Çok Yönlü Davlumbazlar – Kansei Mutfaklar


Pişirme bölgesi bir duvarın yanında olduğunda, bir mutfak dolabının içine dekoratif bir duvar davlumbazı veya gömme bir davlumbaz yerleştirmek gelenekseldir. Her iki seçenek de eşit derecede geçerlidir. Ama şimdi, benim dediğim gibi çok yönlü çeker ocaklarımız var. Çünkü farklı dağıtımlara uyum sağlıyorlar ve ayrıca yaratıcı mutfak projesine sınır koymadan katılıyorlar.

Çok Yönlü Davlumbazlar

Yaratıcılığa ve kişisel bir mutfağın tasarımına kapı açan geleneksel duvar davlumbazlarına ek olarak başka olanaklar da var ve Novy’de çok yönlülüğü sağlayan başka davlumbaz modelleri buluyoruz.

  • Tavan başlığı Çeşitli kurulum olanaklarına sahip Mini Pure´Line: benzersiz bir davlumbaz tasarımı yaratan uzun bir mutfak dolabının içinde, bir asma kiriş üzerinde veya bir çerçeve üzerinde. Etkili bir hedefe, olağanüstü bir tasarıma ve maksimum sessizliğe güveniyor.

  • Yüzey çanları, ayrıca pişirme bölgesi duvarda olduğunda da kurulabilir. Çünkü bu tip davlumbazın montajı adalı mutfaklara özel değildir. Novy’de, panjursuz bir ALL-IN-ONE indüksiyon + davlumbaz konseptine sahipler ve tavaların yüksekliğine kolayca uyum sağlayarak büyülü bir seçenek haline geliyorlar. Uzun dolapları olmayan mutfak tasarımları için ve tam tersi için daha fazla depolama kapasitesi ararken idealdir. % 100 kullanışlı bir mobilya parçası için duvar alanını kullanmak.

  • geri dönüşüm davlumbazları aynı zamanda iyi bir seçenektir. Asma sistemi sayesinde tavandan monte edilebilir ve istenilen yüksekliğe ayarlanabilir. Tavanda herhangi bir kesim yapılmasına gerek olmadığı için dışarıya tahliye kanallarının olmaması mutfak tasarımına yardımcı olur. Davlumbazın çalışması, tavanın davlumbazın ağırlığını destekleyebilmesini sağlayan bir elektrik kaynağı gerektirir. Novy’de tasarım açısından olanakları genişleten iki model Zen ve Mood var..

Sınırsız bir şekilde mutfağın tasarımına, yaratıcılığa ve en iyi arzuya sahip bir alan için bahse girerim. sessiz zil. Tüm bunları Novy ile buluyorum çünkü bana müşterilerimin mutfak projelerinde aradıklarımı alacağına dair güvence veriyor.

Kataloglarında bulunan tüm davlumbaz modellerini görmek için Novy sayfasına girin.