Daire satış pazarlama teknikleri

İyi hazırlanmış bir ev, potansiyel alıcıları cezbedecek ve fiyatını almanıza yardımcı olacaktır.

Evinizi satarken, en iyi ayağınızı öne çıkarmak önemlidir. Eviniz piyasaya sürülmeden önce temiz, dağınık ve iyi durumda olmalıdır. Ama gerçekten rekabeti yenmek istiyorsanız, ev sahnelemesiyle bir adım daha ileri gidin.

Ev yapımı doğru bir şekilde yapılırken, bazı kusurlarını küçümseyerek evinizin en iyi özelliklerini vurgulayabilirsiniz. İşi sizin için doğru fiyata yapacak çok sayıda ev sahneleme firması var. Ancak para kazanmak istiyorsanız, bunu kolayca kendiniz yapabilirsiniz. İşte evinizi hazırlamak ve bu alıcılara cazip gelmek için birkaç basit ipucu.

 1. Harika Bir İlk İzlenim Yaratın
  Geleneksel olarak ev sahnelemesi bir iç tasarım işi olarak düşünülse de, ön sundurma potansiyel alıcıların göreceği ilk şeydir, bu yüzden göz ardı edilmemelidir. Yeni bir karşılama paspası ve taze ekilmiş bir çalı ile giriş yolunuzu süsleyin. Sundurma ışığının çalıştığından ve tozsuz olduğundan emin olun. Gerekirse, ön kapıya yeni bir kat boya verin.
 1. Dağınıklığı Gidermek İçin Ciddi Olun
  Herhangi bir emlakçı, bir ev satmaya çalışırken dağınıklığın hayır olduğunu söyleyecektir. Ancak ev sahnelemede, aşırıya kadar dağınıklığı ortadan kaldırmalısınız. Eşyaları garaja veya depolama birimine taşımanız bile gerekebilir. Zeminler, tezgah boşlukları ve hatta dolaplar tamamen temiz olmalıdır. Bir alıcının evinizde yaşadığını resmetmesini istersiniz, bu da kişisel fotoğraflar veya ıvır zıvır anlamına gelmez. Bu ev evrelemesinin en önemli unsurlarından biridir, bu yüzden tasfiye, tasfiye, tasfiye!
 1. Alanı Davet Et
  Şimdi tüm dağınıklığı temizlemek, evinizin steril bir hastane gibi görünmesi gerektiği anlamına gelmez. Alanın davetkar ve rahat bir his olmasını istiyorsunuz. Bir kılavuzun resimlerini çizmek için, model evlerin nasıl dekore edildiğini düşünün. Mutfakta bir kase limon, bir komodinin üzerinde bir çiçek vazosu ve iyi yerleştirilmiş zevkli bir sanat eseri tüm farkı yaratabilir.
 1. mobilya
  İyi yerleştirilmiş mobilyalar bir odanın hissini yaratabilir veya kırabilir. Tüm mobilyalarınız duvarlara itilirse, alanın küçük olmasını sağlayabilir. Mobilyalarınızı bir grup halinde zeminin ortasında yüzdürün. Örneğin, ortada bir sehpa bulunan iki koltuğa bakan bir kanepe, konuşmayı ve akışı teşvik eden davetkar bir düzendir.
 1. Her Odaya Bir Amaç Verin
  Sadece önemsiz bir koleksiyon olan bir odanız varsa – evinizi listelemeden önce yeni bir amacı olduğundan emin olun. Basit bir misafir odasına veya ofise dönüştürün. Ya da oyun odası yapmak için organize raflar ve renkli bir halı ekleyin. Alıcıların her alandaki potansiyeli görmelerini istersiniz.
 1. Nötr Boya
  Alıcıları ikna etmenin kesin bir yolu taze boyadır. Boz kahverengi veya açık gri gibi birçok kişiye hitap eden klasik bir nötr renk seçin. Mümkünse, tüm evi boyayın. Sadece bir renge sahip olmak evin daha uyumlu hissetmesini sağlar ve gelecekteki sahibi için boş bir tuval oluşturur.
ev satış siteleri,
icra satılık ev,
ev satın alma siteleri,
bankaların emlak satışları,

Rekabetçi bir emlak piyasasıyla, evinizi diğerlerinin üzerine koymak için elinizdeki her aracı kullanmak önemlidir. Evde evreleme zor ya da pahalı olmak zorunda değildir. Ve doğru fiyata hızlı bir satış için, tüm farkı yaratabilir.

Bir cevap yazın