En iyi derecelendirmelere sahip 10 uygun fiyatlı genç masası

Bu yıl okula dönüş ne olursa olsun, küçükler dirseklerini tekrar batırmak zorunda kalıyor.

Bunun için iyi bir yardım, çalışma alanını yenilemek, böylece daha coşkuyla almaları ve daha uygun, rahat ve işlevsel bir alana sahip olmalarıdır.

Bunun için de aşağıda hazırladığım bu 10 ucuz gençlik masasında göreceğimiz gibi çok para harcamak gerekmiyor.

Sadece çok ucuz değiller, aynı zamanda en iyi derecelendirmelere sahipler. Çok önemli bir şey, çünkü bir ay çöpe atmak zorunda kalırsanız düşük maliyetli bir şey satın almanın bir anlamı yok, değil mi?

Bununla birlikte, bu 10 ucuz gençlik masasına bakalım, böylece çalışma alanınızı yenileyebilirsiniz. Başlayalım:

Ucuz gençlik masaları

Beyaz ucuz modern gençlik masası

Yerleşik raflı bir gençlik masası. Tüm bu minimalist ve basit kesim, sığabildiği herhangi bir alana entegre etmek için mükemmel. Bu masa, üzerine kitap, dizüstü bilgisayar, bilgisayar veya ihtiyacınız olan her şeyi koyarak rahatça çalışabilmeniz için 120 cm genişliğinde cömert ölçülere sahiptir. Doğal olarak, kitaplık elimizde bulundurmak için her türden okul malzemesini saklamak ve düzenlemek için bize değerli bir saklama alanı sunuyor. Fiyatı sadece 72 € ve buradan, Amazon’dan satın alabilirsiniz.

Beyaz ekonomik modern gençlik masası

Önceki masa, raf nedeniyle sizin için çok büyükse, bu çok benzer, ancak onsuz. Ayrıca 120 cm genişliğindedir ve rafın dikey olarak “yukarı” olması yerine, bu diğer ucuz gençlik masası onu ayaklarından birinin üzerinde taşır. İhtiyaç duyduklarınızı saklamak için 3 pratik çekmeceye de sahiptir. Fiyatı 91 € ‘dur ve beyazın yanı sıra diğer renk ve kaplamalarda da mevcuttur. Buradan Amazon’dan satın alabilirsiniz.

Beyaz, köşe veya köşede düşük maliyetli modern gençlik masası

Yatak odasının köşelerinden yararlanmak için, bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz gibi köşe masa veya L şeklindeki masadan daha kullanışlı ve pratik bir şey yoktur. Masanın ana kısmı 120 cm, ikincil kısmı L’yi 92 yapan kısımdır. Geniş bir çalışma alanı, bilgisayar klavyesi için çıkarılabilir destek ve her türlü nesneyi saklamak için 2 raf ile genç bir masa. Bu masa diğer renk ve yüzeylerde de mevcuttur, fiyatı yalnızca € 79 ve buradan, Amazon’dan satın alabilirsiniz.

L, köşede veya ahşapta ekonomik modern gençlik masası

Ayrıca L’de, ancak L’de istemiyorsanız, diğer masayı düz bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Yani, iki konumu vardır: Düz ve L, size en uygun olanı. Her şeyi düzenli ve elinizin altında tutmak için kutuları olan geniş bir raf. Bir öncekinden daha büyük, 136 cm, ana parça ve L tarafından yapılan 139 cm ölçülerinde. Çeşitli renk ve kaplamalarda da mevcut, 127 € fiyatla ve buradan, Amazon’dan satın alabilirsiniz.

Aşağıdaki düşük maliyetli gençlik masasına bakalım.

Beyaz ve ahşaptan İskandinav tarzı modern gençlik masası

Sevimli, modern ve güzel. Küçük ve İskandinav tarzı mekanlar için özel. Bu satırların üzerinde gördüğünüz gibi Eames tipi bir sandalyeyle birleştirirseniz, kazanan bir kombinasyonunuz olur. 100 cm genişliğindedir ve her zaman kullanışlı olan iki pratik çekmeceye sahiptir. Fiyatı 79 € ve buradan, Amazon’dan satın alabilirsiniz.

Beyaz ve ahşap köşe veya köşe L, ekonomik modern gençlik masası

Beyaz ve açık renkli bu diğer masa, 140 cm genişliğinde geniş ölçülere sahiptir, L şeklinde bir zemin rafı ile rahatça çalışmak için, açık ve çekmeceli olarak saklamak ve her şeyi elinizin altında sağ tarafa koyabilirsiniz. veya size uygun şekilde sola. Fiyatı 128 € ve buradan, Amazon’dan satın alabilirsiniz.

Beyaz ve ahşaptan ucuz modern gençlik masası

Yer sıkıntısı çekiyorsanız, bu diğer beyaz ve ahşap masa çözüm olabilir. 100 genişliğindedir ve küçük alanlar için idealdir. Ek olarak, ayaklarından birinin dış tarafında kitapları veya ihtiyacınız olan her şeyi saklamak için bir raf vardır. Fiyatı 81 € ve buradan Amazon’dan satın alabilirsiniz.

Siyah Metal ve Ahşapta Ucuz Modern Endüstriyel Stil Gençlik Masası

Siyah metal ve ahşapta endüstriyel tarz, üstü açık raflar. Modern ve pratik 120 cm genişliğindedir, bu nedenle üzerinde çalışmak için iyi bir yüzey sunar. Tolix tipi bir sandalye ile birleştirdiğinizde çok sevimli bir köşeye sahip olacaksınız. Fiyatı 65 € ve buradan Amazon’dan satın alabilirsiniz.

Beyaz ve ahşaptan modern ve ucuz ikisi bir arada çalışma masası

Beyaz ve ahşap renkteki bu diğer ucuz genç masası modeli çift kişilik bir masadır. “İçeride” büyük masanın çalışma alanı kapasitesini ikiye katlayan tekerlekli ve çekmeceli daha küçük bir masası vardır. İki masaya ihtiyaç duyduğunuz ancak yalnızca bir masaya yeriniz olduğunda idealdir. Modern ve güncel bir tarza sahip ve sadece 89 € ‘luk mükemmel bir fiyatla ikisi bir arada bir masa. Buradan Amazon’dan satın alabilirsiniz.

Beyaz asılı veya yüzer masa

Bir sonraki masa, yer darlığı nedeniyle ayaklı bir şey koyamamanız ve boş bir duvarınız olması durumunda. Yüzer veya asılı bir masa olmasına rağmen, 82 cm genişliğe sahiptir, bu da bize nispeten rahat bir çalışma alanı ve çeşitli eşyaları bırakabilmemiz, saklayabilmemiz ve düzenleyebilmemiz için birkaç delik ve raf sağlar. Çeşitli yüzeylerde mevcuttur, 59 € ‘luk iyi bir fiyatı vardır ve buradan, Amazon’dan satın alabilirsiniz.

Söylesene, hangisine karar verdin? Yorumlarda seni okudum. Ve bu makalenin bir arkadaşınızın veya aile üyenizin ilgisini çekeceğini düşünüyorsanız, paylaşın. Teşekkür ederim!

Ve masayı yenileyecekseniz sandalyesinden yapmayı unutmayın. Burada iyi ve ucuz masa sandalyeleri görebilirsiniz. Ve burada bir masayı evde entegre etmek için fikirleri görebilirsiniz. Ya da bu fikirler bir çocuk masası yapmak için.