En güzel 50 modern beyaz mutfak

Una cocina blanca con isla

Bunların bir miktar küstahça olduğunu söylemek daha güzel modern beyaz mutfaklar ama her birinin kesinlikle güzel, mükemmel bir şekilde dekore edilmiş ve hepsinin çok güncel olduğunu itiraf etmeliyim.

Bazılarının düz ve saf çizgilerle minimalist bir tarzı vardır; diğerleri daha rüstiktir, ancak mevcut yüzeylerle; bazılarının da nostaljik havası var, hatta retro; ama hala, hepsi modern, çağdaş beyaz mutfaklarbunları herhangi bir çağdaş eve eklemek ve en güzel mutfağa sahip olmakla övünmek tümünden.

Yani dekoratif tarzınızın ne olduğu önemli değil çünkü aşağıda göreceğimiz bu fotoğraflar arasında, Elbette hayallerindeki mutfağı bulacaksınbeyaz ve modern kesim olduğu sürece. Onları görelim. Not alın ve ilham almaya hazırlanın.

Makale 16.07.2019 tarihinde güncellendi

Güzel, modern beyaz bir mutfak

Fotoğrafçılık @ froken.frida

Tezgahı da gri tonlarda olan beyaz mutfak ve ahşap ada tezgahı, ancak onu en güzel beyaz mutfaklardan biri yapan bitkiler ve diğer dekoratif detaylarla bezemedir.

Hadi devam et.

Adalı beyaz bir mutfak

Jose Chas tarafından Fotoğraflar | Abracadabra Dekor Projesi

Bu güzel beyaz mutfak, Abracadabra Decor stüdyo projelerinden biridir ve L formatında bir Kitchenin Vigo mutfak ile donatılmıştır.Beyaz ve ahşap, çok modern ve parlak, kabartmalı dolaplarla ve hepsi eşsiz bir ortamda modernist tarzda mozaik.

Güzel, modern beyaz bir mutfak

Pinterest’te görüldü

Ahşaba zarar vermeden temizleyebilmek için seramik çalışma alanının yanında bırakılan bir bordür dışında ahşap zemin ile tümü düz çizgilerle beyaz, Gola tipi kulplar da beyaz renkte.

Güzel, modern beyaz bir mutfak

Şöminelerin ve mutfak masasının bulunduğu, oturma odasına açılan, tamamı parlak siyah zeminli parlak beyaz ve önü arkadan aydınlatmalı lake camdan yapılmış bir mutfak.

Güzel, modern beyaz bir mutfak

Tasarım ve fotoğrafçılık Dreierlei Liebelei Instagram @NadineBurck

Bu diğer mutfak daha küçüktür, ancak aynı derecede güzel ve modern bir tarza sahiptir, ayrıca beyaz dolaplar, ön tarafta metro karosu ve duvarın geri kalanı beyaza boyanmış, hepsi üstte ve katta sıcak ahşapla birleştirilmiştir.

Beyaz, modern ve güzel bir mutfak

Geniş ve beyaz mutfakları seviyorsanız, buna bayılacaksınız. Çok modern bir estetiğe sahip beyaz renkli büyük bir mutfak ve lavaboya ve bir bara ev sahipliği yapan büyük bir mutfak adası.

Güzel, modern beyaz bir mutfak

Hepsi beyazdır, ancak birçok detayı siyahtır, siyah ve beyazın birleşimi sayesinde daha zarif bir ton elde edilmesini sağlar.

Güzel, modern beyaz bir mutfak

Bir Zamanlar Ev Fotoğrafçılığı

Bu diğer mutfağın beyaza sahip olduğu tek şey, mobilya ve taban dolaplarıdır, çünkü geri kalanı iki gri tonu uygulamak için fayanslarla kaplanmamış ve harika bir ahşap vurgu ile nötr bir beyaz, gri ve siyah paleti oluşturmuştur. tezgah sayesinde.

Adalı beyaz ve ahşap bir mutfak

Bornelo İç Tasarım Projesi | Fotoğraf Kamal Fotoğrafçılık

Bu diğer beyaz mutfakta baskın malzemeler beyaz lake ve açık renkli ahşap olup, geniş pencereler sayesinde çok aydınlık bir alanda parlar.

Adalı beyaz bir mutfak

Lucio Reformas Projesi | Fotoğrafçılık Lupe Clemente

İskandinav tarzında, tamamen beyaz, ahşap zemin, yangınları da barındıran ada bar alanındaki taburelerin oturma yerlerine uyuyor. Duvardaki dikey bir bahçe, taze otlar süsleyip sağlar.

Adalı bir mutfak

Abrils Studio projesi

Beyaz, beton zemine sahip ferah, gola tipi kulplu beyaz mutfak mobilyaları ve yine beyaz renkte ve modernist mozaik zeminle çerçevelenmiş büyük bir merkezi ada ile.

Merkez adası olan modern beyaz bir mutfak

Fotoğraf María Pujol | Marta Ametller Projesi

Minimalizmi bir kenara ve düz çizgileri bir kenara bırakan modern kesimli bu diğer mutfak, dolaplarında pervazlar sergileyerek mutfağı daha misafirperver ve daha canlı hale getiriyor, tıpkı mutfağı giydiren orta tonlarda ahşap tezgah gibi. Ancak yangın alanı olan merkez ada düz çizgiler halinde eklenmiş ve lakelenmiştir.

Ada ile modern beyaz bir mutfak

Laia Ubia Projesi | Fotoğrafçılık Noemí de la Peña

Mutfağınızda ahşap kirişleri açığa çıkaracak kadar şanslıysanız, kirişlerin pürüzlülüğü ile düz çizgili beyaz mutfağın tertemiz yüzeyleri arasında ortaya çıkan kontrast, kişiliğe sahip bir mutfak yaratacaktır.

Adalı beyaz bir mutfak

The Worker Queen Projesi

İç mekanda giderek artan bir malzeme olan beton zemin ile bu diğer mutfak, lavabonun bulunduğu ve aynı zamanda bar olarak da hizmet veren merkezi bir ada ile modern ve tamamen beyaz bir estetik sergiliyor.

Ahşap zeminli ve açık raflı beyaz bir mutfak

Centsational Style Fotoğrafçılık

Pencere ve duvarları kaplayan eğimli ve kabartmalı metro tipi karolar, görünür raflar ve yüksek üniteler olmadan ahşap zemin sayesinde daha basit, daha geleneksel ama sıcak.

Ahşap ile beyaz bir mutfak

Proje ve fotoğraf Neredeyse Mükemmel Yapıyor

Düz çizgilere geri dönen, ama aynı zamanda, kullanılan ve beyaz yüzeylerle kombine edilen büyük miktarda ahşap sayesinde, Amost Make Perfect’ten tanınmış blog yazarı Molly’nin mutfağı.

Geniş beyaz bir mutfak

Fantastik Frank projesi ve fotoğrafları

Geniş, parlak, çok sayıda dolap ve saklama alanı bulunan ve mermer kaplı pencere pervazları dışında tümü beyaz renktedir. Zeminin ahşabı ona gerekli sıcaklığı verir.

İskandinav tarzında kompakt beyaz bir mutfak

Fantastik Frank projesi ve fotoğrafları

İskandinav tarzı, küçük, kompakt ama güzel çizgilere sahip ve üst ve ön kısım, beyaz dolapların saflığıyla tezat oluşturan doğal efektli dekoratif taşla kaplanmıştır.

İskandinav tarzında beyaz tonlarda bir mutfak

Fantastik Frank projesi ve fotoğrafları

Bütün mutfak harika. Mutfaktan, kırık beyaz mobilyalarla, klasik Thonet sandalyeli yemek masasını ve açık tonlarda ahşap zemini görebileceğimiz geniş alanın geri kalanına.

Geleneksel tarzda beyaz bir mutfak

Dekor Yardımı projesi ve fotoğrafı

Daha geleneksel ve Amerikan tarzı. Daha kaba ama aynı derecede zarif yüzeyler, cömert ve çok modern.

Siyah metro döşemeli beyaz bir mutfak

Dekor Yardımı projesi ve fotoğrafı

Basit, ancak mekanın mükemmel optimizasyonunun yanı sıra malzemelerin, dokuların ve renklerin cüretkar kombinasyonu için bu listede olmayı hak ediyor. Parapet, mermer siyah metro karosu, beyaz mutfak ve mobilya ve modernist tarzda döşeme ile kaplanmıştır.

Minimalist beyaz bir mutfak

Beyaz tonlarda, ofis işlevi de gören geniş bir mutfak adasıyla tamamen minimalist tasarım.

Siyah beyaz modern bir mutfak

Dekor Yardımı projesi ve fotoğrafı

Siyah beyazda asla başarısız olmaz, ancak neredeyse fütüristik bir görünüme sahip diğerlerinden farklı olarak bu mutfağın karakteri ve kişiliği vardır.

Siyah ve beyaz döşemeli beyaz bir mutfak

Fotoğraf Sílvia Caballero

Mükemmel şekilde optimize edilmiş ve siyah taş tezgah hariç tümü beyazdır. Zemin mozaiğinin desenini siyah beyaz olarak da vurgulamak için.

Siyah tavanlı geniş beyaz mutfak

Fotoğraf Sílvia Caballero

Çok açık tonlarda zemini, metal ve cam masadan oluşan yemek alanı ve çok geniş olmasına rağmen tüm mutfağın hafifliğini pekiştiren Philippe Starck imzalı Louis Ghost sandalyeleriyle muhteşem beyaz mutfak. Tavan siyah, alçak, görsel olarak konuşuyor.

Çok fazla odun bulunan beyaz bir mutfak

Fotoğraf Sílvia Caballero

Tezgahı kaplayan ahşap sayesinde daha küçük, daha çapkın ama çok şık ve rahat. Kısmen ahşap sütunlarla desteklenen ofis, sahneyi büyük bir özgünlükle tamamlıyor.

Modern bir tarza ve düz çizgilere sahip beyaz bir mutfak

Sebastian Bayona Bayeltecnics Tasarım projesi.

Düz ve ferah hatlara sahip modern mutfaklardan hoşlanıyorsanız, ilham almak için iyi bir tasarım. Kusursuz işçilikle neredeyse fütüristik bir estetik elde etmek için minimalizme dayanan modern bir görünüme sahip muhteşem bir mutfak mutfağı.

Modern beyaz bir mutfak

Sebastian Bayona Bayeltecnics Tasarım projesi

Yine Bayeltecnics iç tasarım stüdyosu tarafından tasarlanan bu diğer beyaz mutfak, sadece tezgah ile eşik arasındaki kontrast ve diğer tüm beyaz ve düz çizgiler için en güzel 50 beyaz mutfak listesinde olmayı hak ediyor. ve iyi düşünülmüş yüzeyler ile.

Ahşap ile beyaz bir mutfak

Sebastian Bayona Bayeltecnics Tasarım projesi

Aynı şekilde, Sebastián Bayona’nın Bayeltecnics stüdyosunda, büyük damarlı açık renkli ahşabın tüm alana sıcaklık ve kişilik verdiği bu diğer, daha davetkar mutfağı görüyoruz. Gerisi, alanı optimize etmek için mükemmel bir egzersiz, mutfağı tamamlar.

Lake mobilyalı beyaz bir mutfak

Üst kattaki kirli beyaz lake dolaplar ve lake camdan mutfak önü hariç tümü beyaz.

Muhteşem modern beyaz mutfak

fotoğraf Nicola Blackmore

Bir kara tahta boya ile beyaz mutfak duvar boyalı.

Ahşap görünümlü fayanslarla beyaz bir mutfak

Tüm beyaz mobilyalar, onlara daha fazla görünüm kazandırmak ve minimalizmin pürüzsüz yüzeylerinden kaçınmak için pervazlı. Mutfağın geri kalanının ahşap efektli bir levha ve taba rengi gri bir duvarla kaplandığı doğrudur.

Önü siyah giydirilmiş beyaz bir mutfak.

Hepsi beyaz renkte, ancak siyah renkte kabartmalı karo kaplı pencere pervazları, endüstriyel tarzdaki tabureler ve ayrıca siyah ve diğer tonlardaki lambalar gibi bol miktarda siyah vurgu ile mutfağın zarafet ve zamansızlık kazanmasını sağlıyor.

Merkezi bir adaya sahip beyaz bir mutfak

Büyük, parlak ve tamamı beyaz, bir ofis alanı ve lavabonun bulunduğu merkezi bir ada, gri metro karolarıyla kaplı pencere pervazına sahip.

Beyaz boyalı duvarlara sahip tamamen beyaz bir mutfak

Önü mozaik tipi altıgen çinilerle kaplı ahşap tezgah hariç tümü beyazdır ve duvarlar fayanssız beyaza boyanmıştır.

Ahşap ve mermerden beyaz bir mutfak

Hepsi beyaz: Ahşap, taş ve mermer. Ve zeminde ve ateşlerin olduğu alanda doğal ahşap dokunuşlarıyla mekana sıcaklık katıyor.

Muhteşem modern beyaz mutfak

fotolar Soldaki 7. Ev

Küçük bir ofis veya bar ile orta derecede beyaz bir mutfak.

Muhteşem modern beyaz mutfak

Tasarım ve fotoğraf Dougelissa

Güzel mutfak cephesi metro fayanslarıyla kaplı.

Modern beyaz bir mutfak

Jennifer Paro’dan tasarım ve fotoğraf

Bu diğer mutfak, ahşap zemine uygun rahat bir ahşap tezgah ile birleştirilmiş beyaz mobilyalarla çok modern ve rahat bir tarza sahiptir.

Muhteşem modern beyaz mutfak

photo Beyaz Alan Çalışması

Başka bir favorim. Görüntü kendi adına konuşuyor.

Mavi boyalı duvarlara sahip beyaz bir mutfak

BMK Etüt Projesi

Bu diğer beyaz mutfak, duvarların kaplamasız bırakıldığı ve turuncu Tolix tabureleriyle tezat oluşturan maviye boyandığı güzeldir.

İç tasarım ve fotoğrafçılık Estudio Sincro

Sincro stüdyosu, oturma odasına açık olan bu diğer güzel modern beyaz mutfağı, tüm mekana uyacak şekilde, aynı zamanda modern bir kesim, düz çizgiler ve minimalist ile tasarlar.

İç tasarım ve fotoğrafçılık Estudio Sincro

Ayrıca synchro stüdyosundan, pencere pervazları zarif mermerle kaplanmış, tamamen beyaz olan bu diğer güzel mutfak. Ayırıcı görevi gören ahşap çıta panelli sofistike ve çağdaş bir mutfak oturma odasına da açılır.

Sana ne söylemişti? En güzel beyaz mutfaklar mı, değil mi? Böyle bir mutfak için fikir arıyorsanız, ideal mutfağınızı bulduğunuza ikna oldum. Yoksa yanılıyor muyum? Yorumlarda seni okudum.