Duvar ve dekorasyonda hardal rengiyle birleşen 15 renk

Standart sarıdan ayıran güzel tonları ile güçlü bir sarı ton olan hardal, birkaç yıldır dekorasyonda en popüler renklerden biri olmuştur.

Ve gücü nedeniyle birleştirmesi zor bir renk gibi görünse de, aşağıda göreceğimiz gibi, diğer şeylerin yanı sıra en iyi birleşen renklerden biridir, çünkü diğer birçok rengin doğduğu bir ana renktir ve kabul eder. birçok kombinasyon.

Bu yüzden hardal rengiyle birleşen bu 15 rengi duvarlarda ve dekorasyonda göreceğiz, böylece onunla tam bir başarı ile boyayıp süsleyebileceksiniz.

Hardal ve mavi

Duvarlarda ve dekorasyonda hardalla birleşen renkler

Mükemmel bir ana renk çifti. Her zaman sıcak ve agresif hardal sarısı, maviyle mükemmel bir uyum sağlar, her zaman rahatlatıcı ve tazedir. Aşağıda göreceğimiz yeşil ile birlikte mavi, hardalla birleştirmek için ister duvarlara ister dekoratif unsurlara uygulamak için en uygun iki renk olabilir. Ve burada maviyle birleşen diğer 12 rengi görebiliriz.

Hardal ve beyaz

Duvarlarda ve dekorasyonda hardalla birleşen renkler

Doğal olarak hardalla birleşen renklerden bir diğeri duvarlarda veya dekorasyonda beyazdır. Aynı renk paletindeki iki ton birbirinden farklıdır. Her biri diğerinin sayesinde parlıyor. Bu nedenle, bu iki renkle dekore edilen veya boyanan iç mekanlar o enerjik ve pozitif hissi verir.

Hardal ve pişmiş toprak

Sanat Baskılar Fabrikası boyama

Pişmiş toprak rengi, en sıcak ve en güçlü toprak tonlarından biridir, aynı şekilde, hardal sarısı, mevcut olan en etkileyici sıcak renklerden bir diğeridir, ancak pişmiş toprak hardal rengiyle birleştirilecek en iyi renklerden biridir. Her zaman dikkatli olmanız ve bazılarını küçük dozlarda eklemeniz önerilir.

Hardal ve toprak tonları

Fotoğrafçılık Mauricio Fuertes | İç tasarım The Room Studio

Hardalla birleşen diğer renkler ise tüm toprak tonlarıdır: bej, fildişi, kum … Hardal sarısı ile çalışacak herhangi birini yumuşatarak seçebilirsiniz.

Hardal ve gri

Duvarlarda ve dekorasyonda hardalla birleşen renkler

Sarı ve gri her zaman iç mekanlarda kazanan bir çift olmuştur. Beyazda olduğu gibi, gri ve hardal birleştiğinde biri diğerini öne çıkarır.

Bu renk kombinasyonu, gri ve monoton bir alana bir doz renk katmak istediğimizde mükemmeldir. Bir hardal vurgusu ekleyerek, alanın gerektirdiği renk ve canlılık enjeksiyonunu elde edeceğiz.

Ve bu iyi bir haber, çünkü günümüzde gri ve sessiz tonlarıyla İskandinav iç mekanları tüm dünyayı fethediyor ve gri her zamankinden daha fazla parlıyor, bu renk dokunuşunu eklemek için güçlü hardala sahibiz, her zaman doğru .

Hardal ve leylak rengi

Duvarlarda ve dekorasyonda hardalla birleşen renkler

Fotoğrafçılık Anette Talstad

Hardalla büyük bir başarı ile birleşen renklerden bir diğeri de leylak rengi. Mükemmel bir eşleşme yapıyorlar. Çok fazla varlığa sahip iki tondurlar, ancak beyaz veya gri gibi nötr bir üçüncü ile eklendiklerinde, uygulandıkları alana çok fazla canlılık ve enerji kazandıracaklar, ancak aşırı yükleme veya doygunluk olmadan.

Burada duvarlarda ve dekorasyonda leylakla birleşen daha fazla renk görebilirsiniz.

Hardal ve kahverengi

Duvarlarda ve dekorasyonda hardalla birleşen renkler

Pinterest’te görüldü

Tabii ki, koyu kahverengi veya çikolata kahvesi veya koyu renkli kahverengi, hardal rengiyle eşleşir. İkisi de sıcaktır, ancak hardal çok enerjik bir renkken, kahverengi daha sakin ve zariftir, bu nedenle hardalı yavaşlatır ve mükemmel bir arka plan görevi görür.

Burada kahverengiye uyan daha fazla renk görebilirsiniz.

Hardal ve mor

Mor duvar rengiyle kombine hardal rengi

Saint Maclou’dan

Leylak rengi hardalla iyi eşleşirse, mor da hardalla iyi giden bu renkler listesindedir. Daha güçlü ve leylak renginden daha fazla mevcudiyeti ile, alanı çok fazla renkle doyurmamak için küçük dozlarda, biri veya diğeri eklenmelidir.

Ancak küçük porsiyonlar halinde uygulandığında, örneğin mor ve hardal rengi geometrik şekillerle bir yatak başlığının boyandığı bu çizgilerin yukarısında gördüğümüz gibi çok ilginç bir kombinasyon oluşturuyor.

Burada morla uyumlu daha fazla renk görebilirsiniz.

Hardal ve siyah

Duvarlarda ve dekorasyonda hardalla birleşen renkler

Fotoğraf Bin Dekorasyon Fikirleri

Beyaz ve griyi gördükten sonra nötr veya akromatik renklerin sonuncusu, hardalı da bu köşede gördüğümüz gibi hardallı koltuk ile vurgulu duvarda siyahla kombine edilebiliyor.

Bu iki renk, siyah ve hardal arasına, paleti yumuşatmak ve ince bir aracı olarak hareket etmek için nötr ve sakin bir üçüncü eklenmesi de tavsiye edilir.

Kırmızı ve hardal

Kırmızı renk ile kombine hardal rengi

Enerji ile dolu bir alan mı istiyorsunuz? Tamam, nişan al: kırmızı ve hardal. İki sıcak ve çok güçlü renk, ama iyi bir şekilde birleşiyorlar. Küçük dozlarda olsa da, çok daha iyi.

Hardal ve pembe

Duvarlarda ve dekorasyonda hardalla birleşen renkler

Şeker Renkli Ev Fotoğrafçılığı

Kırmızı hardalla birleşirse, kırmızıdan gelen pembe de evet. Ancak doygunluk çok daha düşük olduğu için daha sakin ve dingin bir şekilde.

Hardal ve yeşil

Yeşil renk ile kombine hardal rengi

De La Redoute Interieurs

Soğuk bir renk olduğu için yeşil, daha önce uyardığım gibi yumuşattığı ve tamamladığı için hardal sarısı ile çok iyi bir çift. Ayrıca mavi ve sarıdan doğan yeşil, hardalla birleşen her zaman en iyi renklerden biri olacaktır.

Burada yeşille eşleşen 12 rengi görebilirsiniz.

Hardal ve doğal lifler

Bitkisel lifli mobilya ve aksesuarlarla kombine edilmiş hardal rengi

Tüm Ikea

Günümüzde rattan, hasır, bambu ve diğer bitkisel ve doğal lifler evleri taşıyor: Sepetler, mobilyalar, kilimler ve diğer unsurlar çok moda oldu ve bunları renklerle doğru şekilde birleştirmek için bunları da hesaba katmak zorundayız. Neyse ki hardal sarısı ile harika gidiyorlar. Evinizde bu tür bir malzeme varsa, hardal rengini birleştireceği için duvarlara veya dekorasyona eklemek konusunda endişelenmeyin.

Hardal ve ahşap

Maisons du Monde'dan bir sofá mostaza

Maisons du Monde’nin Sofá y conjunto

Aynı şekilde, tüm evlerde az ya da çok yaşayan bir başka malzeme de ahşaptır, bu nedenle, bir renkle birleşecekse, onu tanıtmadan önce de düşünmelisiniz. Bu durumda da hardal rengi ahşap tonları ile iyi uyum sağlar. Açık, orta, koyu veya ebonize ahşap olsun, bu gölge harika çalışıyor.

Hardal ve diğer sarı tonları

Güçlü ve çok güçlü, ancak her zaman etkili bir kombinasyon, hardal rengini diğer sarı tonlarıyla birleştirerek, fazlalığa düştüğümüz ve alanı doyurduğumuz durumlar dışında her zaman başarılı olan tek renkli bir palet oluşturmaktır.

Bu seçenekle ilgileniyorsanız, rengi olabildiğince yumuşatmak için gri veya beyaz gibi nötr tonlar ekleyin.

Duvarlarda ve dekorasyonda hardal rengiyle birleşen bu renklerden hangisiyle birleştirirsiniz?

Ve hardalı bu listede görünmeyen başka bir renkle birleştirmek istiyorsanız ve herhangi bir sorunuz varsa, size cevap vermekten mutluluk duyacağım bir yorum bırakın.