Dolaplar, Raf Sistemleri


ahşap-raflar-decoratrix

KİTAPÇI: Kitaplığınızı şununla düzenleyin: mobilya ek olarak, önemli bir estetik varlığa sahiptir, böylece bunları odanın herhangi bir yerine kurabilirsiniz. Nasıl elde edilir? Fotoğraftakiler gibi sağlamlığı ve iyi işçiliği yansıtan rafları 1,20 uzunluğunda ve 8 cm kalınlığında. Fotoğraf: Decoratrix.

raflı dolap

GÖRÜNÜMDE BİR DOLAP: Herhangi bir dolaba sığmayan bu büyük tepsiler ve tabaklarla ne yapmalı? Aynı anda görüntüleyin ve saklayın. Bu fikir size yardımcı olacaktır: dar raflar bir durdurma ile, böylece parça düşmez. Fotoğrafta göreceğiniz gibi raflar arası boşluk farklıdır ve tepsi boyutuna göre uyarlanmıştır. Ek olarak, bir his veren kenarlarla çerçevelenmişlerdir. dolap dolabı. 5 tahta çıta ile neler yapılabileceğini görüyorsunuz.

süs eşyaları için raflar

SÜS RAFLARI: Fotoğraflar, cam parçalar, hediyelik eşyalar … Bütçeniz sınırlıysa, bu oturma odasına yerleştirmek için çok iyi bir fikir: ünlüler mobilya Eksiklik Ikea’dan iki ölçü halinde: alttaki 1.90 cm ve üstlerinde merkez dışı, diğer ikisi 1.10 cm. Oldukça pratik raflardır ve güzel bir görünüme sahiptirler ancak dikkatli olun, çok fazla ağırlık taşımazlar.

çalışma alanı rafları

MASA ALANI: Bu fikri gerçekten beğendik rafları geri dönüştürün veya özelleştirin iyi durumda: onları duvar kağıdı veya kumaşla örtün, ancak üzerlerini örtmek için çok dikkatli olmalısınız, çünkü kumaşı rafa ayarlamak daha zor. Masanın üzerinde kırtasiye malzemesinin elinizin altında olması çok faydalı olacaktır. Bu son üç fikri Martha Stewart’ta gördük.