Dressbox: Her alan ve tarz için çözümlerle dolu mükemmel modüler gardırop

İspanyol mobilya firması Lagrama, kataloğunda beni tamamen fetheden Dressbox adında yeni bir modüler gardırop sistemi yayınladı.

İnanılmaz çok yönlülüğün modüler ve istiflenebilir bir sistemidir ve en avangart tasarıma sahip olup, sahip olduğumuz alan ne olursa olsun, bir tasarım, renk ve dokunuş ekleyerek kendi gardırobumuzu tasarlamamıza olanak tanır. doku.

Bu yüzden evinize mükemmel uyum sağlayan bir gardıroba ihtiyacınız varsa tarzınızın yanı sıra tüm çözümleri içeren bu yeni sistemi size sunarken beni takip edin, çünkü modüllerinin istiflenebilir ve birleştirilebilir olmasının yanı sıra bunlar da Aşağıda göreceğimiz gibi, çok çeşitli yüzey ve renklerde özelleştirilebilir.

Lagrama Dressbox modüler gardırop

Farklı iç renklerde alçak ve yüksek modüllerden oluşan dressbox modüler gardırop

Yüksek ve alçak modül grubu ve kombinasyonları sayesinde bu satırların yukarısında da gördüğümüz gibi ihtiyacımız olan gardrop oluşturulabilir.

Böylelikle üst üste istiflenebilir alt ve üst modüller sayesinde gardırop montajı yapıldığından, örneğin bir tarafı yüksek, diğer tarafı alçak, merdivenli, simetrik, asimetrik veya elimizden geldiğince gardırop oluşturabiliriz. onu mekanımıza ve mimarimize uyarlamış görünüyor.

Tam bir kişiselleştirme için, alçak çekmeceli modüller, çekmeceler veya katlanır kapılar gibi farklı modüller, oyuncak dolapları, ayakkabı rafları, açılır masalar veya banklar da vardır, böylece tüm taleplerimizi karşılayan pratik, çok yönlü bir gardırop oluşturabilir, Şimdi göreceğimiz gibi odamıza bir artı stil katın.

Modüller ve yüzeyler

Mavimsi yeşil tonlarda Lagrama modüler gardırop

Hepsi Lagrama’dan yüksek ve alçak modülleri birleştiren modüler Dressbox gardırop.

Bu durumda, yüksek modüller, çekmeceli ve menteşeli kapılar olan alçak modüller ile birleştirilerek, sadece bir odaya uyum sağlayacak tasarımda değil, aynı zamanda yeşilin iki tonunu birleştirerek estetik açıdan da tamamen kişiselleştirilmiş bir gardırop oluşturulmuştur. değerli mavi tonlar ve mekanın kahramanı haline gelen en modern gardırop yaratıyor.

Bu muhteşem gardırop tasarımını görünce, sadece yetişkin yatak odaları için değil, bazen mekanın bir sistem kurmak için kullanıldığı koridorlar gibi bazı geniş geçiş alanları için de yeni bir dekoratif seçenekler dünyası açıldı. depolama veya aşağıda gördüğümüz gibi gençlik yatak odaları için:

Gençlik yatak odaları için Lagrama modüler gardırop

Hepsi Lagrama’dan Modüler Dressbox gardırop ve Airbox rafı.

Bu durumda, bir gençlik odası için özel bir gardırop oluşturmak için yüksek ve alçak modüllerin ne kadar uyarlandığını görüyoruz. Dressbox modüllerine ek olarak, bu durumda bir Airbox rafı da beyaz ile harika bir şekilde birleşen güzel bir sıcak kırmızı gölgede kullanılmıştır.

Bir gençlik yatak odasını döşemek ve dekore etmek için mükemmel bir çözüm gibi görünmediğini bana söyleme. Çok yönlü, modern ve pratik.

Mevcut geniş renk ve kaplama yelpazesi sayesinde, bu modüller renk vurgularının çok uygun olduğu genç yatak odaları kadar renk için minnettar olan alanlara renk katmak için harika bir fırsat sunuyor.

Ve aşağıda gördüğümüz gibi çocuklar da:

Çocuk odası için Lagrama modüler gardırop

Hepsi Lagrama’dan Modüler Dressbox gardırop ve Cottage yatak.

Bu güzel çocuk odasında Cottage yatak ve çalışma masasına ek olarak, yine Lagrama tarafından, açık tonlarda ahşap cephelere sahip yüksek ve alçak modüllerden oluşan bir gardırop ve büyüleyici mavi iç mekanlar görüyoruz.

Ve tabii ki, dolapların içini renk ve kaplama açısından da özelleştirebiliriz. Bu çizgilerin altında dolabın içini görüyoruz:

Ahşap ve mavi Lagrama modüler gardırop

Bu sistemin kullanıldığı başka bir çocuk yatak odası örneğini görelim:

Çocuk yatak odaları için Lagrama modüler gardırop

Tümü Lagrama tarafından yazlık ranza ve Dressbox gardırop ile oluşturulan çocuk odası.

İmza Kulübesi yatak ve masalarına ek olarak, ahşap desenli beyaz Dressbox modülleri ve farklı boyutlarda eşleşen düğmeler eklenmiş ve bir dergi odası oluşturulmuştur.

Gördüğümüz gibi herhangi bir alana uyarlayabileceğimiz dış mekanları bir kenara bırakarak, şimdi size iç mekanların gücünü göstermeme izin verin:

İç mekanlar

Gördüğümüz tüm bu inanılmaz dış ve iç özelleştirme yelpazesine, diğerlerinin yanı sıra çekmeceler, çekmeceler, askılar, portmantolar veya raflar gibi dolapların içini yapılandırmak için mevcut ve gerekli olan iç bölücüler ve düzenleyicileri de eklemeliyiz:

Mavi Lagrama modüler gardırop

Bu Dressbox serisinin sahip olduğu çözümler, gardıropu beğenimize göre yapılandırmak için bölücüler ve diğer sistemlerin eksiksiz bir özetidir ve pratik ve çok yönlü bir iç mekânla taleplerimizi karşılar ve ayrıca çok güzeldir.

Sadece iç mekan değil, aşağıda gördüğümüz gibi çok orijinal dış aksesuarlar da bulabiliriz:

Çocuk yatak odaları için Lagrama modüler gardırop

Bu diğer çocuk yatak odasında, güzel Kır Evi ranzası ile birlikte farklı yüksek ve alçak Dressbox modüllerinin kullanıldığını ve kıyafetleri dışarıda bırakmak için bir detay olarak kırmızı bir dış aksesuar eklendiğini görüyoruz. düzenli ve kullanışlı, günlük kıyafetleri bırakmak ya da çocukları yetiştirir yetiştirmez onları hazır hale getirmek için mükemmel.

Yatak odaları, odalar ve geçitler gibi dolap koymak için geleneksel alanların ötesinde, bu sistem o kadar çok yönlüdür ki, örneğin ev ofisimizi oluşturmak için dolaplar tasarlamamıza bile izin verir:

Lagrama'dan özel mobilyalı ev ofisi

Lagrama’dan Dressbox ve Addliving modülleri ile oluşturulmuş ofis.

Bu durumda, zarif grimsi kahverengiye sahip Dressbox gardırop modülleri Addliving sistemi ile birleştirilerek, modern tasarımın güzel artıları ile rahatça çalışabileceğiniz veya çalışabileceğiniz modern ve pratik bir ofis yaratılmıştır.

Kapılar

Dressbox sisteminde yapılandırabileceğimiz bir diğer unsur da dolap kapaklarıdır, çünkü alanımıza bağlı olarak bir kapıya veya diğerine ihtiyacımız olabilir. Bu anlamda Dressbox dolaplarının iki farklı tip kapısı vardır:

Salıncak

Menteşeli kapılı Lagrama modüler gardırop

Menteşeli kapaklı iki yüksek ve iki alçak modülden ve Airbox rafından oluşan modüler dolap.

Yer probleminiz yoksa ve kapıları normal olarak açabiliyorsanız, bu model kapı tavsiye edilir. Şık ve zevkli bir yatak odası döşemenin mükemmel bir kombinasyon gibi görünmediğini bana söyleme.

Katlama

Katlanır kapılı Lagrama modüler gardırop

Ancak gardırobun herhangi bir alanı başka bir elemana çok yakınsa ve kapıları o taraftan açamıyorsanız modüler gardıropta bu satırların üzerinde gördüğümüz gibi katlanır kapılar mükemmel olur: Kolayca erişmenizi sağlarlar. bazı alanlarda alan ne kadar küçük olursa olsun tüm dolap.

Devam edelim, daha da özelleştirilebilir:

Çeker, topuzlar ve tutamaklar

Tüm seti bitirmek ve bu modüler gardırop sistemini mükemmel bir seçenek haline getirmek için, koleksiyonun sahip olduğu, şu anda görebileceğiniz gibi, kesinlikle değerli olan çok çeşitli kulplar, düğmeler ve açma sistemleri bulunmaktadır. .

Bunlar sadece herhangi bir tutamak veya düğme değildir, ancak her biri özenle düşünülmüş ve gardıroba estetik ve işlevsel bir artı katarak ona karakter ve stil katacak şekilde tasarlanmıştır.

Öyle ki, bu sistemi kullanan müşterilerimden biri için gardırop tasarlamam gerektiğinde birini veya diğerini seçmem zor olacak. Size en çok beğendiklerimi göstereyim.

Lagrama'dan minimalist ve modern Dressbox gardırop kolu

Bu, geniş bir renk yelpazesinden seçim yapabilmeniz sayesinde gardıropa mükemmel bir tasarım dokunuşu verebilen zarif ve zarif tasarımıyla favorilerimden biri olan kenar tutacağı. Düz ve saf çizgilerin mekana hakim olduğu minimalist veya daha modern mekanlar için idealdir.

Benim de sevdiğim bir diğer şey, bu satırların altında gördüğümüz:

Modern Minimalist Giydirme Kutusu Dolap Çekme Lagrama

Yatay formatta ve mekanın diğer unsurları ile birleştirildiğinde tüm oda için mükemmel bir vurgu haline gelebilecek basit çizgilerle çok zarif ve modern bir düğmedir. Mekana ince ve sofistike bir şekilde renk vurgusu eklemek için mükemmel bir unsur.

Başka bir görelim:

Lagrama Dressbox çocuk gardırop kapağı

Sosis formatında, özellikle çocuk mekanlarında çok iyi olabilecek başka bir sap. Ayrıca, yüksek ve alçak modüllerin, çekmecelerin veya çekmecelerin farklı boyutlarına uyarlamak için çok farklı renklerde ve büyük, orta ve küçük olmak üzere üç boyutta mevcuttur.

Koleksiyonda başka birçok atıcı var. Burada hepsini görebilirsiniz.

Başta da söylediğim gibi, Lagrama’nın bu istiflenebilir ve modüler gardırop sistemi, her stile uyarlanabilmesi, her mekanın depolama problemlerini çözmesi ve oda tarzı ve karakterini vermesi nedeniyle muazzam olanaklarıyla beni tamamen fethetti. . Artık onlarla tanıştığınıza göre, sizi de fethetti mi?

Tüm kataloğu ve seçenekleri web sitelerinde görebilirsiniz.