Döşemeden Lekeleri Çıkarmak İçin Dört Basit İpucu

En iyi önlemlerle bile (büyükannenizin plastik koltuk örtüleri dışında), kazalar meydana gelir ve bazen bu kazara dökülmeler lekelere neden olur. Araç içi taban döşeme temizliği nasıl Yapılır, Fayanslardaki pas lekesi nasıl çıkar, Fayanstaki derz Lekesi Nasıl çıkar, Fayanstaki sarı lekeler nasıl çıkar, Fayanstaki siyah lekeler nasıl çıkar, Karodaki lekeler nasıl çıkar Keşke, eşimizin çamaşırlarda “kaybolmaya” zaten mahkum olan çirkin pantolonunda tekil bir şekilde lekelerin oluşmasını yönlendirebilseydik. Ne yazık ki, bazen güzel döşemeli mobilyalarımızda dökülmeler oluyor.

Ama korkmayın, Hizmetçiler burada ve leke çıkarmak için bazı sağlam çözümlerimiz var.

  • Her zaman mobilyanızın temizlik talimatlarını kontrol ederek başlayın. Bunlar önemlidir çünkü tam olarak çalıştığınız kumaş türü hakkında ayrıntılar sağlarlar. Temizleme kodları bir harf ile belirtilir.
  • Temizleme kodunuzdan devam etseniz bile, çözümünüzü önce küçük bir test yamasında kullanın. Temizleme kodu, en iyi ve en güvenli tedavi planı için talimatlar sağlar, ancak bu bir garanti değildir; bu yüzden test yamasını atlamayın.

W– Parçanız W harfiyle etiketlenmişse, leke çıkarmak için su bazlı bir çözelti kullanmanız gerekir. Hafif bir deterjan veya çözücü içermeyen döşeme şampuanı hile yapmalıdır. Ürünü yumuşak bir fırça ile dairesel hareketlerle uygulayın, ardından vakumlayın.

S– Bu parçalar susuz, hafif solventli bir temizleyici ile temizlenebilir. İyi havalandırılan bir odada temizlediğinizden emin olun ve ürünleri karıştırmaktan kaçının.

WS– Bu kombinasyon için hafif bir çözücü, döşemelik şampuan veya yumuşak bir deterjanla leke temizliği yapın. Yönergeleri dikkatlice takip ettiğinizden ve iyi havalandırılan bir odada temizlediğinizden emin olun.

X– X içeren mobilya parçaları üzerinde, lekeleri azaltmak için vakumlama veya hafif fırçalama uygulayın. Her tür temizleyici, hasara veya ek lekelenmeye neden olabilir.

Bu leke çıkarma yöntemlerini bir kez denedikten sonra, sizi korkutacak hiçbir şey yoktur. ücretsiz bir temizlik tahmini almak için burayı tıklayın.

Bir cevap yazın