En Uygun Küçük Mutfak Yenileme

Mutfak, yemeklerin pişirildiği, hazırlandığı ve yenildiği bir yerdir. Bir mutfak alanı her evde birden fazla işlevi yerine getirebilir. Her evdeki her mutfak bir bakıma eşsizdir.

Modern zaman teknolojisi, evinizi inşa ederken veya yenilerken kendiniz kurabileceğiniz çeşitli mutfak tasarımları sağlar. Ancak New York gibi nüfuslu şehirler, dairelerdeki boşluklar çok önemlidir. Bu nedenle, bu insanlar, bu tür küçük alanlara uyacak benzersiz mutfak tasarımları üretirler. Bir mutfak koymayı planlıyorsanız, bu tasarımların pahalı olması gerekmez, ancak bir bütçeyle, bu okumak için en iyi makaledir.

Çiftlik evi tasarlanmış Mutfak, bugün hem şehirlerde hem de diğer kasabalarda çoğu insan tarafından kucaklanan maliyet dostu tasarımlardan biridir, ancak aşağıdakilere bakıyoruz, bütçeye küçük bir mutfak koyarken göz önünde bulundurabileceğiniz mutfak tasarımları. .

Küçük Aralıklı Mutfak

Bu Mutfak küçük olarak hazırlanmıştır, çünkü aynı anda sadece bir kişiyi ağırlayabilir. Dolaplar ve lavabo, mutfağın çok yer kaplayan ana parçalarıdır; bununla birlikte, küçük bir alanda, uygun alan kullanımı için boyut olarak küçültülebilir.

Çift Ve Derin Tasarım

Ayrıca, öğeler pahalı olabilir ama emaye tasarım çeliği olan ahşap çiftlik evi mutfak lavabosunu tercih edebilirsiniz, bu konuda en iyi düşünmek son derece dayanıklıdır ve oldukça uzun bir süre hizmet edebilecek daha ucuz bir versiyona sahip olabilirsiniz.

  1. Montaja Hazır Dolaplar

Çift derin tasarım iyidir, çünkü fazla yer kaplamaz ve mutfak eşyaları ve diğer mutfak eşyaları için her şey sıkılır. Mutfakta daha fazla alan yaratmak için her şeyin diğerinin içine konmasıdır. Montajı hazır dolaplar çift derin tasarımın bir parçasıdır. Tamamen monte edilmiş dolaplara kıyasla maliyet dostu olması, en iyi şeyin herhangi bir zamanda taşınabilmesidir.

  1. Açık Raflar

Açık raflar bu tasarımla birlikte gelir. Açık raflar yapmak daha rahat ve maliyetlidir, ayrıca tava asmak için uygun oldukları kadar yer kaplamazlar.

  1. Kompakt Konteynerler

Bu kaplar depolamaya yardımcı olur ve portatiftir. Onlar pahalı değildir ve Mutfak yanı sıra Mutfak kullanılabilir.

  1. Buzdolapları

Dahili buzdolapları yerden tasarruf sağlar, böylece küçük Mutfak diğer mutfak eşyaları için yer var yardımcı olur.

 Çiftlik Evi Mutfak Tasarımı

 O içerir:-

  1. Paslanmaz Çelik Baca

Bu baca, Mutfaktan duman çıkarır ve kurulum sırasında daha düşük bir fiyata bir satın almayı araştırabilirsiniz.

  1. Ahşap döşeme

Mutfakta uygun döşeme şart ve cazibe. Ahşap yer döşemeleri, diğer yer döşemelerinden daha ucuzdur. Küçük bir bütçeyle, böyle bir döşeme yapmak için bir çam ağacı kullanılabilir. Çam maliyet dostudur ve Amerika’da almak kolaydır ve yiyecek dökülürken veya içecek dökülürse bir şey diyelim uzun ömürlü ve temizlenmesi kolaydır. Malzemeler daha hızlı değiştirilebilir.

  1. c) Sabuntaşı Tezgahlar

Sert tezgahlara göre dayanıklıdır ve satın alınması ucuzdur.

  1. d) Çiftlik Evi Evye

Bu lavabo, emmek için çok pahalı olmayan emaye lavabodur; dolayısıyla bunu düşünmek iyidir. Küçük bir mutfak inşa ederken veya yenilerken , dayanıklı olduğu için emaye çiftlik evi evye dikkate değer.

Sonuç Olarak

Yukarıdaki tasarımlar bütçeli bir mutfak yapımında yararlı olabilir. Dikkate alınması gereken en önemli şey aydınlatmadır. Her Mutfakta iyi aydınlatma önemlidir, çünkü Mutfak yiyeceklerin doğru bir şekilde yapıldığı yerdir ve kaliteli boyama şarttır. İnsanların beyaz rengi sevdikleri kadar farklı mutfak renkleri de beyazla aynı şeyi yansıtabilir. Küçük bir mutfak için, gün boyunca doğal ışığı yansıtmaya yardımcı olabilmesi için doğru bir pencere aydınlatma amaçları için uygun olabilir. Gün boyunca elektrikten doğal ışık kullanmak daha ucuzdur. Mükemmel ve tatmin edici sonuçlar için inşaatçılar ile el ele çalışın.

Bir cevap yazın