Erkekler Bahar Temizliği Rehberi


Her insan hayatında, çalışmak için şehirleri çalışmak veya taşımak için evden çıkması gereken bir zaman gelir, bu da kendi peşinden gitmeye başlama zamanı demektir. Parçaya bakabilirsiniz, ancak arkadaşlarınızı etkilemek için bekar defterinizin eşleşmesi gerekir.

İşte adamlarımız bahar temizliği için rehber:

1. Bira + Müzik
Kimse temizlik yapmayı sevmez, bu yüzden bir bira açıp gerçekten yüksek sesle müzik çalarak onunla biraz eğlenmeyi deneyebilirsiniz.

2. Stratejik olun
Oda oda ve yukarıdan aşağıya temizleyin ve katları uzun süre bırakın.

3. Temiz nokta
Hepsinin birikmesine izin vermeyin, aksi takdirde hafta sonunuza adios diyebilirsiniz. Hareket halindeyken giysilerinizi toplayın, bulaşıkları temizleyin, sobanın üstüne dökülmeleri ve çöpleri düzenli olarak atın.

Adam Yıkama Ev Windows

4. Statik silgi
Toz alma, normal (2-3 hafta) bir iştir ve daha verimli hale getirmek için, TV’nizden kitaplıklara kadar tüm tozu toplayacak statik bir silgi satın aldığınızdan emin olun.

5. Vakum
Ayağınıza yapışan kir ve kum parçalarından daha kötüsü, tek gereken şey tüm zemini ve kanepeleri iki haftada bir vakumlamaktır.

6. Banyo
Muhtemelen herkesin en kötü temizlik korkusu ama yapılması gerekiyor ama işte izlemeniz gereken 6 kolay adım:

1. Kıllı fırça eki ile ıslak olmayan her şeyi vakumlayın
2. Tuvalet temizleyicisini klozetin etrafına yerleştirin ve
3. Aynayı, lavaboyu, muslukları silin – herhangi bir küf oluşumu dahil
4. Çok amaçlı temizleyici kullanarak tüm tuvaleti silin (evet, koltuğun altı dahil)
5. Son olarak, klozeti temizlemek için (temizleyiciyi daha önce koyduğunuz yer) tuvalet yıkayıcıyı kullanın ve sifonu çekin.

Diğer bir ipucu, duşta kalıp temizleyiciyi duşta bırakmak ve her iki günde bir, harç ve duş perdesi pisliği üzerinde küf oluşumunu önlemek için onu kullanmaktır.

7. Mutfak
Yemeklerden sonra mutfakta düzenli olarak temizlik yapmak mutfakta her şeyi kontrol altında tutmalıdır, ancak her 6-12 ayda bir son kullanma tarihi geçmiş yiyecekleri atmayı ve buzdolabını ve kileri temizlemeyi unutmayın.

İşte gidiyorsun, o kadar acı verici değildi ve ev temizleme başarınızı kutlamak için bir bira daha açmayı unutmayın.