Davlumbaz Kurulumu Artık Durum Yok – Kansei Mutfaklar


Mutfak mobilyalarının yeni bir evde ve hatta bir reform içinde dağıtımında, tesislerin yeri her zaman dikkate alınmıştır. Bazen mobilyaların dağıtımını şartlandıran duman çıkışı dahil. Ama şimdi, kaputun montajı artık şart değilve hepsi davlumbazın mutfak tasarımının gerektirdiği yere yerleştirilmesini sağlayan devridaim sistemi sayesinde.

Mobalco Valencia

Resirkülasyonlu Davlumbazlar

İle devridaim davlumbazları dumanın dışarıya çıktığı durumu, fayda sağlamayan bir yerde ise unutuyoruz. Böylelikle, projenin estetiği ve işlevselliği dikkate alınarak pişirme bölgesinin doğru durumda kurulmasına olanak sağlar. Çünkü bir mutfak çalışmasında davlumbazın montajı şartlandırılmamalıdır.

Devrim niteliğindeki bir teknolojiye sahip Novy, davlumbazları için yeni bir hava sirkülasyon sistemi olan özel monoblokunu sunuyor. Monoblok, koku moleküllerini çok verimli bir şekilde ortadan kaldıran yenilikçi bir yüksek teknoloji filtredir. En son teknolojiye sahip milyonlarca emici mikro küreden oluşan esnek bir tabaka oluşturur. Koku molekülleri, içindeki kürelerin küçük gözeneklerinden geçerek burada depolanır.

Monoblok filtrenin özellikleri arasında Novy, filtrenin 120ºC’de 1 saat fırında 12 defaya kadar yenilenebilme avantajına sahiptir. Yapıldığı malzeme sayesinde, geleneksel bir resirkülasyon filtresi ile donatılmış diğer davlumbazlara kıyasla gürültüyü önemli ölçüde azaltır.

Koşulsuz davlumbaz kurulumu

Bir evin kapsamlı reformunda, mutfak alanını başka bir odaya, duman çıkışından dışarıya ve olasılığı olmaksızın yerleştirmeye karar verebilirsiniz. Birlikte Devridaimli Novy kaputbu sorun artık bir sorun değil. En iyi aspirasyonu ve sessiz bir davlumbazı sağlamak.

Mutfağın ve pişirme alanının dağılımı da şart koşmuyor. Her tasarım için, tümü devridaim olan yüzey, tavan, ada, duvar davlumbazları ve uzun bir mutfak dolabına entegre edilmiş olanlar var.

Küçük dairelerde, geri dönüşümlü davlumbazlar çözümdür. Dışarıya bir duman çıkışı koşulu olmadan her şekilde iyi bir atmosfer yaratmayı başarmak.

Mutfak benzersiz ve kişisel bir odadır ve giderek daha fazla bu şekilde değerlendirilmektedir. Her ihtiyaca yönelik doğru mutfağa ulaşmak için çözümler bulunduğundan, koşulların projenin yaratıcılığı ve gerçek mekân tarafından belirlendiği yer.

Novy’de, her bir mahal için davlumbaz modeli ve her mahallin belirli özelliklerini dikkate alarak doğru kurulum hakkında tavsiyelerde bulundukları bir Teknik Yardıma sahipler.