Evdeki Fare

Haşere kontrolü çoğu insanın eğlence anlayışı değildir, ancak Airtasker’da yardım sadece bir tık uzağınızda.

St Kilda avukatı ve iki çocuk annesi Christine F., Viktorya dönemindeki evinde haydut bir kemirgen onu terörize ettiğinde Airtasker’a döndü. Christine doğum izniyle evdeydi, bebek oğlu uykudaydı ve mutfakta bir fare koşarken gördü. Mallee’de büyüdü ve fare salgınlarını yaşadı – bu yüzden küçük yaratıklardan korkuyor. Christine, “Normalde babamı arardım ama o uzaktaydı, bu yüzden Airtasker’a bir yardım mesajı gönderdim,” diyor Christine.

Yarı emekli tamirci John Van der Laan’a girin.

John bir saat içinde bitti ve Christine’in mutfağını çabucak parçalara ayırdı ve her deliği çelik yünle tıkadı. Ve o zamandan beri hiç faresi yok! John nispeten basit işten zevk aldı ve Christine’in “güzel” ahşap dolaplarının etrafındaki küçük bütünleri doldurmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. “Çelik yünü zaten vardı, sadece birinin onu deliklere koymasına ihtiyacı vardı!” diyor.

John, BMW ile kurumsal sektörde 20 yıldan önce bir esnaf ve gemi mühendisi olarak çalıştı. Birkaç evini yenilediği için eski becerilerinden asla kopmadı. Airtasker’ın tadilat, elektrik ve tamirci işi gibi küçük işleri almak için harika olduğunu ve uzmanlığını işe koyma şansını sevdiğini söylüyor. “Bence Airtasker, istediğim işi elde etmek için çok esnek bir yol” diyor ve ekliyor: “Aptal fiyatlar vermek zorunda değilsiniz; makul bir fiyat olduğunu düşündüğünüz şekilde yaparsınız. “

Bir cevap yazın