Duvarlarda ve dekorasyonda nane yeşili ile en iyi birleşen renkler


Son yıllarda en çok sevilen renklerden biri, kimilerinin dediği gibi nane yeşili ya da nane olmuştur.

Pastel tonlar, 7-8 yıl önce zirveye ulaştığında, bu takıma nane liderlik ediyordu. Bu yüzden bugün, duvarları farklı odalarda nane yeşili ile boyanmış veya bu taze ve rahatlatıcı renkte aksesuarlarla renk vurguları olan birçok evin olması şaşırtıcı değil.

Siz de cesaretiniz varsa ve dekorasyonunuza diğer renklerde olduğu gibi nane yeşili eklemek istiyorsanız, bilmeniz gerekir. hangi renkleri birleştirecek, böylece genel sahne uyumludur. Bu yüzden göreceğimiz bu makaleyi hazırladım. duvarlarda ve dekorasyonda nane yeşili ile en iyi birleşen renkler. Onları görelim.

Beyaz

Beyaz renkle kombine edilmiş nane yeşili kapı

Fotografía Göl Evi’nde

Beyaz ve nane yeşili: Doğal olarak, tahmin edebileceğiniz gibi, nane yeşili için en iyi renklerden biri beyaz olmalıydı.

Nane yeşili ve beyazı esas alan bir dekorasyon ferah, rahatlatıcı ve parlak bir dekorasyondur. Seçerseniz, odun, bitkisel lifler gibi sıcak bir element veya toprak tonu gibi başka bir sıcak renk eklemeyi unutmayın. Daha fazla renk görelim.

Zenci

Siyah aksesuarlarla birleştirilmiş nane yeşili bir duvar

Fotografía Fantezi Hayatı Yaşa

Siyah ve nane yeşili: Beyaz gibi akromatik bir renk olan siyah da neredeyse zorunlu olarak nane yeşili ile iyi uyum sağlar.

Bununla birlikte, bu iki rengin ortaya çıkan kombinasyonu, beyazdan çok farklıdır. Kuşkusuz bu kombinasyona karar verirseniz, siyah rengi küçük vurgularla eklemenizi ve mekana nane yeşili hakim olmasına izin vermenizi şiddetle tavsiye ederim. Bu şekilde emin olacaksın.

Sarı

Sarı aksesuarlarla birleştirilmiş nane yeşili duvarlar

Heartland’de El Yapımı Fotoğrafı

Sarı ve nane yeşili: Nötrleri bir kenara bırakırsak, nane yeşili ile birleşen, daha çarpıcı ve daha canlı olan başka renklerimiz de var. Sarı bunlardan biridir. Duvarlarda veya bu satırların yukarısında gördüğümüz gibi, Handmade in the Heartland yatak odasında aksesuar ve tamamlayıcılarla birleştirebiliriz.

Merak ediyor, çünkü sarı ile en iyi birleşen renkler arasında nane yeşili değil, tam tersi.

Yani mekana hakim olan darphane ve sarı eklenirse iyi çalışır.

Mercan

Nane yeşili vurgularla birleştirilmiş mercan renkli halı

Fotoğrafçılık LollyJane

Mercan ve nane yeşili: Modaya uygun renk, çünkü Pantone öyle diyor, nokta. Aslında mercan en çok kullanılan renkler arasında uzun zamandır ortalıkta olan bir ton ama şimdi en iyisi gibi görünüyor.

Mercan ve nane yeşili renkleri bir araya getirmeye karar verirseniz, bunu hem duvarlarda hem de aksesuarlarda ve genellikle çok iyi birleştikleri için diğer renklere göre daha az özenle yapabilirsiniz.

Gri

Gri ile kombine edilmiş nane yeşili duvarlar

Retro Fotoğrafçılık ve Ranche Renovasyonu

Gri ve nane yeşili: Nane yeşili ile en iyi birleşen renklerin bu yazısında gördüğümüz nötr tonların sonuncusu gri. Ama onlardan biri olduğu için listede olması gerekiyordu.

Nötr bir renk olan nane, ona mükemmel uyum sağlar.

Öyle olsa bile, nane yeşili soğuk bir tondur ve gri nötr bir tondur ve hiçbir şeyi ifade etmez, bu nedenle bu renk kombinasyonuyla dekore edilmiş mekanlara biraz ara sıcak ton veya ahşap gibi sıcak malzemeler eklemek uygundur. .

Mavi ve pembe

Nane yeşili ve pembe tonlarında dekore edilmiş bir duvar

Fotoğrafçılık La Redoute

Mavi ve nane yeşili: Maviler de renk çemberinin harika kısmının bir parçasıdır. Ayrıca nane yeşili veya en azından bazıları mavi pigmentasyon taşır. Basitçe söylemek gerekirse, temelde birbirleriyle ilişkilidirler. Yani nane yeşili ve mavi tonları çok iyi birleşiyor.

Pembe ve nane yeşili: Pembe tonlar, pastel ise daha iyi, nane ile de sorunsuz birleşiyor. Nane yeşili ve soluk pembelere dayalı bir dekorasyon gerçekten büyüleyici bir yumuşak atmosfer yaratır.

Lila

Lila rengi ile kombine edilmiş nane yeşili duvarlar

Heidi Fotoğraf Evi

Leylak ve nane yeşili: Eflatun veya menekşe tonları gibi açık mor tonları, duvarlarda veya dekoratif aksesuarlarda nane yeşili ile de kombine edilebilir.

Bu satırların üzerinde gördüğümüz Home by Heidi yatak odası gibi mor tonlar ne kadar açıksa nane ile o kadar iyi birleşecek. Ve ne kadar karanlık olursa o kadar kötü.

Bej

Bej ile kombine edilmiş nane yeşili duvarlar

Bej ve nane yeşili: Bej, tanımı gereği nötr bir renk olmamasına rağmen, pratikte bu şekilde hareket eder, çünkü hemen hemen her renkle kombine edilebilen bir renktir. Aslında size eşleşmeyeceği bir renk söyleyemezdim.

Ama nane ile birleştirilebilecek en iyi renklerden biridir, çünkü nane yeşili, daha önce de söylediğim gibi soğuk bir renktir ve tam tersine bej, sıcak bir tondur ve nane yeşiline ne ekler? Eksiktir, dolayısıyla renk paletini ve dolayısıyla bu kombinasyonla boyanan boşlukları dengeler.

Portakal

Nane yeşili yastıklarla kombine edilmiş turuncu yastıklar

Bu yastıklar Söyle Yastıklar’dan

Portakal ve nane yeşili: Özellikle bu iki rengin aracı olarak iyi bir beyaz dozu eklenirse en kasvetli alanları canlandırabilecek ferahlatıcı ve çekici bir kombinasyon.

Yani, tamamen beyaz bir dekorasyonda, nane ve turuncu vurgular eklemek, bunları birleştirmek için pratik olarak en iyi seçenektir.

Duvarlarda da birleştirilebilirler, ancak çok güçlü iki renktir ve alanı doyurabiliriz.

Her zaman söylediğim gibi nane yeşili ile kombine edilebilecek daha pek çok renk var ama gördüklerimiz hiç şüphesiz en iyi birleştiği ve onu en kolay şekilde birleştirebileceğimiz tonlardır.

Bu listede olmayan duvarlarda veya dekorasyonda nane yeşili ile birleştirilecek başka bir renk aklınıza geldiyse ve herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

Yeşil ile en iyi birleşen renkler