seçenekleri hem bebeğinizi değiştirmek için mükemmel yüksekliktir hem de çekmeceler bebek bezleri ve kremler için saklama alanı olarak kullanılabilir.

IKEA, Tarva değişim tablosunu hackliyor
Kaynak: My Baby Darling

Kallax rafıyla saklama

Bilen ebeveynler, oyuncaklar ve diğer yatak odası eşyaları için depolama alanı oluşturmak için Kallax raf sistemini kullanmayı seviyor. Kallax’ın yan tarafında olması, küçüklerin en sevdikleri oyun öğelerine ulaşmalarını kolaylaştırır ve bir okuma köşesi oluşturmak için üstüne küçük bir yatak yerleştirebilirsiniz. Kallax bir dizi konfigürasyonda (69 $ ‘dan başlayan IKEA) gelir ve organizasyonu kolaylaştırmak için istiflenebilir, boyanabilir ve eklenebilir.

IKEA, Kallax raf depolamasını hackliyor
Kaynak: Ev Yapımı Fikirler

IKEA DIY sallanan sandalye

Bu sallanan sandalye hack, inanılmaz bir para tasarrufu fikri! Yüksek fiyat etiketli bir sallanan sandalye satın almak yerine, neden kendinizinkini yapmayasınız? IKEA’da çok çeşitli konforlu sandalyeler mevcuttur. Sizinkini seçin, ardından çevrimiçi olarak sallanan sandalye koşucu sipariş edin ve bunları kendiniz takın.

Bu görev beceri setinizin biraz dışında görünüyorsa, Airtasker’ın işi kısa sürede yapabilecek bazı harika ustaları vardır.

IKEA, DIY sallanan sandalyeyi hackliyor
Kaynak: Popsugar
Resim kredisi: Sara Boulter Photography

Çocuk yatak odaları için paylaşmak istediğiniz başka harika IKEA hack’leriniz var mı? Aşağıda bize bir yorum bırakın ve mutlu IKEA korsanlığı yapın!