En çok tutulan duvar boya renkleri


2021’NİN DUVARLARINI BOYAMAK İÇİN TREND OLAN 5 RENK

Evi boyamaya karar verdiyseniz ve modaya uygun bir renk, trend bir renk ve tabii ki güzel arıyorsanız bu yıl duvarlar için en popüler 5 rengi size göstereyim.en çok tutulan duvar boya renkleri 2021 , en çok tutulan iç cephe boya rengi , en çok tutulan ev boya renkleri , en çok tutulan duvar boya renkleri 2021 , en çok tutulan duvar boya renkleri , en çok tutulan boya renkleri,

Elbette aralarında sevdiğiniz bir tane bulacaksınız, çünkü her birinin bu yıl trend haline gelmesini sağlayan çok uygun özellikleri var.

Onları göreceğiz ve size her birinin elde ettiği özellikleri, özellikleri ve ortamı ve bunları evinizde nasıl birleştirebileceğinizi anlatacağım. Biz başladık.

  1. GRİ YEŞİL

en çok tutulan duvar boya renkleri

Yatıştırıcı renkler şu anda trend. Gittikçe çılgınlaşan yaşam temposu için uygun renklerdir. Neredeyse bir zorunluluk haline geldi.

Sakinleştirici renkler arasında grimsi yeşil özellikleriyle en üstte.

Yeşil, daha önce gördüğümüz gibi, en sakinleştirici renktir. Bakışları dinlendirecek, neredeyse hiçbir şeye benzemeyen bir huzur hissi veren bir renk.

Böylece, grimsi yeşil, standart yeşil rengin sakinleştirici özelliklerini birleştirir, ancak düşük doygunluğu ve gücü ile daha da güçlendirilerek, tüm renk aralığındaki en yumuşak, en yumuşak ve en sakinleştirici tonlardan birini ortaya çıkarır.

Aslında, yılın Bruguer rengi olan Sakin Şafak, bu giderek artan telaşlı ve dijital dünyaya ters olarak doğan bir renk ve bu rengin nerede olduğunu biliyor musunuz? Aynen grimsi yeşiller arasında.

Grimsi yeşilin, özellikleri ve yatıştırıcı özellikleri nedeniyle trend renklerinden biri olduğu şimdiden anlaşıldı. Şimdi size onu nasıl birleştireceğinizi anlatıyorum.

Neyse ki, grimsi yeşilin bir tonu olduğu için hemen hemen her renkle iyi uyum sağlar. Ancak bu rengin sahip olmadığı sıcaklığı katan bej, ahşap veya bitkisel lifler gibi sıcak tonlarla özellikle uyumlu bir şekilde eviniz için bir palet oluşturabilme özelliğine sahiptir.

Yani, sakinleştirici bir alan istiyorsanız, ancak sıcak, rahat ve aynı zamanda parlak, grimsi yeşili ahşap, bitkisel lifler ve bej tonuyla birleştirin.

Diğer kombinasyonları görmek isterseniz burada yeşil ile birleşen 15 rengi görebilirsiniz .

Şimdi duvarlar için 2020’nin bir sonraki trend rengine geçelim.

2. MAVİMSİ GRİ

Blogda daha önce gördüğümüz ve başka birçok durumda da yorum yaptığım gibi, mavi ve yeşil en rahatlatıcı renkler.

Aslında mavi ve yeşil çok çok benzer özelliklere sahiptir.

Her ikisi de kromatik çemberin soğuk kısmındadır, her ikisi de rahatlatıcıdır ve her ikisi de “doğal” renklerin bir parçasıdır, çünkü bunlar, gökyüzünün mavisi veya su gibi doğanın kendisinde bulduğumuz renklerdir.

Sakin ve yatıştırıcı renklerin bu yıl heyelan galibi olduğu düşünüldüğünde, mavi grinin en popüler olanlar arasında olması şaşırtıcı değil.

Ve dediğim gibi, mavi ve özellikle az doygunluğa sahip olan ve yumuşak, neredeyse nötr olan grimsi mavi tonları, yeşillerle birlikte, kromatik çemberde bulabileceğimiz en sakinleştirici tonlardır.

Grimsi mavinin sahip olduğu bir diğer avantaj da zarif ve çok yönlü bir renk olmasıdır. Herhangi bir alana çok iyi uyum sağlar.

Hepsine uyum sağladığından, hem bir çocuk odası, hem oturma odası, hem de bir ofis ya da başka bir alanı tam bir başarı ile grimsi mavi boyayabiliriz.

Aynı zamanda son derece iyi karışan bir renktir, ancak en iyi birleştiği tonlardan bazıları bej ve pembedir.

Evinizi böyle boyamak istiyorsanız hangi rengi tavsiye ederim? İki tane öneriyorum:

İlki, yumuşak grimsi mavi bir ton istemeniz ihtimaline karşı, bu Sakin Şafağıdır Size daha önce Sakin Şafak’ın grimsi yeşil olduğunu söylediğimi hatırlıyor musunuz? Aynı zamanda mavimsi bir gridir. İkisinin ortasındadır

Bruguer Denim Gri. Buradan satın alın .

İkincisi, daha güçlü mavimsi bir gri istiyorsanız, bu çizgilerin hemen üzerinde gördüğümüz Bruguer’in Denim Grisi.

2020 duvarları için bir sonraki trend rengini görelim.

3. SAVASANA

Sevgililer Günü Renkli Savasana

Bu güzel renk, geçen yıl onu duvarlar için trend bir renk olarak belirleyen Valentine firmasına ait. Sıcak bir ton ve tabii ki rahatlatıcı.

Gördüğünüz gibi, 2020’nin tüm trend renkleri şu şekilde ilerliyor: huzur, rahatlama ve esenlik.

İlk baktığımız iki rengin, grimsi yeşil ve mavimsi grinin aksine, Valentine’s Savasana renk çarkının sıcak kısmında yer alan bir renk, bu yüzden sıcak bir renk. Evet sıcak, ama aynı zamanda rahatlatıcı.

Kırık beyaz ve grimsi bej arasında yarı yolda. Az doygun, çok parlak ve davetkar bir ton.

Bu nedenle, duvarları boyayarak evinizi aydınlatacak ve aynı zamanda dinlendirici ve misafirperver olacak bir renk arıyorsanız, aradığınız renk Valentine Savasana’dır.

Bu rengin sonsuz kombinasyonlarını da vurgulamak gerekiyor ve her şeyle çok iyi kombine edilebilen bir renk ama özellikle ahşap tonları, bitkisel lifler, toprak yeşilleri ve pişmiş toprak veya kiremit rengi gibi kırmızılarla .

Yani, örneğin, isterseniz, oturma odasındaki bir duvarı pişmiş toprak kırmızısına boyayabilir ve bu parlak rengin geri kalanını modern, sıcak, hafif ve rahatlatıcı bir palet oluşturarak boyayabilirsiniz. Bu renkle ne kadar yapabileceğinize dair sadece bir örnek.

2020 duvarlarını boyamak için bir sonraki trend rengine geçelim.

4. KLASİK MAVİ

Evet, yine mavi, ama bu sefer klasik mavi, Pantone Renk Enstitüsü tarafından Yılın Rengi olarak belirlendi.

Bu rengin son zamanlarda bu kadar moda olmasına şaşmamalı.

Ve Klasik Mavi zamansız bir renk, aynı zamanda zarif ve sade.

“Mavi sakinlik aşılar, güven verir ve bağlantı kurar, yeni bir çağın eşiğine doğru yolumuzu inşa etmemiz için güvenilir ve istikrarlı bir temeli sağlamlaştırma arzumuzu vurgular.” Pantone bunu böyle tanımlıyor.

Huzur getiren, konsantrasyon ve düşünceyi kolaylaştıran ve dayanıklılığı teşvik eden bir renk. Na var.

Öyleyse duvarlarınızı boyamak için gördüğümüz yumuşak tonlardan daha güçlü bir trend renk arıyorsanız, Pantone’s Classic Blue tam size göre.

Niteliklerini artırmak istiyorsanız, soğuk doğanın rengine sıcaklık katmak için ahşap tonları, bitkisel lifler ve kahverengi ve bej tonları ile birleştirebilirsiniz.

Ek olarak, burada maviyle birleşen diğer 14 rengi de görebilirsiniz .

2020 duvarları için bir sonraki trend rengini görelim.

5. PEMBE TOPRAK TONLARI

Bruguer Pişmiş Toprak Rengi. Buradan satın alın .

Pembe renk yıllar önce bir trenddi, özellikle Pantone’un pembe kuvarsı ve o zamandan beri devam etmiyor.

Yaptığı şey gelişmek oldu ve pudra pembesi veya soluk pembeden pembemsi bir toprak tonu haline geldi.

Pembe toprak tonları, kromatik dairenin sıcak kısmına aittir, bu nedenle kolayca çok rahat ortamlar yaratmak için sıcak renklerdir.

Ayrıca pigmentasyonları sayesinde çok parlak renkli oldukları için de öne çıkmaktadırlar.

Bu renklerin bir başka avantajı da, gördüğümüz diğer renkler gibi ahşap tonları ve bitkisel liflerle çok iyi bir şekilde birleşmeleri ve bugün pek çok evde sepet, mobilya ve doğal yapıya sahip diğer aksesuarlar şeklinde bol miktarda bulunmasıdır. .

Ama sadece bu değil, tahmin edebileceğiniz gibi, bu tonlar da tam da bu nedenle bir trend, evet, çünkü onlar da rahatlatıcı.

Ek olarak, onlarla zarif ve sofistike bir ortam elde etmek çok kolaydır. Örneğin, blues veya green’den çok daha kolay.

Gördüğünüz gibi bu yıl öncelikli olan bir şey varsa, şüphesiz ki sakinlik, huzur ve sükunettir. Gördüğümüz en sevdiğin renk nedir?

Herhangi bir sorunuz varsa, cevaplamaktan mutluluk duyacağım bir yorum bırakın ve bu makalenin bir arkadaşınıza veya aile üyesine yardımcı olabileceğini düşünüyorsanız, paylaşın.

EN POPÜLER BOYA RENKLERİ NELERDİR?

2021 en popüler boya renklerini arayın

En popüler boya renkleri nelerdir?

EN POPÜLER BOYA RENKLERİ NELERDİR?

2021un en sıcak boya renklerini mi arıyorsunuz? trend serilerimizle ilgili olarak, 2021 en sıcak renkleri için bu yeni trendlerle daha da fazla renk ve yaratıcılık bekliyoruz. Popüler boya renklerinin ortak bir yönü vardır: çok iyi ifade edilmiş bireysel bir ifade. Tüketiciler bu renkler, karıştırma ve eşleştirme, karmaşık desenler ve renk engelleme özlemi ile daha rahat. Bu en popüler renkler için parlak renkleri ve onları giymek için beklenmedik yerleri arayın. Aşağıdaki renklere bir göz atın ve bu yıl hangilerinin en popüler olduğunu görün. Boyayı Nasıl İmha Etmeli ve daha fazlası gibi harika tavsiyeler bulun !En Popüler Boya Renkleri - Günlük Kahraman

En Popüler Boya Renkleri – Günlük Kahraman

Every Day Hero, işlevsel ve gizli bir estetiği tercih eder. Kargaşa veya fırfırlar olmadan iyi performans gösteren tasarımları ve ürünleri öne çıkaran bu tema, net, temiz çizgiler, düzen, hafiflik, dürüstlük ve sadeliği kapsar. Everyday Hero çevre dostu malzemeler seçer; gösterişli görünen estetik tasarımlardan kaçının. Yumuşak ve iyimser bir taban, renk paletinin temelini oluşturur. Tonlar yumuşak ve nötrdür, sanki güneşin rengi solmuş veya zamanla yıpranmışmış gibi. Toprak tonlu kırmızılar ve kahverengiler ve pişmiş toprak palete sıcaklık katarken, haki, gri ve beyaz nötrler olarak işlev görür.

En popüler boya renkleri nelerdir?

Ellusion, yetişkinler için bir peri masalı ortamı gibi eğlenceli ve fantastik bir tasarım idealini vurgular. Gerçeklikten mükemmel kaçış. Bu, en popüler boya renklerinden biridir ve hassas ve eğlenceli şekilleri birleştirerek karanlık ve dramatik tasarımları dengeler. Acelecilik ve sıra dışı şeyler için bir çekicilikle dolu bu garip büyü, İllüzyon’a bir merak duygusu veriyor. Genel tasarım estetiğinde olduğu gibi, renk paleti de karanlık ve ustalığın bir karışımıdır. Fuşya ve deniz köpüğü gibi parlak renkler, nötr olarak işlev gören dramatik siyah ile soluk pembe ve kremsi beyazlar arasındaki enerjik orta noktadır.En Popüler Boya Renkleri - Gizli Lüks

En popüler boya renkleri nelerdir?

En Popüler Boya Renkleri – Gizli Lüks

Discreet Luxury, erkeksi ve kadınsı bir estetiği kucaklayan çağdaş tasarıma klasik bir dokunuş. Zanaatkarlık duygusunu iletmek için doku, yüzey tasarımı ve malzeme üzerine çizim yapan bu tema, tasarımda bütünlüğün önemini vurgulamaktadır. Geçmişin deneyimi ile modern tarz bir araya gelerek lüks, zarif ve rahat bir görünüm yaratır. Renk paleti, zengin ve görkemli kırmızımsı kahverengileri zengin maviler ve soluk griler ve mavilerle birleştirerek temanın atmosferini aktarır. Birleşik metalik öğeler bu temanın bir özelliğidir ve en popüler boya renklerinin bu paletinde bir bakır kahvesi de metalik olarak kabul edilebilir.

En Popüler Boya Renkleri - Modern Is Tech

En Popüler Boya Renkleri

Fütüristik görünümlü teknolojinin ek çekiciliğiyle minimalist ama modern.  günlük yaşamın modası geçmiş herhangi bir yönünü reddeder ve bunun yerine zarif bir yeni yaşam vizyonu belirlemeye çalışır. Bu tema, modernist ruh ile çağdaş teknolojinin sade ama dostane çekiciliğinin gerçek bir karışımıdır. Soğuk izlenimi vermeden taze ve hassastır; iddialı olmadan şık. Renk paleti, birbirine yakın tonlara karşı siyah ve beyaz bloklar içerir ve ikisi arasında orta zemin olarak beton grisi renkler sunar. Gri, dekora incelik katarken ince bir sıcaklık sağlar.