Denemeye Değer Olağanüstü Mutfak Şemaları

Mutfak alanlarının her zaman tamamen nötr ve minimal olması gerekmez. Birkaç güzel renk eklemek, mutfağınızı tüm arkadaşlarınız ve aileniz için zevkli bir alan haline getirecektir!

Bu sıra dışı mutfak fikirlerine göz atın ve ana tasarımlara karşı çıkmak için motive olun.

Şık ve cesur mutfak ünitelerini birleştirmek genellikle alanınızın şık görünmesini sağlar. Bununla birlikte, doğru miktarda yumuşak pembe ile bir tane monte etmek, özellikle minimal bir arka planda harmanlandığında muhteşem bir şekilde modern görünecektir.

Yumuşak renk paleti ile çevrili bir mutfak alanı rahat ve cottagey bir vibe yaratabilir. Genel bir vintage efekti elde etmek için bazı çiçekler, boyalı sandalyeler, cam kavanozlar, eski tarz aletler ve hatta yumuşak renkli perdeler yerleştirin.

Mevcut metro tarzı trendinden bıktınız mı? Daha keskin bir şey deneyin ve sıçramalarınız için cesur bir renk kullanın. Bunlar sıra dışı duvar karoları çıplak görünümlü bir mutfağı canlandırabilir ve aynı zamanda alanınızın karakterini de geliştirir.

Her zamanki mutfak ışıklarına ve birkaç metal kolyeye değilseniz, neden bir grup çıplak ampul takmıyorsunuz? Bu asma ışıklar her alanda göz kamaştırıcı bir şekilde çalışır. Mutfağınızın tüm görünümünü hemen başka bir seviyeye yükseltebilir.

Bunlar gibi modern ve renkli mutfak üniteleri, açık ve soluk arka planlarla çevrili olduğunda gerçekten çarpıcı görünecekti. Bununla birlikte, canlı renkler kullanmak, onunla ne eklediğinize daha fazla dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelir, bu nedenle bu canlı renklerin öne çıkması için diğer parçaları mümkün olduğunca sessiz tuttuğunuzdan emin olun.

Duvar Kağıdı

Duvar kağıdı genellikle mutfak alanlarında kullanılmaz. Yine de, tüm odanın görünümünü geliştirmenin yanı sıra parlak tezgahlar ve diğer şık cihazlar arasında hassas bir denge oluşturmanın eksantrik bir yolu.

Olağanüstü bir tasarımın bir başka mükemmel örneği, farklı desen, doku ve tonlarda harmanlamadır.

Organize olmayan mutfak aksesuarları ve mutfak eşyaları büyük olasılıkla kafanızda hayal etmeye çalıştığınızda işe yaramayacaktır, ancak aslında hepsini bir araya getirmeyi yalnızca siz bilirseniz yapar. Diğer öğeleri nötr tonlarda tutmayı unutmayın.

modern living room interior (3D rendering)

Biri sizin kadar eşsiz bir eksantrik mutfak alanı elde etmek için kutunun dışında düşünmeye çalışmalısınız!

Diğer harika mutfak fikirleri için tasarımcı mutfaklara göz atın .

Tasarımcı Mutfaklar yirmi beş yıldır sektörde ve müşterileri için mükemmel mutfaklar oluşturma konusunda uzmanlık göstermiştir. Uzman tasarım ekibi ile birlikte, çarpıcı mutfaklar kuruyorlar. En son lüks mutfak ürünlerinin detaylarına ve tedarikine gösterdikleri ilgi, harika mutfak tasarımları oluşturmalarına yardımcı olan iki önemli varlıktır.

Bir cevap yazın