En İyi Erkek Çocuk Odasını Oluşturmak İçin 10 Adım

Ailenize gelmek üzere olan bir neşe paketi için bir çocuk odası hazırlamaktan daha heyecan verici olan nedir? Çocuğun kreş temasını seçmekten duvarları boyamaya kadar, yeni bebeğiniz için odayı benzersiz bir şekilde tasarlamanın birçok yolu vardır. Ve genellikle bir kız bebek odasının süslenmesinin daha kolay olduğu düşünülse de, durum böyle değildir. Artık seçim yapabileceğiniz daha fazla çocuk dostu kreş tasarımları ve süslemeleri var, inanılmaz derecede sevimli ve şık bir bebek kreş yaratmayı inanılmaz eğlenceli ve kolay hale getiriyor. Bazı fikirlere mi ihtiyacınız var? Kolay ilham için aşağıdaki basit adımlara göz

1. Boya

Duvarları boyamak, normal bir odayı bir kreşe dönüştürmenin en kolay (ve en ucuz) yoludur! Elbette çoğu insan bir oğlanın odasını tasarlarken mavi düşünür, ancak bu zorunlu değildir. Aslında yumuşak griler, kremsi sarılar ve açık mavi gibi sakin nötr renklerle gitmek en iyisidir.

2. mobilya bulmak

Boya kuruduktan sonra alışveriş yapma zamanı! Seçtiğiniz mobilya odanın geri kalanı için dekor için temel olacaktır, bu yüzden nötr bir şey seçtiğinizden emin olun (eğer bu ne gibi). İşte en önemli mobilya parçalarından bazıları:

– Şifonyer
– Soyunma Masası
– Sallanır Koltuk
– Beşik

3. Halı seçin

Sert zeminleriniz varsa bir halı yararlı olacaktır, ancak aynı zamanda odaya güzel bir tarz katacaktır. Kolayca eşleşen bir şey seçtiğinizden emin olun; çizgi film karakteri olmak zorunda değil.

4. güvenli hale getirmek

Kreşinizi kanıtlamak, pişman olmayacağınız bir şeydir. Bebeğinizin hareket etmeye başladığı zaman için ekstra bir güvenlik katmanı ekleyerek size huzur verir.

5. Duvarları Süsleyin

Duvar süslemeleri ile basit tutun, böylece oda sizi boğmaz. Belki de bir duvara çerçevelenmiş bir filin küçük oğlunun isminin beşiğinin karşısındaki harflerle gösterilmesi. Vinil duvar çıkartmaları da harika seçeneklerdir çünkü hasar görmeden duvardan kolayca çıkarlar.

6. Yatağı Kaplayın

Sevimli bir desenle beşik yatak takımları seçin veya kreşte çağdaş ve kalıcı bir görünüm için üzerine baskı yapın (şeritler bir çocuğun kreşleri için mükemmeldir). Dekorla eşleşmesi çizgi film baskısından çok daha kolay olacak ve bulmak da kolay olacak. İşiniz bittiğinde cep telefonunu beşiğe asabilirsiniz.

7. Depolama Alanını Yükleyin

Odaya zaten çok fazla depolama alanı yoksa, oyuncak, giysi ve diğer bebek eşyalarını tutacak raflar veya diğer depolama birimleri inşa etmek isteyeceksiniz. En iyi fikirlerden biri, kolay erişim için küçük sepetleri yerleştirebileceğiniz bir ahşap küp depolama birimi oluşturmaktır.

8. Sıcaklık Getir

Odanızı ve küçük çocuğunuzu daha konforlu hale getirmek için pelüş battaniyeler, yumuşak yastıklar ve sevimli yastıklar getirin.

9. Karartma Lambası Satın Alın

Kreşte zaten karartma ışıkları yoksa, bebeği yatağa koyarken kullanabileceğiniz bir karartma lambası getirin. Işığa ihtiyacınız olduğunda buna sahip olduğunuza sevineceksiniz, ancak parlaklıkları açmak istemiyorsunuz!

10. Dekoru Gerekliliklerle Bitir

Son adım tüm gereklilikleri eklemektir! Çocuk bezi, mendil, çöp tenekesi, bebek bezi döküntü merhemi, bebek monitörü, geğirme bezleri ve ekstra havlular, ulaşmak istediğiniz eşyalardan sadece birkaçıdır.

Bir cevap yazın