Duvarlara duvar resimleri boyamayı öğrenin ve evinizi eşsiz bir alana dönüştürün

Fotomurlar, dekorasyonda en çok kullanılan duvar kaplamalarından biri olarak kendilerini kanıtlamış olsalar da, el boyaması duvar resimlerinin cazibesi.

Daha ucuz ve kurulumu daha kolay olabilirler, ancak duvara boyanmış bir duvar resminin “ruhuna” asla sahip olmayacaklar.

Arkasındaki çalışma, boya kokusu, etkileyici bir çizimin yavaş yavaş şekillendiğini görmek … Hayır, karşılaştırılamazlar.

Ve benim gibi düşünürsen ve evde duvar resimleri yapmak ister misinbenimle kal çünkü görelim duvar resmi fikirleri, farklı alanlarda ve hazırladığım diğer ilginç şeyler, örneğin duvar resimleri yapmayı öğren Sanırım ben de kaydolacağım.

Önce fikirlere geçelim, iç duvarlara duvar resmi boyayarak neler başarabileceğimize bir bakalım.

Çocuk odası için duvara boyanmış dekoratif duvar resmi

Mural Fotoğraf Stüdyosu

En çok kullanıldığı anlaşılan alanlar, çocuk odası duvarlarıçünkü bu alanlarda bir duvar resmi boyamak, bize her şeyin daha sınırlı ve ılımlı olduğu daha yetişkin alanlarından daha geniş bir seçenek yelpazesi sunuyor.

Çocuk odası için iç duvara boyanmış dekoratif duvar resmi

Mural Fotoğraf Stüdyosu

Fakat çocuk ve genç odaları ve yatak odalarında gerçek sanat eserleri yaratılabilir doğada rüya gibi.

Rüya gibi çocukların duvar resimlerini boyama, çocukları sevdikleri hayali herhangi bir yere taşıyan hikaye parçaları.

İç duvara boyanmış dekoratif duvar resmi

Sadece duvar resmi boyanarak dekore edilmiş bir oda değil, özellikle duvar 3D ise başka bir boyut ekleniyor.

Bir alanı daha uzun yapabiliriz, daha alçak, daha derine, bizi bir ormana veya dinlendirici bir yere taşıyın, böylece güzel olduğu kadar rahatlatıcı bir atmosfer elde edin.

Kim güzel bir manzara izleyerek kaçmak ve rahatlamak istemez ki? Bundan hoşlanmayan biri olduğunu sanmıyorum.

Evde duvar resimleri yaparak tüm bunları başarabiliriz. Ama devam edelim ki hala en iyisi var.

Çocuk yatak odasının duvarlarına ve tavanına boyanmış dekoratif duvar resmi

Fotoğrafçılık Peter K. Engelsmann

Boyandığı ve yapışkan olmadığı için, özelleştirme seçenekleri sonsuzdur.

Yapabiliriz mobilyaları ve mekanların yapısını yapmak bizim lehimize oynamak ve ne duvardaki duvar resmi bu unsurlarla etkileşime giriyor, neredeyse büyülü alanlar yaratıyor.

Bir çocuk odasının duvarlarına boyanmış dekoratif duvar resmi

Hangi çocuk yatak odasında büyülü bir ormanın ya da yatak odasını büyülü bir atmosferde saran başka bir temanın olmasını istemez ki?

Çocuk yatak odasının kapı ve duvarlarına boyanmış bir ağacın dekoratif duvar resmi

Biz de yapabiliriz çocuk odasının kapılarını ve diğer unsurlarını bir duvar resmi ile kişiselleştirinBu ortak unsurları benzersiz bir dekoratif ortamda taklit eden pencereler ve hatta tavan gibi, çünkü evde boyanmış duvar resimleri, diğer birçok şeyin yanı sıra benzersizdir. Hiçbiri aynı değil.

Ancak bir yatak odasının veya çocuk veya gençlik odasının duvarına bir çocuk duvar resmi boyamanın ötesinde, yetişkin yatak odaları için boyaaşağıda gördüğümüz gibi, neredeyse çocuklar için özel mekanlar yaratmak.

Yatak odası duvarlarına boyanmış dekoratif duvar resmi

Yatak odanızın böyle dekore edilmesini istemediğinizi söyleme bana?

Ve daha fazlasını kendi ellerinizle boyarsanız.

Tam olarak o çizim olmak zorunda değil, o duvar resmi, gerçekten istediğin olabilir, ama sonuç eşsiz, değil mi?

Yatak odamızın iç duvarlarına bir duvar resmi boyamak, çok çeşitli seçenekler sunar.

Yatak odası duvarlarına boyanmış dekoratif duvar resmi

Fotoğrafçılık Pam Lostracco

En sevdiğimiz şeyi yeniden yaratabiliriz ve duvarlarımızda bir manzara yarat Zevklerimize göre tamamen kişiselleştirilmiş iç mekanlar: Dağlar, ormanlar, sahiller … Her şey gider.

Dekoratif yanı sıra, boyalı duvar resimleri de pratik kullanıma sunulabilir veya yarı pratik, çünkü onlarla yapabiliriz trompe l’oeil oluşturasırlık ve iyi uygulanan resimsel bir teknik aşağıda gördüğümüz gibi ortamlar yaratabilir.

İç duvara boyalı dekoratif duvar resmi

Yapabiliriz alanı daha büyük göster, gözü aldatmak ve bölmeyi aşağı çekmedikçe başka bir teknikle elde edilemeyecek görsel bir genliğe ulaşmak.

İç duvara boyanmış dekoratif duvar resmi

Daha gerçekçi hale getirmek ve duvarlarımızda yüksek etkili görsel efekt oluşturmak için farklı malzemelerle birleştirin.

Bir banyonun duvarlarına boyanmış dekoratif duvar resmi

Fotoğrafçılık Morgan Duvar Resimleri

Ya da küçük bir banyoyu kocaman bir okyanus yapın, görsel olarak büyütün ve gözü kandırın.

Ve duvar resimleri iç duvarlarda bırakarak, dış duvarlarda duvar resimleri boyamaaşağıda gördüğümüz gibi evimizin dışındaki cephe, veranda veya teras gibi alanları dış duvarlara boyanmış bu duvar resimleri ile güzelleştirmek.

Bir verandanın dış duvarlarına boyanmış dekoratif duvar resmi

İç avlunuz var mı? Dış duvarlarınızı bir duvar resmi ile nasıl dekore edeceğinizi görün.

Bu sadece bir örnek, çünkü hayal edebileceğiniz gibi hayal ettiğiniz her tasarımı yapabilirsiniz.

Bir evin dış cephesine boyanmış dekoratif duvar resmi

Fotografía Saf tutku

Biz de yapabiliriz cephemizi dekore ederek etkileyici bir duvar resmi yaratınTabii ki farklı düzenlemeler nedeniyle her zaman mümkün olmayan cephede bir duvar resmi yapabildiğimiz sürece.

Cephe üzerine boyanmış dekoratif duvar resmi

Veya başlarken binamızın cephesini boyayın.

Kısacası, dışarıdan bir duvar resmi boyamak, dışarıda tamamen benzersiz bir ev yaratmamızı sağlıyor.

Çok kişilikli, sınır hayal gücümüzde olduğu için; Hayal gücümüzde ve yeteneğimizde, çünkü bu türden bir duvar resmi yapmak için bir sanatçı tutmalıyız veya kendimizi öğrenmeliyiz.

Ben de bunu yapmayı düşünüyorum. Resim yapmayı, boyamayı ve ayrıca para kazanmayı sevdiğim için çalışmanın güzel bir yolu olduğunu düşünüyorum.

İkincisinin boyalı duvar resimlerinin cazibesini ortadan kaldırdığını anlıyorum, ama ne olursa olsun, bu doğru.

Bugün bu teknik çok kullanılıyor ve çok fazla profesyonel yok. İyi öğrenilirse büyük bir işletmeye dönüşebilecek yükselen bir pazar ve sevdiğiniz bir şey üzerinde çalışmaktan daha iyi ne olabilir? Gerçekten çok az şey. Peki evet, çalışmıyor;)

Diş kliniğinde boyanmış dekoratif duvar resmi

Fotografía Saf tutku

Ve seçenekler çoktur, çünkü sadece iç duvarlarını boyalı duvar resimleri ile süslemek isteyen özel müşteriler değil, aynı zamanda hastayı rahatlatmak için tavanı sular altında bırakan güzel bir duvar resmi yaptıkları bu diş kliniği gibi işletmeler de olacaktır.

Kapı üzerine boyanmış dekoratif duvar resmi

Veya mekanı süsleyen güllerle boyanmış bir duvar resmi olan bu diğer kafe.

Her neyse, bence bu harika bir fırsat, sadece öğrenmek zorundasın ve neyse ki bugün bunu her zamankinden daha kolay hale getirdik, evimizden çıkmak zorunda bile değiliz, çünkü videoların olduğu videolar ve kurslar var. sanatçılar.

Duvar resimleri yapmayı öğrenmek için bu kurs çok ilginç.

Bize suluboya ile sıfırdan ve hiçbir şey bilmeden resim yapmayı öğreten profesyonel resim ve illüstratör Ana Santos tarafından öğretiliyor.

Hayvanları sulu boyalarla ve diğerleriyle boyamayı öğrenmeye başlamak ve sonra herhangi bir çizim yapmayı öğrenene ve duvar resimlerini kendimiz boyayıp tasarlayana kadar yukarı doğru ilerlemek olacaktır.

Duvar resimlerini nasıl boyayacağımızı öğrendikten sonra, çeşitli seçenekler açılır ve kim bilir, sonunda bunun üzerinde çalışmaya başlayabilir ve dünyanın her yerindeki duvarları dekore edebiliriz. Hayal etmek ne kadar güzel.

Ayrıca, geçici bir teklif sırasında yalnızca 19,90 € ‘ya mal olduğu için, kursun ulaşabildiğimiz her şey için çok çok iyi fiyatlandırıldı. Daha pahalı olsa da, büyümeye devam etmek için eğitim gibisi olmadığı için önemli değildir. Düşünmüyor musun

Tanya Bonya duvarda bir duvar resmi yapıyor

Şimdi güzel ve etkileyici duvar resimleri yapan ve yaptığı muhteşem işler için sosyal ağlarda binlerce takipçisi olan sanatçı Tanya Bonya gibi.

Bunu istiyorum ve bunun için gidiyorum, harika bir iş gibi görünüyor.

Ve sen, kursa kaydolur musun?