Decorban’dan NATURAL STONE’dan yeni duş tekneleri, zarif ve dekoratif

Decorban duş ve duş teknesi

Duş teknelerinde gittikçe daha fazla çeşitlilik ve çok yönlülük olduğu doğrudur, ancak yakın zamana kadar geleneksel mineral dolgulu tepsinin ötesinde birkaç seçeneğimiz vardı.

Bu çirkin değil, ne daha iyi ne de kötü, sadece tek bir seçenektir.

Neyse ki, dediğim gibi, aşağıda göreceğimiz yeni Decorban imzalı duş tekneleri gibi giderek daha fazla seçenek var.

Hepsi yüksek kaliteli TAŞ, kompakt teknolojik mermer, mermer, granit veya doğal arduvazdan yapılmış bir dizi duş teknesi. Ancak en iyisi, çok çeşitli yüzey ve renklerdir. Yeni banyomuza en uygun duş teknesini seçmek için çok çeşitli seçenekler.

Dayanıklı, zarif ve şık bir duş teknesi mi arıyorsunuz? Size bu yeni koleksiyonu sunarken beni takip edin.

LAKE Serisi Kompakt Mermer Duş Tekneleri

LAKE model kompakt beyaz ve gri mermer duş tekneleri

LAKE model kompakt beyaz ve gri mermer duş tekneleri

Kompakt mermer duş tekneleri içerisinde farklı seriler bulunmaktadır. Bunlardan biri, yukarıdaki ikisi gibi tek parça olarak üretilen 6 adet yüksek kaliteli kompakt mermer duş teknesi, beyaz taş duş teknesi ve diğer doğal gri renkten oluşan LAKE serisi aşağıda gördüğümüz bu yüzeylerde.

Farklı kaynaklardan Doğal Mermerden LAKE model duş tekneleri: CARRARA, RUIBINA, MACAEL ve VERDE INDIO

Farklı kaynaklardan Doğal Mermerden LAKE model duş tekneleri: CARRARA, RUIBINA, MACAEL ve VERDE INDIO

Mineral dolgulu tabakların geri kalanından öne çıkan, benzersiz ve renkli bir yüzeye sahip tek bir saf mermerden yapılmıştır.

LAKE serisine ek olarak Decorban, şu anda gördüğümüz gibi diğer mermer duş teknelerini de piyasaya sürdü:

BEACH serisi duş tekneleri

Kompakt mermerden plaj serisi duş tekneleri

Kompakt mermerden plaj serisi duş tekneleri

Bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz ve hem kompakt mermerden hem de tek parça olarak imal edilen, çevre kenarlı ve kuruma alanının taş içerisine yapılan oluklarla farklılaştığı iki modeli bulunan Beach serisi. İstek üzerine özelleştirilebilen streç işaretler.

RIVER serisi duş tekneleri

RIVER Serisi Kompakt Mermer Duş Tekneleri

RIVER Serisi Kompakt Mermer Duş Tekneleri

Minimalist stili seviyorsanız, bu sizin seriniz, yüksek kaliteli kompakt mermerden ve tek parçadan yapılmış dört renk arasından seçim yapabileceğiniz ve kenarları veya çizimleri olmayan pürüzsüz geliyorlar. Son derece zarif.

WATERFALL serisinin duş tekneleri

WATERFALL serisi kompakt mermer duş tekneleri

WATERFALL serisi kompakt mermer duş tekneleri

Diğer mermer duş teknesi modellerinde olduğu gibi tek parça olarak üretilen Waterfall serisinde, yukarıda gördüğümüz gibi dört renk seçeneği bulunuyor. Ancak bu modeller mükemmel tanımlanmış çevre kenarı, bir tarafa dren ve zarif paslanmaz çelik ızgara ile kapatılmış gidere doğru eğimli, kendi renginde kapaklı imalat seçeneği ile üretilmektedir.

Bunlar mermer duş tekneleriydi, şimdi mermeri bir kenara bırakıp ultra dayanıklı granit duş teknelerine geçiyoruz.

Decorban granit duş tekneleri

Decorban doğal granit duş tekneleri

Decorban’dan doğal granit duş tekneleri

Doğal granit serisinde, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz gibi, bu çok dayanıklı taşa özgü damarlar ve doğal desenler biçiminde granitin belirgin imzası ve zarif, zarif 7 güzel modeli buluyoruz.

Bazı duş tekneleri dediğim gibi son derece dayanıklıdır, çünkü bildiğiniz gibi granit, tamamen su geçirmez bir malzeme olmasının yanı sıra zamanla aşınmaya ve aşınmaya en dayanıklı taşlardan biridir. Bu nitelikler, kusursuz yüzeyleri ile birlikte, kişiliği ve stili olan duş tekneleri üretmek için onu mükemmel bir malzeme haline getiriyor. Karakterli duş tekneleri.

Çok az şey biliyorsanız, ilginizi çekebilecek daha fazla duş teknesi vardır. Aşağıda gördüğümüz doğal kayrak modellerdir.

Decorban doğal arduvaz duş tekneleri

LAKE ve RIVER doğal arduvaz duş tekneleri

LAKE ve RIVER doğal arduvaz duş tekneleri

Doğal arduvazdan, oldukça dayanıklı ve su geçirmez bir metamorfik kayadan yapılmış olan bu duş tekneleri, her duşa duruş ve kalite veren doğal bir güzelliğe sahiptir. Az önce gördüğümüz mermer ve granitin yanı sıra banyoya yerleştirilecek en iyi doğal malzemelerdir.

Fiyatlarına gelince, hepsi seçilen taşa, finişe ve tabii ki ihtiyacımız olan plakanın boyutuna bağlıdır. Tüm bilgileri burada Decorban’da görebilirsiniz.