Duvar Lambaları için Farklı Stiller


 

Bugünlerde güzel tasarlanmış duvar lambaları bir evi güzelleştirmek için kullanılır, ancak bununla birlikte ışıklar da bazı işlevler sunar. aplik camı fiyatları, duvar sokak lambası, duvara ışık yansıtma, ikea aplik, led ışıkla duvar süsleme Belirli bir alanı aydınlatır ve insanların görevlerini sorunsuz bir şekilde yerine getirmelerine yardımcı olur. Duvar lambaları sadece görsel olarak çekici görünmekle kalmaz, aynı zamanda bir dizi faydalı özelliğe de sahiptir. Bu nedenle, günümüzde bir kişinin ev dekoru ve bütçesi dikkate alınarak belirli bir tip seçmesi daha kolay hale geliyor.

 

Duvar Lambaları için Farklı Stiller
aplik camı fiyatları, duvar sokak lambası, duvara ışık yansıtma, ikea aplik, led ışıkla duvar süsleme
Duvar Lambaları için Farklı Stiller

Bu yazıda farklı duvar lambası türleri hakkında bazı bilgiler paylaşacağız ve bu öğelerin en etkili şekilde nasıl kullanılabileceğini tartışacağız. Aslında, bunun üzerinden geçerek, bu duvar lambalarının nereden satın alınabileceği ve en son fırsatlar ve en iyi teklifler hakkında nasıl güncel kalacağınız hakkında da bir fikir geliştirebilirsiniz.

Vintage tarzı

Şık bir görünüm verir ve eve sofistike bir hava katar. Günümüzde birçok insanın zarafeti için bu stili tercih ettiği görülüyor. Vintage duvar lambası olarak kullanılan lambalardan bazıları Berlin Duvar Işığı Mor Ametist, Hilton Siyah Duvar ışığı, Piro Antik Pirinç Duvar ışığı, Boynuz Nikel Duvar Işığı ve Chagall Bronze Duvar ışığı.

Göz Alıcı Tarz

Bu tarz çoğunlukla zengin ve sofistike insanlar arasında popülerdir. Bu serinin kapsamına giren ışıklardan bazıları Piro Fırçalanmış Nikel Duvar ışığı, Yaprak Duvar Apliği Gümüş, Savoy Nikel 2 Kol Duvar ışığı ve Zeytin Ağacı Duvar ışığı .

Zarif Stil

Bu tarz esas olarak duvar lambası markası tarafından sunulmaktadır. “Decolight”. Oldukça popüler bir stildir ve en çok stil sahibi ev sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Bu kategori esas olarak şunları içerir: Emile Chrome Duvar ışığı, Braque Krom Duvar Işığı ve Kristal Pirinç.

Modern Tarz

Bu stil şunları içerir:  Duvar Apliği, Balthus Krom Duvar Apliği, Çift Kollu Duvar Apliği ve daha fazlası. Bunun dışında başka bir stil olarak bilinir korkak stil.

aplik camı fiyatları, duvar sokak lambası, duvara ışık yansıtma, ikea aplik, led ışıkla duvar süsleme