En pahalı çamaşır makinesi


En Pahalı 3 LG Çamaşır Makinesi

Bu site okuyucular sayesinde kendini ayakta tutuyor. Bağlantılarımız üzerinden alışveriş yaptığınızda küçük bir komisyon alıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi için burayı tıklayın en pahalı çamaşır makinesi , dünyanın en pahalı çamaşır makinesi , çamaşır makinesi en pahalı,

İÇİNDEKİLER

  • Büyük bir yük ve çok fazla teknoloji
  • Yenilikçi bir ince model
  • Turbo temizlik ve otomatik yıkamalar
  • Çamaşır makinesinin bakımı
  • Daha fazlasını bilmek ister misiniz? Bize yazın!

Yük ve boyut olarak değişen üç LG çamaşır makinesini keşfetmek için küçük bir liste, ortak bir özellik: yenilik.

LG, Güney Kore’de doğmuş bir markadır ve her ihtiyaca yönelik ev aletleri üretiminde onlarca yıllık deneyime sahiptir: bunların arasında, şirketin araştırma ve yenilikleri sayesinde piyasadaki en iyiler arasında yer alan çamaşır makinelerini buluyoruz.

en pahalı çamaşır makinesi , dünyanın en pahalı çamaşır makinesi , çamaşır makinesi en pahalı,

Bu kılavuzda size ekonomik değil, işlevsel ve verimli olmak üzere üç farklı çözüm sunmaya karar verdik. Bunlar, yük kapasitesi açısından farklı modellerdir, ancak aynı zamanda donatıldıkları program türleri açısından da geçerlidir.

İşte sizler için seçtiğimiz LG çamaşır makineleri. 

Büyük bir yük ve çok fazla teknoloji 

Seçtiğimiz ilk model, en büyük yük kapasitesi olan 17 kg: Geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılamak için oluşturulmuş ekstra büyük bir çözüm olan LG F1K2CS2W’den bahsediyoruz. 

A ++ enerji sınıfı bir cihazdır ve% 17’ye varan enerji ve su tasarrufu sağlamak için yıkamayı sadece 59 dakikaya düşüren TurboWash ™ teknolojisi ile donatılmıştır. 

Çamaşır makinesi 99 cm yüksekliğinde ve 77 cm derinliğindedir, bu nedenle geniş iç kapasitesine rağmen boyutları ortalamanın üzerinde değildir ve bu nedenle banyoya veya çamaşırhaneye yerleştirilmesi kolaydır. İçerdiği sistem sayesinde buharlı yıkamaya olanak tanıyarak keteni zarar görmeden dezenfekte etmenizi sağlar, alerjenlerin% 99,9’unun yok edilmesini sağlar. 

Bu çamaşır makinesinin bir diğer büyük avantajı, program başlamış olsa bile yıkamayı duraklatma imkanıdır: Bunu yapmak için, birkaç saniye içinde kapıyı açmanıza ve çamaşırları yerleştirmenize izin veren “Duraklat” düğmesine basmanız yeterlidir. ihtiyacın var. unuttun

Ek olarak, cihazla birlikte verilen 6 Motion Direct Drive teknolojisi, geçici temizlik sağlamak için sepetin altı farklı yönde hareket etmesini sağlayarak el yıkamayı yeniden üretir. Çamaşır makinesiyle daha iyi etkileşim kurmanıza ve yeni yıkama döngüleri indirmenize olanak tanıyan Wi-Fi bağlantısı da vardır. 

Yenilikçi bir ince model 

Size sunmaya karar verdiğimiz ikinci çamaşır makinesi, bu temel cihaza ayıracak fazla yeri olmayan ve yeniliği hedefleyenler için ideal olan ince bir modeldir. Cihaz 60 x 56 x 85 cm ölçülerinde ve 8 kg taşıma kapasitesine sahip, bu yüzden boyutuna göre fena değil. 

LG F4WV708P1 çamaşır makinesi, özellikle çamaşırların ağırlığını tespit etmenizi ve tamburun hareketlerini kumaşlara göre ayarlamanızı sağlayan AI DD ™ sistemi sayesinde teknolojisiyle öne çıkan bir çözümdür. yıkanmak. 

en pahalı çamaşır makinesi , dünyanın en pahalı çamaşır makinesi , çamaşır makinesi en pahalı,

Bu LG A +++ çamaşır makinesi, yıkama sırasında% 40’a kadar su ve enerji tasarrufu yapmanızı sağlar ve TurboWash ™ sistemi sayesinde giysiler bir saatten daha kısa sürede hazır olur. Ürün ayrıca, bakterilerin% 99,9’una kadarını ortadan kaldırmak için tasarlanmış ve alerjisi olanlar veya çamaşırları için maksimum hijyen arayanlar için uygun olan LG Steam + ™ teknolojisi ile donatılmıştır.

“Kırışık” işlevi, bu çamaşır makinesiyle yıkamayı ayırt eden buhar jetleri sayesinde çamaşırların daha yumuşak ve pürüzsüz kalmasını da sağlar. Program seçim düğmesi kolay kullanım sağlar ve ekran, yıkamayı daha iyi izlemenizi sağlar.

Son olarak, cihaz, cihazla etkileşime girerek yeni yıkama programları indirmenize izin veren Wi-Fi teknolojisi ile donatılmıştır. 

Turbo temizlik ve otomatik yıkamalar 

Listemize dahil etmeye karar verdiğimiz üçüncü çamaşır makinesi, 12 kg’lık iyi bir yük kapasitesine, dolayısıyla yukarıda anlatılan modellere göre bir nevi orta zemine sahip. TurboWash ™ teknolojisi ile donatılmış LG FH495BDN2’den bahsediyoruz, ancak yukarıda listelenen iki ürünle karşılaştırıldığında, faturalarda% 55’e kadar tasarruf etmenizi sağlayan yüksek enerji verimliliğine sahiptir. 

Cihaz, sepetin yaklaşık altı farklı yönde hareket etmesini sağlayan 6 Hareket Doğrudan Tahrik sistemi ile donatılmıştır. Direct Drive Inverter motoru, cihazın titreşimlerini ve gürültüsünü azaltmak için tasarlanmıştır ve yaklaşık 5000 yıkamaya dayanıklılığını garanti eden bir sertifika almış olsa bile 10 yıl garantilidir.

Bu model aynı zamanda tamburu açmanıza ve unuttuğumuz kıyafetleri takmanıza izin veren “duraklat ve ekle” fonksiyonu ile donatılmıştır. Çamaşır makinesi aynı zamanda yeni yıkama döngülerini indirmenize izin veren Wi-Fi teknolojisi ile donatılmıştır, ancak aynı zamanda hataları veya arızaları tanıyan ve ekranda bildiren ve teşhisi uzman LG merkezine gönderen Akıllı Teşhis de vardır. 

Çamaşır makinesinin bakımı 

Cihazınızın sürekli çalışmasını sağlamak için önemli bir işlem olan çamaşır makinesinin bakımını son bir not olarak bıraktık. Evde sık kullandığımız diğer cihazlardan daha çok çamaşır makinesi yıkama sırasında kullanılan su ve deterjanlardan dolayı yıpranmaya daha fazla maruz kalmaktadır. 

Kireç, bu cihazların ilk düşmanıdır ve işlevsellik ve verimliliklerinden ödün verme riski taşır, ancak bu yalnız değildir, çünkü deterjan ve kumaş artıkları bile cihazınızı mahvedebilir. 

Kireçlenme, türüne bağlı olarak deterjan bölmesine veya doğrudan tamburun içine yerleştirilecek özel ürünler kullanılarak giderilebilir. Diğer bir çözüm, cihaz musluğuna kireci ortadan kaldıran veya azaltan bir cihaz kurmaktır.

Bununla birlikte, niyetiniz doğal maddeler kullanmaksa, her yıkamada çamaşıra ilave etmek için kabartma tozu veya beyaz sirke kullanabilirsiniz. Bu işlem çamaşır makinelerinin içinde oluşan tortuları azaltır. 

Uygun yıkama toplarına sahipseniz, tepsiye veya sepete yerleştirilecek yalnızca beyaz sirke veya sodyum bikarbonat kullanarak periyodik olarak dezenfektan yıkama yapmak önemlidir. en pahalı çamaşır makinesi , dünyanın en pahalı çamaşır makinesi , çamaşır makinesi en pahalı,