Davlumbazlarda En Son – Kansei Mutfaklar


Bir mutfak projesine başladığınızda renk trendlerini yakalamalısınız, malzemeler, tasarım … ve tabii ki ev aletlerinde. Gibi cihazlar mutfağa anlam katan ve onu işlevsel ve verimli bir alan yapan şeydir. Özlem gelince, yapmalısın Mutfak tasarımına göre seçim yapabilmeniz için davlumbazlardaki en son yenilikleri bilerek mutfağı sessizce dumansız ve kokusuz bir alan haline getirin.

Range Davlumbazlarda En Son

Davlumbazlar, işlevi koku ve dumansız bir mutfak elde etmek olan bir cihaz olmanın yanı sıra. Tasarımla giderek daha fazla bağlantı kuruyorlar, kurulumu baştan itibaren ele alınması gereken bir konu. Bu nedenle mutfak tasarımında son trendlere katkıda bulunan farklı davlumbaz modellerimiz mevcuttur.

  • Uzun bir mutfak dolabına yerleştirilmiş davlumbazlarestetik birlik kavramına ulaşmak. Malzemelerin ve rengin karışmasından kaçınmak. Mutfak mobilyası estetik açıdan tek başrolde. Ek olarak, davlumbaz motorunun serbest bıraktığı alana güvenerek depolama kapasitesini desteklerler. Her mutfağın ihtiyaçlarına ve tasarımına uyum sağlamak için farklı entegre davlumbaz modelleri vardır.

  • Tavan davlumbazları, mutfak ada tasarımları için görsel engelsiz mekanlar yaratmak. Pişirme bölgesi bir ada veya yarımadadayken birkaç yıldır en çok monte edilen model olan davlumbazlardır. Tavana mükemmel bir şekilde entegre edilmişlerdir ve beyaz renkli seçenek seçilirse neredeyse fark edilmeyecektir. Novy’de çeşitli modelleri ve kaplamaları var çünkü her mutfak benzersizdir.

  • CYüzey ampanalarıtek bir elemanda indüksiyonlu ocak ve davlumbaz dahil. Bir örnek, indüksiyonlu ocağın arkasında bulunan bir cam çıkarma kulesi olan Novy’nin Panorama davlumbazıdır. Konumu sayesinde pişirme için daha fazla alan elde etmenin yanı sıra oluştukları yerde pişirme buharlarını yakalar ve bunları etkin bir şekilde tahliye eder.

Bu üç davlumbaz modeli, uyumlu ve dengeli bir estetik ile görsel engellerden arındırılmış mekanlar ve mutfak tasarımları yaratmak olan aynı amacı gerçekleştirmektedir. Etkili ve sessiz bir aspirasyon olan ana işlevini yerine getirmenin yanı sıra.

Sahip olmak modern bir kaput tasarımına sahip olmanın ve güçlü bir hedefe sahip olmanın güvenliğisessiz ve verimli olun, Novy markasını tavsiye ederim. Bazı modellerini Kansei mutfak projelerine kurdum ve müşterilerim bunu takdir etti.