Çok Küçük Mutfaklar – Kansei Mutfaklar


Fazla yer olmadığında, ancak kesinlikle gerekli olanı içeren bir mutfağa ihtiyaç duyduğunuzda, yaratıcılığınızı keskinleştirmelisiniz. Tüm ortamın dekorasyonunun bir parçası olacağından, çok özenli bir estetikle çok işlevsel bir mutfak elde etmek için her şey. Bu nedenle çok küçük mutfaklar, büyük bir mutfak ile aynı veya daha büyük bir özenle muamele görürler. İnovasyondan ve en son trendlerden vazgeçmeden temel unsurlara odaklanmak.

Dolap içindeki mutfaklar

İşlevselliği ve konforu optimize etmeye çalışan Kitchoo, bir dolap içine gizlenmiş kompakt bir mutfak olarak ortaya çıkıyor. Çalışmaya başlamak için ihtiyacınız olan her şeyin içinde saklanan mini bir mutfak. Ayrıca kapak kapatıldıktan sonra yüzey kullanılır.

Tüm yaratıcılık bir arada minimalist tasarıma ve yüksek kaliteli unsurlara sahip küçük mutfak. Çizilmeye, aşınmaya, kuru ısıya ve aside dayanıklı son nesil akrilik reçinedeki mutfak yüzeyi gibi. Mutfak tezgahına gizlenmiş bir musluğu olan orijinal bir paslanmaz çelik evye. Kapakların ve çekmecelerin kusursuz çalışmasını sağlayan menteşeler ve kılavuzlar. Así cihazın aletleri olarak ana markalar, özelliklerine ve yeteneklerine güvenerek.

Bu optimizasyon arayışında, küçüklerin temel bileşenleri kompakt mutfak Kitchoo’nun en az iki rolü var. Örneğin kilitleme sistemi küçük mutfağın gizlenmesine izin verir, aynı zamanda rahatlıkla kullanılabilir.aynı boşlukta, kapak indirildiğinde.

Küçük daireler, çalışma stüdyoları ve bir otel odasında küçük bir mutfak sunmak istediğinizde idealdir. Yemek pişirmek hayatımızın bir parçası olduğu için, sadece çay hazırlamak ya da soğuk bir içecek içmek de olsa vakit geçirdiğiniz bir yer.

Küçük alan için mutfaklar

1.54 m2’lik bir mutfağa sahip olmak mümkündür, her şey yerden tasarruf etme meselesidir, her zaman hiper işlevsellik arar. Kitchoo mutfaklar ihtiyacınız olan her şeye sahiptir: modüler bir indüksiyonlu ocak, bir lavabo, bir buzdolabı ve isteğe bağlı bir bulaşık makinesi. Bazı modellerde bir mikrodalga ve bir davlumbaz dahil. Hepsi 127 cm.

Hakkında konuşabilirsin çok küçük alanlar için mutfaklar, muhteşem mutfakların tasarımı ile aynı önemde. Çünkü mutfak bir mutfaktır ve tasarım, işlevsellik ve estetik metrekarelerden etkilenmemelidir.

Mutfağınızın projesinde, boyutu ne olursa olsun yardıma ihtiyacınız varsa Kansei’den mutfak tasarımları on line yapıyorum. Buraya Tıkla