Ev İçin Sarkıt Aydınlatma Stilleri

 

Sarkıt ışıklar bir odayı gerçekten kaldırabilir, ancak dikkatli değilseniz bu pahalı bir hata olabilir. Bu nedenle, ‘Avangard Salon Avizeleri, avize modelleri – hepsiburada, Koçtaş Avize Modelleri, Lambader, Özcan AYDINLATMA, Salon avizeleri, Salon AYDINLATMA, Sarkıt Avize en son sarkıt lambasına aşık olmamak, ancak mevcut dekorunuza uyan bir ışığa yatırım yapmak önemlidir. Sizin için doğru ışığı bulmanıza yardımcı olmak için, sarkıt aydınlatma stilleri koleksiyonumuzu bir araya getirdik.

Beach Chic


Kaynak: hoşgörü

Rahat, rahat ve biraz eğlence ile tanımlamanın bir yolu. Modern trendlere çok çabuk adapte edilebilen klasik bir tarz ve son zamanlarda çıkan sarkıt aydınlatma ürünleri bunu yansıtıyor. Yeni nesil kolye uçları, modern LED ışıklarla birleştirilmiş rattan ve ahşabın kullanımıyla bu plaj havasına bürünüyor. Doğal, nötr tonlar hala oradadır ve onları plaj temalı bölgenize sorunsuz bir şekilde dahil etmenizi sağlar.

Kolye Stilleri 2
Avangard Salon Avizeleri, avize modelleri – hepsiburada, Koçtaş Avize Modelleri, Lambader, Özcan AYDINLATMA, Salon avizeleri, Salon AYDINLATMA, Sarkıt AvizeSanayi

Kolye Stilleri 3Sanayi çok ŞİMDİ. Metrelerce cilalı beton, metal yüzeyler ve çok sayıda bakır ve pirinç armatür görmeden bugünlerde bir kafe veya barın önünden geçemezsiniz. Birçok ev sahibi, mutfaklarına, salonlarına ve hatta barlarına endüstriyel sarkıt aydınlatma ekleyerek bu eğilimi kişisel alanlarına taşımayı seçiyor. Şık, minimalist, zahmetsiz görünümü seviyorsanız, endüstriyel bir yol olabilir.

Kolye Stilleri 4Mutfakta endüstriyel ışık nasıl çalışır? İşte mutfak sarkıt aydınlatmasıyla ilgili ipuçlarımız.

Hollywood Cazibesi

Kolye Stilleri 5Tarz ve çekicilik düşündüğünüzde geleneksel olarak avizeler akla gelir. Ancak bunlar sizin işiniz değilse, asma tavan aydınlatmasını kullanarak evinize Hollywood dokunuşunu getirmenin hala sonsuz sayıda yolu vardır. Renk, cam, dokulu gölgeler ve parlak yüzeyler içeren ışıkları arayın. Tarz alanınızdaki ayrıntıları ortaya çıkarmanıza yardımcı olabileceğinden, sunulan ampul, kısıcı ve ışık yayıcı çeşitlerine de dikkat edin. Unutma – bling söz konusu olduğunda fazlalık konusunda endişelenme! İnsanları aydınlatmaktan korkmayın.

Kolye Stilleri 6İskandinav

Kolye Stilleri 7İskandinav tarzını tanımlamanın en kolay yolu basittir. Tasarımda, renkte ve düşüncede sadelik. Burada süslü kıvrımlar ve kıvrımlar yok, sadece klasik hatlara sahip düz çizgiler. Çoğu iç mekana kolayca uyarlanabildiği için stil günümüzde bu kadar popüler olmasının nedeni budur. IKEA, bu tasarım tarzının dünya çapında insanlar tarafından nasıl benimsendiğinin mükemmel bir örneğidir. Mekanınıza biraz İskandinav getirmek istiyorsanız, nötr tonlara sahip yapısı basit olan ışıkları arayın. Çoğu zaman, daha azı daha fazladır ve minimum telaşla zarif bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olur.

Kolye Stilleri 8Sarkıt aydınlatma dünyasının etrafındaki yolculuktan keyif aldığınızı umuyoruz. Evinizde sarkıt aydınlatma kullanmanın ilginç bir veya iki yolunu bulursanız veya özellikle sevdiğiniz bir stile sahipseniz, aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Avangard Salon Avizeleri, avize modelleri – hepsiburada, Koçtaş Avize Modelleri, Lambader, Özcan AYDINLATMA, Salon avizeleri, Salon AYDINLATMA, Sarkıt Avize

Bir cevap yazın