Duş başlığı ici nasıl açılır

Ev sahiplerinin bir banyo tadilatına bu kadar çok para harcamasının birkaç nedeni vardır . Elbette, banyo ile ilgili yükseltmeler için yatırım getirisi önemlidir, ancak dalma ve tuvalet durumunuzu iyileştirmenin bir başka büyük nedeni, herkesin (SİZ dahil) erişilebilir, rahat bir alanı hak etmesidir.

  • aliexpress duş başlığı,
  • relax duş başlığı koçtaş,
  • dus aritma basligi,
  • altın rengi duş seti,
  • siyah banyo duş seti,

Ancak küçük duş fikirleriyle doluysanız, ancak tam teşekküllü bir banyo modeline ya da odanızı sıfırdan tasarlama zamanına yatırım yapacak sermayeniz yoksa ne olur? Endişelenme! Bugün, yukarıdan aşağıya bir makyaj yapmak zorunda değilsiniz. Her gün duşunuzun içinde ve çevresinde karşılaştığınız küçük sorunlarla başlayın ve oradan çalışın.

Herhalde, muhtemelen aşağıda özetlediğim sorunlardan birkaçı ile uğraşıyorsunuz. Dört yaygın sorunu nasıl çözeceğiniz ve banyonuzun süreçteki görünümünü ve işlevselliğini büyük ölçüde nasıl iyileştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Kötü Akış veya Yetersiz Duş Başlığı
Duş başlığınızdan yetersiz su akışının evinizdeki genel su basıncı sorunundan kaynaklandığı zamanlar vardır ve diğer zamanlarda tıkanmış veya yetersiz bir duş başlığından kaynaklanır .

aliexpress duş başlığı,
relax duş başlığı koçtaş,
dus aritma basligi,
altın rengi duş seti,
siyah banyo duş seti,

Çözüm: Sirke veya Yeni Duş Başlığı
İlk önce kök problemini belirleyin. Su basıncının ev genelinde zayıf olup olmadığını veya sadece duşu inç kare başına pound okuyabilen bir basınç göstergesi kullanarak belirleyin (psi). 30-80 psi arasında okuyorsa, netsiniz ve muhtemelen sadece duş başlığı sorunu.

Buradan iki seçeneğiniz var:

Sorunun mineral birikmesinden kaynaklandığından şüpheleniyor musunuz? Duş başlığını duvardan çıkarın ve 30 dakika sirke içine batırın. Ardından, kalan mineralleri bir sünger kullanarak silin.
Duş başlığının hatalı olduğuna inanıyor musun? Armatürü çıkarın ve yenisiyle değiştirin. Bu, tercih ettiğiniz stile ve malzemeye bağlı olarak 30 ila 250 $ arasında herhangi bir yere mal olabilir.

Depolama Alanı Eksikliği
Birçok duş, tuvalet malzemeleri tutmak için yer olmadan tasarlanmıştır. Bu büyük bir “anlaşma” gibi görünmese de, küvetinizin veya duş zemininizin kenarlarının sabun, şampuan ve benzeri şişelerle hızla kalabalıklaşması kolaydır.

Çözüm: Pas Korumalı Depolama Çözümleri
En kolay çözüm, yüksek kaliteli duş depolama sistemlerine yatırım yapmaktır. Neyse ki, ihtiyaçlarınıza ve duşunuzun boyutuna bağlı olarak birçok çeşit duş kutusu vardır. Köşe rafları, duş başlığına monte edilmiş caddies ve duş perdesini asan organizatörler birkaç harika küçük banyo fikri. Ayrıca duş katında yer alan depolama sistemleri de vardır.

Unutmayın, hangi caddy veya sistem ısının, suyun ve nemin etkisini çabucak hissetmek zorundaysa, bu yüzden tik veya paslanmaya dayanıklı alüminyum gibi paslanmaya karşı dayanıklı bir malzemeden yapıldığından emin olun.

Küçük Alan / Tıkanıklık
Biz birkaç yıl önce büyük banyolar ve rain bina hakkında çok fazla umursamadı. Ama lezzetler değişiyor ve bugün hepimiz duşta biraz daha yer arıyoruz. Eski evlerde yaşayanlar için bu talihsiz bir durum.

Çözüm: Yeni Kapı veya Şeffaf Perde
Duvarları yıkmaya başlamak için parası olmayan bütçe kısıtlı ev sahipleri, alan illüzyonunu iki yoldan biriyle “iyileştirebilir”:

Bir duşakabin varsa, duş kapısını düşük profilli donanıma sahip daha ince bir cama değiştirin veya kapıyı tamamen çıkarın.
Küvetle geleneksel bir durakınız varsa, ışık çekmek için açık veya beyaz opak bir perde kullanın.

Yükseltilmiş Küvet
Standart yükseklik ve uzunluklardan farklı duş ve küvetler, sizinle birlikte yaşayan veya ziyaret eden çocuklarınız veya yaşlı yetişkinleriniz varsa tehlikelidir.

Duş kabini veya küvet girişinin yüksekliğini değiştirmek oldukça zordur ve bu nedenle zemini değiştirmeye veya tamamen değiştirmeye çalışmak yerine, küvetin yanına bir adım dışkı veya banyo güvenlik adımı ekleyin.

Bu günlük ev eşyası, ailenize ve arkadaşlarınıza duş kabininin içine girip çıkarken dikkatli olmalarını hatırlatma görevi görür.

Tüm bir banyo tadilatını tamamlamak için paranız veya zamanınız olmadığında, karşılaştığınız sorunlar üzerinde çalışarak alanınızı geliştirme sürecine başlayın. Günün sonunda, en önemli şey banyolarınızın acil ihtiyaçlarınızı karşılamasıdır.

Bir cevap yazın