Ev Dekorasyonu İçin Özel Baskı Türleri


[ad_1]

Eviniz, sizin ve kişisel tarzınızın bir temsilidir. Sevdiklerinizle her güne başladığınız ve bitirdiğiniz yerdir. Kişiselleştirilmiş sanat, mekanınızı “sadece bir evden” bir eve dönüştürür. Özel fotoğraf baskılarıyla, en sevdiğiniz anılarınızı sergileyebileceğiniz benzersiz bir şekilde size ait hissi veren bir ev inşa edeceksiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli özel baskılarla hikayenizi hayata geçirmenize yardımcı olacak stilleri seçin. Dekorasyon konusunda çok az deneyiminiz olsa veya hiç deneyiminiz olmasa bile, fotoğraflarla kişiselleştirilmiş sanat hem profesyonel hem de doğal görünüyor. Bunları evinize nasıl asacağınıza dair teknikleri paylaşacağız, böylece çarpıcı duvar sanatı elde edeceksiniz. Bu kişiselleştirilmiş baskılar hikayenizi anlatır ve size en mutlu zamanlarınızı hatırlatır.

Atlamak:

Özel Baskı Türleri

Özel baskılar kanvas ve camdan posterlere ve masaüstü plakalara kadar çeşitlilik gösterir. Rustikten moderne ve klasiğe kadar benzersiz tarzınıza uyacak çeşitli özel baskılar vardır. Manzaraların panoramik baskılarını büyütebilir veya aile portrelerinden oluşan bir fotoğraf galerisi tasarlayabilirsiniz.

Şömine örtüsü üzerine çerçeveli ve kolaj fotoğraf baskıları

Baskılarınız için fotoğraf seçmek genellikle sandığınızdan daha kolaydır. Aile anları, favori yerler ve önemli kilometre taşları gibi özel anlamlar taşıyan fotoğrafları tercih edin. Mekanınıza karakter katmak için odanızın düzenini tamamlayan renkler veya canlı renkler içeren fotoğraflar bulmaya çalışın. Eviniz için hangisinin doğru olduğuna karar vermek için aşağıdaki farklı baskı türlerine göz atın.

Sanat Baskıları

Sanatsal baskılar, duvarınız, rafınız, kaplamanız veya masanız gibi evinizin her yeri için harikadır. En sevdiğiniz görüntüden kendi zarif ev dekorunuzu yaratın. Profesyonel sanat baskı şablonları, güzel ve benzersiz bir şey oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Beyaz masaya mavi ve altın modern sanat baskı

Çerçeveli baskılardan kolajlara kadar tasarımlar, sanatsal yetenek, ifadeler, monogramlar ve daha fazlasını içerir. Nihai tasarımınızı seçerken odanın tarzını ve temasını düşünün. Hatta kendi tasarımınızı yükleyebilir ve mat veya sedefli bir kaplama seçebilirsiniz.

Kanvas Tablolar

Bir aile portresini veya tatil anlık görüntüsünü güzel bir ev dekoruna dönüştürün. Özel kanvas baskılar ile resminiz tuvale mürekkeplenecek ve uzatılacaktır. Tuvalinizi çerçeveleyebilir veya çerçevesiz tutabilirsiniz. Kenarlıklar, soyadınız, bir fotoğraf kolajı ekleyebilir veya basit tutabilirsiniz.

 Ev Dekorasyonu banner reklamı

Çocuk odasında altı yavru hayvan kanvas baskı

Büyük kanvas özel baskılar, en sevilen anıları, insanları ve yerleri sergiledikleri bir oturma odası veya yatak odasında özellikle çarpıcıdır. Kanvas fotoğraf baskıları, 12 × 36 kanvas baskılar gibi çeşitli özel boyutlarda gelir.

Metal Baskılar

En sevdiğiniz fotoğraflarınız, şık metal baskılarla yüksek çözünürlüklü ev dekoruna dönüşür. Metal baskılar çerçevesiz, modern bir tasarım kullanır. Özel metal baskılar dayanıklıdır, çizilmeye karşı dayanıklıdır ve su geçirmezdir, böylece hasar görmesinden endişe etmeden istediğiniz yere asabilirsiniz.

İki damat ve ev dekorunun fotoğraf sanatı

Fotoğraflar alüminyum bir tabakaya aşılanmış olduğu için daha canlı ve profesyonel görünüyorlar. Monogram galeri veya üç parçalı bir forma gibi tasarımları düşünün.

Akrilik Baskılar

Eviniz için modern bir akrilik baskı tasarlayarak içinizdeki sanatçıyı yönlendirin. Fotoğrafınızı birinci sınıf cilalı akrilik üzerine yazdırarak, yıllarca dayanacak çarpıcı yüksek çözünürlüklü duvar sanatına sahip olacaksınız.

Doğal dekorlu bir anne ve bebeğinin izi

Akrilik baskılar, tipik bir baskıdan daha resmi ve zariftir. Resminizi eğlenceli ve kolay hale getirmek için tasarımınız için bir şablon seçin.

Cam Baskılar

En sevdiğiniz fotoğrafı güzel, modern bir cam baskı üzerinde sergileyin. Tasarımınızı ve değerli anılarınızı bir raf, masa veya şömine rafında sergileyebilirsiniz.

Sarı sonbahar yaprağının cama baskısı

Şablonlar, kolajlardan kenarlıklı ve ifadeli tek fotoğraflara kadar çeşitlilik gösterir. Cam baskının zarafeti, fotoğraflarınızın zamansız kalmasına yardımcı olur.

Masaüstü Plaketleri

Masalarınızı ve raflarınızı, ailenizin ve arkadaşlarınızın en sevdiğiniz anlık görüntülerinin masaüstü plaketleriyle dekore edin. Çok çeşitli şablonlar, tasarımlar ve şekillerle kişiliğinize ve tarzınıza uyması kolaydır.

Masaüstü köpek plakası ve modern masa dekoru

Bir masaüstü plakası, bir aile tatili, bebek duyurusu veya diğer özel kilometre taşlarının harika bir hatırlatıcısı olabilir. Ayrıca, çalışma gününüzü aydınlatmak için mini masa takvimi ile eşleştirilmiş renkli masa dekoru sağlar.

Özel Posterler

Özel bir poster ile odanıza stil ve kişilik katın. Eğlenceli bir tasarım için parlak ve renkli fotoğrafları tercih edin veya daha klasik bir his için siyah beyaz bir stil seçin. Yüksek kaliteli baskı ve mat kaplama, fotoğraflara canlı bir görünüm kazandırır.

Saksı bitkileri ile kolaj seyahat poster

Çok çeşitli temalar ve tasarımlar, ister bir kolaj ister manzara görünümü olsun, fotoğraflarınıza hayat vermenizi kolaylaştırır. Standart fotoğraf baskı boyutları tam olarak aradığınız şey olmadığında özel posterler kullanışlıdır.

Baskılarınızı Nasıl Asarsınız

Özel baskılarınızdan en iyi şekilde yararlanmak, onları evinizde nasıl ve nereye asacağınızı bilmeyi içerir. Hem sizin hem de konuklarınızın hayran kalacağı güzel bir kişiselleştirilmiş sanat sergisi oluşturmak için bu adımları izleyin.

Yüksek Trafik Alanlarını Seçin

Oturma odanız veya aile odanız evdeki en popüler alan mı? Mutfakta ve yemek odasında çok zaman geçiriyor musunuz? Siz ve konuklarınızın en çok keyif alacağı yerlere özel baskılar koymayı düşünün.

Göz Seviyesini Hedefleyin

Baskılarınızı asarken, duvarda çok yüksek veya alçak olmadıklarından emin olun. Sanatınız için göz hizası yüksekliğini düşünün. Duvarlarınızın ve mobilyalarınızın yüksekliğine göre gerektiği gibi ayarlayın. Tasarım, oda için dengeli görünmeli ve kimsenin fotoğrafa bakmasına neden olmamalıdır.

Duvar Boşluğunu Doldurun Ama Boğmayın

Aşırıya kaçmadan zengin bir sanat eseri düzenlemesi sağlayın. Tek bir geniş formatlı kanvas baskıyı veya birkaç küçük baskıdan oluşan bir galeri seçebilirsiniz. Gözleriniz fotoğraftan fotoğrafa rahatça hareket etmelidir.

Denizatı beyaz duvara sanat baskı asılı kadın

Galeri Duvarı Oluşturun

Bir duvarda tek bir baskıyı öne çıkarırken, bir dizi fotoğraf alanınıza derinlik ve boyut katar. Galeri duvarınız alıntı resimleri ve illüstrasyonlar içerebilir veya insanların ve yerlerin kare fotoğraflarını içerebilir. Bu tasarımların her ikisi de en sevdiğiniz anılarınızı eklemenin çarpıcı yollarıdır.

Düzgün Olun Ama Her Zaman Simetrik Değil

Duvara bir şey çakmadan veya vidalamadan önce daima bir su terazisi kullanın ve asma noktanızı bir kurşun kalemle işaretleyin. Baskınızın düz olması gerekirken, farklı yüksekliklerde fotoğraflar içeren bir aile galeri duvarı gibi asimetrik bir tasarım oluşturabilirsiniz. En uyumlu görünüm için bile fotoğraflarınız arasındaki boşluğu koruyun.

Yatak odanızı Unutmayın

Konuklarınız yatak odanızda çok fazla zaman geçirmese de, kişisel sığınağınızdır. Kendi mekanınızda neşe ve huzur hissetmek çok önemlidir, bu nedenle fotoğraf baskılarınızı tasarlarken bu çok önemli odayı dışarıda bırakmayın.

Güvende Olduklarından Emin Olun

İster tuvaller ister özel metal baskılar seçin, resminizin desteklendiğinden emin olun. Metal sanatı nasıl asacağınızı öğrenmek için duvarda bir saplama bulun ve sanatınızı güvenle asın. Çiviler, braketler veya yapışkan şeritlerle tuvalleri, sanat baskılarını ve duvar takvimlerini kolayca asabilirsiniz.

Baskılar İçin Popüler Tasarımlar

Fotoğraf baskılarınıza hangi resimleri dahil edeceğinizden emin değil misiniz? Eviniz için kişiselleştirilmiş sanat eserleri oluşturmak için ödünç alabileceğiniz birkaç popüler tasarım vardır. Hayallerinizdeki sanat eserini tasarlamaya başlamak için aşağıdaki fikirlerden birini veya birkaçını seçin.

Kadın ve genç kızın dekore edilmiş evde küçük fotoğrafları

Aile fotoğrafları

 • Aile portresi: Ailenizin kişiliğini yansıtan doğal bir çekim veya bir fotoğraf koleksiyonu hedefleyin.
 • Senin kardeşlerin: Kız kardeşin veya erkek kardeşinle yakın mısınız? Bunları duvar resminize ekleyin.
 • Ailen: Ailen hayatına birçok yönden dokundu. Onları evinizin bir parçası yapın.
 • Düğün fotoğrafları: Sevdiğiniz bir düğün fotoğrafını metal, kanvas veya cam üzerine bastırarak büyük gününüzün büyüsünü evinize getirin.
 • Çocuklarınızın: Yenidoğan fotoğraflarından birlikte oynayan küçüklerin şekerlerine kadar en tatlı ev dekorunu oluşturur.

Arkadaşlar

 • Arkadaşların toplanması: Her zaman yanınızda olan bir grup erkek veya bir bayan ekibi mi var? Sizin için ne kadar önemli olduklarını bilmelerini sağlayın.
 • Sen ve en iyi arkadaşın: İkinizin özel bir çekimi ile BFF’nizi duvarlarınıza getirin.

Sevdiğiniz Yerler

 • Manzara: Ziyaret ettiğiniz bir Milli Park veya güzel manzara var mı? Manzarayı duvarlarınızda bir sanat eseri olarak canlandırın.
 • Şehir uydusu: NYC veya memleketiniz olsun, şehir merkezinin enerjisini evinize getirin.
 • Tatil noktası: İster her yıl aynı kabine gidin, ister her yaz yeni bir tema parkının tadını çıkarın, bu yerleri yakalayın.

Favoriler

 • En sevdiğin fotoğraf: Sevdiğiniz bir fotoğrafınız mı var? Kalıcı duvar sanatına dönüştürün.
 • En sevdiğin sanat eseri: Bir arkadaşın resmi veya ünlü bir tablonun baskısı, zamansız bir ev dekoru sağlar.
 • Favori bir yer: İster yerel bir kahve dükkanı, ister denizaşırı bir plaj, mutlu yerinizi evinize davet edin.

Çeşitli

 • Aile evcil hayvan (lar) ı: Köpeğiniz veya kediniz muhtemelen ailenin bir parçası gibi hissediyor, öyleyse neden onları resminize dahil etmiyorsunuz?
 • Doğa Ana: Nehirler, göller, ağaçlar ve hayvanlar büyüleyici özel baskılar yapar.
 • İlham verici sözler veya sözler: Alıntılar, şarkı sözleri ve atasözleri güzel ve anlamlı sanat eserleri oluşturur.
 • Unutulmaz bir deneyim: Ünlü biriyle tanıştınız mı, ülke genelinde trene mi bindiniz veya paraşütle atladınız mı? Anılarınızı bir sohbet başlangıcına dönüştürün.

Hangi fotoğrafları basarsanız basın, önemli yerleri ve insanları sergilemenin size neşe getireceğini bilin. Resminizin net ve canlı olmasını sağlamak için sahip olduğunuz en yüksek kaliteli fotoğrafı seçin.

Son düşünceler

Güzel anılar ve mekanlarla dolu bir ev tasarladığınız için tebrikler. Resminizi asarken, her zaman yeniden düzenleyebileceğinizi unutmayın. Daha fazla baskı ekleyebilir, baskılarınızın bulunduğu yere taşıyabilir veya yavaşça bir galeri duvarı inşa edebilirsiniz.

Başlamak en önemli adımdır. Birkaç fotoğrafınız ve özel duvar sanatınız olduğunda, onları yıllarca sergilemekten gurur duyacaksınız.

[ad_2]

Source link


Bir cevap yazın