Ev Dekorunuza Güncelleme Yapmanın 10 Kolay Yolu

Yaşam alanınızın aynı eski görünümünden bıktınız mı? Daha taze bir his vermek için arada sırada birkaç değişiklik yapmak her zaman iyi bir fikirdir. Tek yapmanız gereken bunun doğru bir şekilde yapılmasını sağlamaktır – aksi takdirde beklenmedik sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bugün sizlerle basit ama oldukça etkili stratejiler kullanarak iç dekorasyonunuza tazelik getirmenin 10 basit yolunu paylaşmak istiyorum.

1.Pencerelerinizi bir çekim merkezine dönüştürün

Sandalyeleri masaya (geleneği olduğu gibi) tutturmak yerine, işleri Paris yolunda yapabilir ve pencereye doğru açılandırabilirsiniz. Bu, oturma odanızın konforunda dış mekan manzarasının tadını çıkarma fırsatı verir.

2. dolaplarınıza biraz renk ekleyin

Dolabınızın içindeki güzel bir boya işi, aksi takdirde soluk ve sıkıcı bir odaya biraz parlaklık ve sıcaklık getirebilir. Bu durumda popüler bir renk seçeneği pembedir – neşeli görünümü ve hissi ile bilinir.

3. daha az dağınıklık, daha iyi görünüm

Yaşam alanınızı tekrar taze hale getirmenin basit ama etkili bir yolu, onu yerinden oynatmaktır. Ekmek kızartma makinesini, mikrodalga fırını, mikseri, meyve sıkacağı ve kahve makinesini, dergileri, çantaları vb. Uzak tutun, eviniz tamamen taze görünecektir.

4. sandalyelerinizi yastıklar ile yeniden şekillendirin

Yastıklar, biraz renk ve çeşitlilik getirerek odanın görünümünü değiştirmek için ucuz bir yol sağlar. Büyük yastıklar bu işi küçük olanlardan daha iyi yapma eğilimindedir.

5. Çekmece çekme ve topuzlarınızı değiştirin

Size en yakın donanımı ziyaret edin ve ağır hizmet tipi, pahalı görünümlü düğmeler isteyin. Altın veya gümüşi bir kaplamaya sahip olanları bulabilir ve istediğiniz benzersiz görünümü eklemek için onları gemiye getirebilirsiniz.

6. çiçekli bir dokunuş ekleyin

Odaya yeni bir temiz hava kaynağı getirmek için evin etrafına birkaç çiçek yerleştirin. Alternatif olarak, saksı eğrelti otları, potpuri veya çelenkler için gidin.

7.Bir şömineyle işleri biraz ısıtın

Beklenmedik yerlere ambiyans katarak hiçbir şey sahte bir şömineyi yenemez. Hazır bir ünite alabilir veya güzel görünümlü bir dizi şamdanla kendi mantonunuzu oluşturabilirsiniz.

8. çocuk odalarında bir tema için su ısıtıcısı

Çocuk odalarınızı veya banyonuzu dekore etmek söz konusu olduğunda çok ciddi olmanız gerekmez. Sadece bir tema seçin ve onunla devam edin.

9. çarpıcı bir vurgu getirmek için katlanır ekran üzerinde saymak

Bambu, kağıt veya ahşaptan yapılmış olsun, dekoratif ekranlar çok yönlü, olağandışıdır ve herhangi bir yaşam alanına Zen dokunuşu getireceği garanti edilir.

10. aydınlatmayı değiştirin

Daha şık bir görünüm için standart aydınlatma armatürlerinizi tasarımcı armatürlerle değiştirin. Evinizin etrafındaki zarif hissi artırmak için zemin lambaları ve masa lambaları kullanmayı düşünün. Bu, yaşam alanınızın görünümünü ve hissini geliştirmek için yapabileceğiniz şeylerin kapsamlı bir listesi değildir. Sadece kutunun dışında düşünmeniz ve kullanabileceğiniz kaynakları iyi bir şekilde kullanmanız gerekir. Herhangi bir fikriniz, sorunuz veya yorumunuz mu var? Konuşmayı aşağıdaki yorumlar bölümünde devam ettirelim.

Bir cevap yazın