Dar odalar için koltuk takımları

Öğrencilerin, genç profesyonellerin ve küçük ailelerin büyük evleri olmasına gerek yoktur.

Gerçekte, bu popülasyonlar nadiren bir ev satın alabilirler. Eğitimlerinin veya kariyerlerinin başında çoğu insan bir daire kiralar. Ama sonra herkes küçük bile olsa, kendi dairelerini satın almak ister.

275 Fontaine Parc kompleksinde mükemmel ve konforlu bir seçenek seçilebilir. Havuzu, bol yeşillikleri ve sakin komşuları var. Kompleks benzersiz bir konumda yer almaktadır.

Sakinleri plaja, bankaya, alışveriş merkezine ve birçok şirin restorana hızlı bir şekilde ulaşabilir. Tek sorun: küçük alan oturma mobilyalarını düşünmelisiniz.

image - Amaçlı Küçük Mekan Mobilyaları
Amaçlı Küçük Mekan Mobilyaları

Küçük Daireler İçin Doğru Mobilya Nasıl Seçilir?

Çok işlevli mobilyalar açığız. Ayrıca, mümkün olduğunca fazla boş alan bırakmak için fazla iç unsurları terk etmek mümkünse daha iyidir. Mükemmel bir örnek şöyle olabilir:

  • Kanepeler katlanır;
  • Katlanır masalar;
  • Çocuklar için ranzalar;
  • Kanadın bir masa üstüne dönüştüğü kanadın dikey açıklığına sahip dolaplar;
  • Duvarda saklanmak için katlanan yataklar.

Ancak sadece işlevselliği değil, aynı zamanda mobilyanın boyutu ve rengini de düşünmelisiniz. Yalnız yaşıyorsanız gerçekten bir kral yatağa ihtiyacınız var mı? Renk şemasını seçerken de çok dikkatli olmalısınız. Koyu renkli mobilyalar odanızın% 70’ini kaplıyor gibi görünüyor. Böyle bir ortamda yeterli hava yokmuş gibi görünür.


Ayrıca Oku:


Alışkanlıklarınızı Kademeli Olarak Değiştirin!

Küçük bir daire arıyorsanız, onu nasıl donatacağınızı önceden düşünün. Mobilyaların sayısı ve işlevselliği, aile üyelerinin sayısına bağlıdır.

Bir apartman dairesinde yaşamak istemiyorsanız, tüm hayatınızı bir evde geçirdiğiniz için, önce bir şehir evinde bir daire kiralamayı deneyin. Altis Bonterra kompleksi mükemmel seçenekler sunar. Ve bitişik bölge şunları içerir:

  • Deniz suyu içeren havuzlar;
  • Yeşil alanlar;
  • Oyun alanları;
  • Elektrikli araçlar için şarj istasyonları.

Küçük Odalarda Görsel İç Tasarım

Tüm alanı kullanmaya çalışın. Yeterli alanın olduğu büyük bir evde boş geniş pervazlı bir pencere harika görünüyor. Küçük bir daire döşüyorsanız, tüm boş yüzeyleri kullanın.

Pencere pervazı, masayı mükemmel bir şekilde değiştirecek veya devamı haline gelecektir. Genel olarak, siparişe göre yapılan herhangi bir yerleşik mobilya, alanın her santimetrekaresi için bir kullanım bulmaya yardımcı olacaktır. Ayrıca, bu tür mobilya kompozisyonları daha bütünsel görünüyor.

Farklı yüzeyler ve birçok renk alanı görsel olarak bozarak odayı daha da küçültür. Aynı renkteki yerleşik mobilyaların genel bileşimi, en küçük mutfağı veya yatak odasını daha konforlu ve geniş hale getirecektir.

Küçük Alan Çözümleri

Daireniz ne kadar küçükse, içinde o kadar az şey olmalıdır. İçine sevimli saksı ve figürinler sığdırmaya çalışmayın. Herhangi bir dekoratif unsur, kaos ve çöp etkisi yaratır.

Küçük dairelerin altın kuralı, her şeyin faydalı olması gerektiğini söylüyor. Eğer bir şeye gerçekten değerse, ondan kurtulmanız gerekir. Modern tasarımcılar, hantal sabit mobilyalar yerine hafif katlanır mobilyalar kullanmayı bile önermektedir.

Katlanır sandalyeler görsel olarak daha hafif ve havadar görünür. İçinde saklama kutusu olan banklar ve puflar diğer harika fikirlerdir.

Çıktı

Her durumda, en önemli şey, kendinizi evinizde rahat hissetmenizdir. Konforunuzu gerçekten etkileyen şey iyi bir mahalle ve iyi komşulardır.

Yine de, küçük bir apartman dairesi döşemek için bir mobilya tasarımcısı tutma fırsatınız varsa, yapın. Daha önce bariz olan şeyleri fark etmemiş olmanıza şaşıracaksınız. Ve apartmandaki alanı% 100 kullanacaksınız!

Bir cevap yazın