Erkekler için 30 Salon Fikirleri

Birçok kişi, erkekler için değil, kadınlar için uygun iç tasarım veya dekorasyon alanlarını düşünür. Erkeklerin tefrişatı veya dekorasyon gücü yoktur. Ancak, yine de zevkli arabaları, mobilyaları veya evleri tanıyabilirler. Erkekler için oturma odası fikirleri olması gerektiği gibi bir şey! Bilim adamlarına göre, beyin yaratıcılığını, renk tanıma ve sanat gibi işlevleri sağ tarafını kullanarak gerçekleştiriyor. Ve erkekler beyninin sol tarafını kullanırlar. Bu, çoğu kadının neden duygusal, yaratıcı ve sonuç olarak sanat, moda ve dekorun onlara doğal bir şekilde geldiğini açıklar.

Erkekler için oturma odası fikirleri var mı?

Erkekler, yukarıdaki ilginç gerçek nedeniyle alanlarını dekore etmede tamamen umutsuz değiller. Aslında, birçok erkek moda ve iç tasarım ile uğraşan kariyerlerde başarılı oldu. Bu, insanların yaşam alanlarını dekore etmek istedikleri bir an geçerek kendilerini ilgilendiren şeyleri düşünmeleri gerektiği anlamına gelir.

Kaba mobilya tasarımlarını ve gri, siyah ve koyu kahverengi gibi daha cesur renkleri severler çünkü onlara bir mağarayı hatırlatan şeyleri tercih ederler. Bekarlığa vedalarına davet ettikleri tarihleri ​​etkilemek istediklerinde , oturma odalarının iyi görünmesinin önemini biliyorlar. Bu nedenle , birkaç fikir kullanarak oturma odanızı kalıcı, şık, güzel ve zarif bir ev haline getirebilirsiniz .

Erkekler için zarif ev için fikirler

1. İlk, adam mağara veya lisans pad tasarlamak istediğinizde, miktar için gitmekten kaçınmalı ve bunun yerine kalite için gitmelisiniz. Kaliteli mobilyalar işlevselliği ve uzun ömürlülüğü garanti eder. Bu nedenle yumuşak ahşaplardan kaçınmalı ve bunun yerine ahşap mobilya satın almak istediğinizde sert tahtaları seçmelisiniz. Vintage veya antika mobilyaları seçmelisiniz çünkü estetik cazibe sunmak ve daha uzun süre dayanmak için özel olarak tasarlanmışlardır.

2. İkincisi, rahat mobilya seçmelisiniz. Bir şezlong seçmek istediğinizde vücudunuza mükemmel bir şekilde uyduğundan emin olmalısınız. Bu sandalye pahalı olsa bile misafirleriniz rahat koltuklarınızı üzerlerine oturduklarında seveceklerdir. Beanbags satın alarak yaşam alanınızı aksesuarlayabilirsiniz. Ancak, bunları işlevsellik amacıyla kullanmamalısınız. İşten eve geldiğinizde oturmak ve gevşemek için dayanıklı ve rahat bir deri sandalyeniz olmalıdır.

3. Üçüncüsü, ailenizle birlikte yaşıyorsanız ve evinizi tasarlamak istiyorsanız özellikle kendiniz için bir oda tasarlamalısınız. Bu oda senin için bir adam mağarası olacak. Bu oda, kupalar, LP albümleri ve gitarlar gibi tüm koleksiyonlarınızı görüntülemek içindir. Karınız anlayamasa da, koleksiyonlarınızı sergilemeniz çok önemlidir, çünkü onları görüntülerken ve düzenlerken ruhunuzu gevşetirsiniz.

4. Son olarak, duvar dekoru sizin için idealdir. Kim olduğunuzu gösteren dekor seçmelisiniz. Duvar dekorunuz mobilyalarınıza modern, zarif ve şık bir görünüm kazandıracaktır.

Bir cevap yazın