EN İYİ bir banyo için 10 modern tasarım ve özelleştirilebilir lavabo


“Farkı yaratan küçük ayrıntılardır.” Birçok kez duyduğunuz bu söz, bir iç mimar olarak sizi temin ederim ki, bu alanda daha doğru bir şey yoktur.

Bu küçük detaylara dikkat etmeyerek şımarık projeler gördüm. Aynı zamanda küçük değişiklikler yapmanın ve küçük detaylara özen göstermenin muhteşem sonuçlar verdiğini gördüm.

Bir banyoda bu daha da önemli hale gelir çünkü duvar veya zemin kaplaması ve sıhhi tesisat dışında, musluklar, tezgah veya özellikle lavabo gibi çok sayıda küçük ayrıntı vardır.

Normal bir banyo ile muhteşem bir banyo arasındaki farkı yaratan bu küçük aksesuarlardır. Bu nedenle, banyonuzu bitirmek için mükemmel lavaboyu seçebilmeniz için 10 modern tasarım ve kişiselleştirilebilir lavabo hazırladım. Onları görelim ve size özelliklerini ve nüanslarını anlatayım.

ZenPlus lavabo

ZenPlus tasarım lavabo

Modern tasarımlı güzel bir tezgah üstü lavabo, sadece bakınca hiçbir şey söylenemez.

Asimetrik olarak kesilmiş, İskandinav tarzı olsun, bugünlerde bu kadar modern bir stil olsun, her banyoda bir sınıf dokunuşu ve odak noktası yaratabilir.

Üstelik sadece yenilikçi tasarımıyla değil, daha önce de söylediğim gibi hazırladığım bu lavabolar, banyonuza uyarlanacak ve iki renkte seçilebilecek şekilde özelleştirilebilir.

Yani, lavabonun içinde saf beyaz ve dışta aşağıda gördüğümüz 10 RAL rengine kadar mevcuttur:

Tasarımcı lavabolar için RAL renkleri

Bu nedenle, örneğin zarif Pembe Vizon gibi banyoya bir renk dokunuşu katmak istiyorsanız, aşağıda gördüğünüz kadar güzel bir lavaboya sahip olursunuz:

ZenPlus Mink Pink tasarım lavabo

Bana kişiliği olmadığını söyleme. Bu, tüm detayların halledildiği bir banyo.

Bu lavabo Mundilite’dendir ve buraya tıklayarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Başka bir modele bakalım.

OvulaPlus lavabo

OvulaPlus tasarım lavabo

Bir damla suyun doğrusal ve kesintisiz yolundan esinlenen bu lavabo, normal bir banyo ile karakterli tasarım banyo arasındaki farkı yaratacak harika kişiliğe sahip bir lavabo.

Bu lavabo sadece asılı değil, aynı zamanda banyoda bir tezgah üstü mobilya tercih etmeniz veya ihtiyacınız olması durumunda gömülü olarak da bulunabilir.

Ayrıca görselde 2 metre genişliğinde geniş formatı görmemize rağmen, daha küçük banyolara adapte edebilmek için daha küçük boyutlarda da mevcuttur.

Gördüğümüz ve göreceğimiz tüm lavabolar gibi suya ve kimyasal ürünlere karşı yüksek dayanıklılığı, dayanıklılığı ve yumuşak ve hoş dokunuşu nedeniyle bu elementlerin tasarımında zaten klasik bir malzeme olan SurfacePlus ile yapılmıştır. doğal taşı taklit eden yüzeyi.

Mundilite firmasındandır ve web sitelerinde daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

Başka bir modern tasarım lavaboya bakalım.

Amuriplus tezgah üstü lavabo

Amuriplus tasarım lavabo

Küçük detaylara özen göstererek banyo karakterini ve kişiliğini kazandırmak için kullanabileceğimiz bir diğer değerli tezgah üstü lavabo modeli, bu çizgilerin üzerinde modern bir endüstriyel mobilya üzerinde gördüğümüz AmuriPlus lavabo.

Gördüğünüz gibi, bu modern lavabolar, endüstriyel olanlar kadar güçlü ve karakteristik veya aşağıda gördüğümüz İskandinav popüler olanı kadar güçlü ve karakteristik olsa bile, diğerlerinin yanı sıra, her türlü dekoratif tarzda iyi çalışır:

Amuriplus tasarım lavabo

Düz çizgilerle küresel bir şekle ve çağdaş minimalist bir sanat eserini andıran bir tasarıma sahiptir.

Önceki model gibi, iki renkli olarak da mevcut, dışını değiştirmek ve kişiselleştirmek için 10 renk arasından seçim yapabiliyor, ancak saf beyazın muhteşem bir lavabo olduğunu kabul etmeliyim.

Mundilite’den geliyor ve buraya tıklayarak bu lavabonun daha fazla detayını görebilirsiniz.

Bir başka tasarım lavabo ile devam edelim:

Lavabo DeltaPlus

Bu lavabonun çok kişiliğe sahip olduğu için herkese göre olmadığını itiraf etmeliyim, ancak beni düzenli olarak okursanız, kedilere karşı bir tutkum olduğunu ve evin neşesi olan güzel beyaz bir Fars ile yaşadığımı anlayacaksınız.

Bu yüzden size bu diğer tasarım lavabo modelini sunmaktan kendimi alamadım, çünkü çok özgün bir mekan yaratabiliyor ve çok sevdiğim için.

Ayrıca sadece tezgah üzerinde değil, aşağıda gördüğümüz gibi asma veya gömme gibi diğer formatlarda da dış cephesi için 10 olası renkte de bulabiliriz.

DeltaPlus Gato lavabo

Ayrıca Mundilite’den ve web sitelerinde daha fazla ayrıntı görebilirsiniz.

Bir başkasına geçelim.

NúiPlus tezgah üstü lavabo

NúiPlus tasarım lavabo

Karakterli, öne çıkan ve etki yaratan bir lavabo arıyorsanız, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz NúiPlus, banyonuz için mükemmel bir lavabo.

Minimalist bir tasarım vazoyu andıran büyük, derin bir lavabo.

Ayrıca bu model, ona daha fazla kişilik kazandırmak veya banyoya sığarsa daha da öne çıkmasını sağlamak için daha önce gördüğümüz 10 RAL rengi içerisinde başka bir renkte de sipariş edilebiliyor. Muhteşem bir lavabo.

Aynı zamanda Mundilite markasına aittir ve tüm bilgileri ve teknik sayfasını web sitesinde görebilirsiniz.

Başka bir lavaboya bakalım.

NoxPlus lavabo

NoxPlus tasarım lavabo

Yukarıdaki lavabo favorilerimden biri, ancak çoğu ölümlünün sahip olduğu banyolar oldukça küçük olduğu için bazı insanlar için aşırı yüksek olabileceği doğrudur.

Bu nedenle, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz tasarım havzasını seçtim, çünkü aynı zamanda derin ve değerli, ancak yüksekliği o kadar da aşırı olmayan, geleneksel banyolara entegrasyonunu daha kabul edilebilir kılan heykelsi bir lavabo.

Büyük bir lavabo olmasına rağmen minimalist kesimi, her bir elemanın görsel ağırlığının ölçülmesi ve üzerinde düşünülmesi gereken küçük alanlar için mükemmeldir.

Baktığımız diğer lavabolarda olduğu gibi, bu da, aşağıda gördüğümüz zarif ve zarif Krem renginde olduğu gibi, içi saf beyaz ve dışı 10 RAL renginden birinde olmak üzere iki renkli olarak da satın alınabilir:

Krem renginde modern tasarım lavabo NoxPlus

Bu lavabo da Mundilite firmasına aittir ve tüm detayları buradan web sitelerinde görebilirsiniz.

Muhteşem olan aşağıdaki modern tasarım lavaboya bakalım.

Lavabo AmeliPlus

Ameliplus modern tasarım lavabo

Göreceğimiz en zarif eviyelerden biri. Banyo tezgahına sanatsal bir seramik parçası gibi sanat eseri koyabileceğimiz güzel, ince, modern ve asimetrik bir tasarıma sahiptir.

55 cm genişliğinde ve 38 cm derinliğinde cömert ölçülere sahiptir, ancak aşırıya kaçmadan, küçük banyolar için mükemmel kılar, en çekici olanı dekoratif ve pratik bir vurgu yapar.

Ayrıca bu modern tasarım lavaboyu beğendiyseniz ancak bu paragrafların yukarısında gördüğümüz gibi tezgah üstü formatıyla ilgilenmiyorsanız, hemen aşağıda gördüğümüz gibi gömme formatta da bulabiliriz:

Modern tasarım ankastre lavabo ameliplus

Bu formatta lavabo mobilyayla mükemmel bir şekilde bütünleşir ve daha az görsel ağırlık ile daha rafine ve minimalist bir sonuç bırakır.

Ayrıca aşağıda gördüğümüz gibi tezgah formatında da bulabiliriz:

AmeliPlus tasarım lavabo

Bu formatta, önceki yerleşikte olduğu gibi, iki lavabonun gerekli olduğu banyolar için hem tekli hem de çift lavabolar mevcuttur.

Aşağıda gördüğümüz her zaman zarif ve zamansız siyah rengi gibi banyomuzun tarzına ve estetiğine en uygun rengi seçebilmek için gördüğümüz 10 RAL içerisinde diğer renklerde de mevcuttur:

Siyah modern tasarım lavabo

Ayrıca Mundilite’den ve burada tüm özelliklerini ve seçeneklerini görebilirsiniz.

Bir sonraki lavaboya geçelim:

LevelPlus lavabo

Modern tasarım lavabo LevelPlus

Yenilikçi bir tasarıma ve çok kişiliğe sahip bir lavabo, söylediklerimin doğru olduğunu bilmek için onu görmeniz yeterli.

Lavaboya tezgah alanı sağlamak için daha yüksek bir seviyeye uzanan cömert ölçülere sahip bir lavabo.

Bu lavabonun zarafeti ve özelliği tam olarak daha yüksek bir seviyedeki uzun uzantıda olsa da, hemen aşağıda gördüğümüz gibi alan sorunu olan banyolara uyum sağlayan daha küçük bir boyutta da bulabiliriz:

Modern tasarım lavabo LevelPlus

Uzantı minimal olmasına rağmen, kendi tarzına sahip olmak ve banyoya modern bir tasarım vurgusu vermek için yeterli uzantıya sahiptir.

Ayrıca Mundilite’den tüm ayrıntılarını web sitesinde görebilirsiniz.

AruPlus tasarım lavabo

AruPlus modern tasarım lavabo

Bir süredir, çanak tipi lavabolar çok popüler oldu. Daha azı için değil, çünkü estetiği lavabo alanını güzel gösteriyor.

Dolayısıyla bu modern lavabolar listesinde, bu paragrafların üstünde gördüğümüz AruPlus modeli gibi bu özelliklere sahip bir lavabo eksik olamazdı.

Konik şekilli ve ultra ince çizgilerle sade, güzel bir lavabo, lavabonun her ortama uyum sağlamasını sağlıyor.

Beni en çok cezbeden model tertemiz saf beyaz standarttır, ancak bir renk notu eklemek isterseniz diğer 10 RAL renginden birini de sipariş edebilirsiniz.

Mundilite’den tüm bilgileri burada görebilirsiniz.

Aşağıdaki modele bakalım.

Lavabo EkavipPlus

Modern tasarım ankastre lavabo EkavipPlus

Lavabo formatlarına gelince, genellikle yerleşik lavabo, tezgah üstü lavabo veya tezgah üstü lavabo var, değil mi?

Bu model, gömme lavabo isteyenlerin taleplerini karşılamak için hacimli ve daha fazla varlığa sahip iki formatı bir araya getiriyor.

Böylelikle dairesel, modern ve minimalist şekline ek olarak, bu lavabo tezgahtan birkaç santimetre dışarı çıkar ve tüm sete harika bir tasarım vurgusu verir.

İstersek bu modeli bulabilir veya standart dışında başka boyutlarda sipariş edebiliriz, ancak yukarıdaki görselde gördüğümüz gibi sadece saf beyaz olarak mevcuttur.

Mundilite markasının tüm detaylarını öğrenebileceğiniz bir diğer modeli buraya tıklayarak.

Gördüğünüz gibi başta da söylediğim gibi banyonuzu ön plana çıkaracak ve “tasarım” ismini alacak olan küçük detaylardır. Ve lavabonun bunu başarmak için sahip olduğumuz ana kahramanlar ve kaynaklardan biri olmasına rağmen, beraberindeki muslukları da hesaba katmalıyız. Ama bunu yakında başka bir makalede anlatacağım.

En çok hangisini beğendin? Yorumlarda seni okudum.

Ve bu makalenin bir arkadaşınızın veya aile üyenizin ilgisini çekebileceğini düşünüyorsanız, paylaşın. Teşekkür ederim.