Ev Salonları


8 Evinizin koridorundan nasıl yararlanacağınıza ve onu nasıl dekore edeceğinize dair fikirler

Koridorlar  hafife alanlar  bizim Hoga ait res  kullanılabilir. C onoce  iyi eksileri Eski sevgililer koridorlarını süslemek için  aşağıda teklif: 

1. İyi bir aydınlatma sağlayın  

En azından istediğiniz şey, koridorunuzda kasvetli ve kasvetli bir ortam yaratmaktır.Ev Salonları Kimse kendi evinde böyle bir şey istemez, değil mi? 

Koridorunuzun bir korku filminden çıkmış gibi görünmesini önlemek için en iyisi  doğal ışıkla aydınlatmaktır . Bu, bölmeleri cumbalı pencerelerle değiştirerek veya stratejik çatı pencereleri yerleştirerek elde edilebilir. 

Bu mümkün değilse, yapabilecekleriniz  bir lamba koyun  o iyi aydınlatılmış tutar  ve önlemek  o kasvetli ve gizemli yönünü ,  sizin dekorasyon tamamlar aynı anda.

ev salonları , küçük salon dekorasyonu , modern salon dekorasyonu , salon dekorasyon örnekleri , ev salon dizayn , salon dizaynları , salon dekorasyon önerileri , ev salonu dekorasyonu,

2. Koruyucu  dekorasyon  

Koridorlar çok dar ve meşgul olabilir, bu duvarlarınızda çok fazla çizikle sonuçlanabilir  .  Ev Salonları

Bu çizikleri  önlemek sandığınızdan çok daha kolay, sadece  onları korumak için lambri kaplamayı pervazlarla yerleştirin ve koridorlarınıza ek bir dekorasyon dokunuşu verin. 

Daha ucuz bir alternatif, aynı amaca hizmet eden duvar kağıdı lambri yapmaktır  .

3. Depolama alanını kullanın  

Koridorunuzun ne kadar geniş olduğuna bağlı olarak,  mobilya yerleştirmek ve  evin o alanından yararlanmak için ondan yararlanabilirsiniz . 

Çok genişse  dolapları yerleştirebilirsiniz ancak kapıları  tamamen açabileceğinize dikkat  etmeli ve uzun bir mobilya parçası mekanı çok daha dar gösterecektir.  

Diğer bir alternatif ise  , koridorun dekorasyonunu daha iyi tamamlayacak daha dar mobilyalar olduğundan kitap rafları yerleştirmek veya bir ayakkabı rafı yerleştirmektir  .  

4. Açık renkler daha iyidir 

Duyguları iletme söz konusu olduğunda renklerin çok fazla gücü vardır ve koridorunuzu dekore ederken bu göz ardı edilmemelidir. Ev Salonları

 Çok daha geniş bir alan  hissi vermek için krem ​​ve beyaz renkler arasında nötr ve açık renkler kullanmaya çalışın  . Ayrıca bir taşla iki kuşu öldürerek koridorunuzun daha parlak görünmesine yardımcı olacaktır . 

 Öte yandan, koridorun uzunluğunu gizlemek istiyorsanız, duvarların tavana ve zemine göre daha koyu boyanması en iyisidir.  

5. Süslenecek kilimler 

Halı eski müttefikleri dekorasyon olan  alanların. Bunları koridorunuzda kullanmaktan çekinmeyin.  

Halılar koridorunuzu daha geniş göstermez, ancak mekanınızı dekore  etmeye ve özel bir dokunuş katmaya yardımcı olur  . Sıcak renkli bir halı, koridorunuzun ihtiyaç duyduğu renkli spot ışığı olabilir.   

Koridorunuz için hangi tarz halıyı tercih edersiniz? 

6. Boyalarla denge sağlayın

Tavanları çok yüksekse koridorları dekore etmek için harika bir fikir  , mekanı bazı resimlerle veya figürlerle doldurmaktır .  

Bazı sahip, abartmak değil önemli olan küçük resimlerinde veya  büyük birine boyutlarına bağlı ,  mükemmel bir dekorasyon elde etmek yeterli olabilir.  Ev Salonları

7. Daha fazla varlık için daha koyu zemin

Bu, koridorumuzu dekore ederken yararlanabileceğimiz başka bir optik numaradır. 

Zemin karanlıksa ve duvarlar aydınlıksa, koridorun  gerçekte olduğundan daha büyük olduğunu otomatik olarak hissedeceğiz  . Bu hapsedilme hissinden kaçınmak istiyorsanız, bu iyi bir stratejidir. 

8. Sürgülü kapılar  

Bir koridoru dekore etmek için mükemmel bir alternatif,  sürgülü bir kapı veya bir cam bölme yerleştirmektir . Koridorun aydınlık ve ferah kalması için en iyi seçenek bunlar. 

Ek olarak, koridor alanını artırmak ve isteğe bağlı bir açık muhafaza sağlamak için açılabilirler.  

 Koridordan yararlanmak ve onu dekore etmek için bu fikirlerden hoşlanıyor musunuz ? Kendi  koridorunuzda hangilerini kullanmak istersiniz  ?  Haydi Yapalım şunu.