Evin her yerinde büyük resimlerle dekorasyon fikirleri

Büyük resimler, çerçeveler, dekoratif baskılar ve geniş formatlı sanat eserleri, son zamanlarda duvarları süslemek için kullanılan çok aranan bir kaynak haline geldi.

Oturma odasında veya yatak odasında, banyoda veya mutfakta, hatta yürüyüş yollarında olsun, duvarları büyük resimlerle dekore etmek bir trend.

Bu hareketi beğendiyseniz ve duvarlarınızdan herhangi birini güncellemeye teşvik edildiyseniz, bana katılın ve büyük resimleri süslemek ve asmak için bu fikirleri keşfedin.

Geniş formatlı sanat eserleriyle dekore edilmiş oturma odası

Her oda güzel bir büyük sanat eserini sergilemeye uygundur, ancak çoğu evin sinir merkezi olan ve genellikle en çok zamanın harcandığı oturma odası en uygun alan gibi görünüyor. Ve bunun içinde, sanat eserlerimizi asmak için bazı kilit alanlar var.

Kanepenin arkasına, resmin o duvara hakim olması için, onu tek başımıza asarak ilginç bir odak noktası oluşturabiliriz; ya da eşlik eden, tüm gözleri alan güzel bir resim setinin parçası olarak.

Geniş formatlı sanat eserleriyle dekore edilmiş oturma odası

Interiorismo Dekor Yardımı

Geniş formatlı bir resim, bir duvarı tek başına doldurmak ve onu başka hiçbir dekoratif unsur gibi süslemek için mükemmeldir. Oranları asla unutmamamıza rağmen.

Geniş formatta olsa bile, onu çevreleyen şeyle ilişkili olmalıdır, yoksa çok az anlamla eklenmiş bir küre olacak ve dikkat çekecek, ancak iyi tadı için değil.

tavsiye:

Çerçeve, çerçeve ve çerçevenin tamamı ağırlık olarak 10 kiloyu aştığında, tavana veya duvara sabitlenmiş bir alüminyum kılavuzdan, genellikle naylon olmak üzere farklı malzemelerden yapılmış bazı iplerin sarktığı özel bağlantı elemanlarına başvurmalıyız. piyasadaki büyük resimleri asmak için kullanılan diğer farklı özel bağlantı elemanlarının yanı sıra, resmi tamamen güvenli bir şekilde asmak veya çıkarmak için.

Geniş format resimlerle dekore edilmiş oturma odası

Jonas Ingerstedt tarafından fotoğraf | Instagram (@jonasingerstedt)

Alan izin verirse birkaçını da kullanabiliriz ve oturma odasında çok çekici bir mozaik yaratabiliriz.

Büyük resimlerle dekore edilmiş oturma odası

Etsy’de bulunan resim

Büfe üzerinde veya oturma odasındaki alçak bir rafta, büyük bir tabloyu asmak için en iyi yerlerden bir diğeri. Ayrıca büfe veya raf ile orantılı ise mükemmel bir set oluşturacağız.

Yükseklik ve diğerleri ile ilgili olarak, bir tabloyu doğru şekilde nasıl asacağımızı gördüğümüz bu makaleyi tavsiye ederim.

Geniş formatlı sanat eserleriyle dekore edilmiş bir yatak odası

Interiorismo Dekor Yardımı

Şimdi oturma odasını bir kenara bıraktığımızda yatak odası, büyük bir tabloyla süslenebilecek bir başka muhteşem alan. Ve en uygun yerlerden biri başlık duvarıdır. Yatağa başkanlık etmek, yatak odasını dekore etmek.

Herhangi bir alanda, yatak odasında ve yatağın üzerinde destek önemliyse, düşünülen bir ağırlık çerçevesi söz konusu olduğunda güvenliği ikiye katlamalıyız.

Geniş formatlı sanat eserleriyle dekore edilmiş yatak odası

Etsy’de bulunan resim

Başlığımız yoksa, yatak odası boyunca bir renk patlaması yaratan bir yatak başı ve güçlü bir odak noktası oluşturarak geniş formatlı bir resim veya çarşaf uygulayabiliriz.

Halı ile süslenmiş merdiven görüntüsü

Makley Ev Fotoğrafçılığı

Büyük bir tabloyla süslemek istersek gözden kaçırmayacağımız bir diğer alan da merdiven.

Çok sayıda duvar bölümünüz varsa, büyük ve küçük resimlerden oluşan etkileyici bir galeri oluşturabilirsiniz.

Veya bir Ikea Lappljung Ruta halısının çerçevelenmiş olduğu bu satırların yukarısındaki resimde gördüğümüz gibi çerçeveli bir duvar halısı ekleyin. Tekstil sanatı moda ve bize duvarları süslemek için çok çeşitli renkler, dokular ve desenler sunuyor.

Tablolarla süslenmiş geçiş alanları

Önemli büyüklükteki herhangi bir geçiş alanı, sanatı geniş formatta dekore edebiliriz. Tek bir resim ya da levha yeterli olacak, daha fazla elemana ihtiyacımız yok. Bunu yukarıda gördüğümüz Etsy’de satın alabiliriz.

Büyük bir tablo ile dekore edilmiş yemek odası

Etsy’de bulunan resim

Yemek alanında, oturma odası içindeyse büyük bir tabloyu asmak için harika bir yer. Yemek alanını oturma odasından ayırarak benzersiz bir alan yaratarak tanımlayabilirsiniz.

Bu durumda resimler, bir arada olan farklı alanları ayıran ve tanımlayan boyama gibi davranır.

Geniş formatlı sanat eserleriyle dekore edilmiş koridor

Etsy’den satın alın

Büyük bir tabloyu asmak ve boyutu izin verdiği anda bu alanı dekore etmek için bir başka muhteşem alan da salon alanında.

Bir resim, başka hiçbir şey eklemeden mekana renk, ifade ve kişilik katacaktır. Güzel bir duvar kağıdına benziyor, ancak kağıttan farklı olarak, resmi takıp çıkarmak çok daha kolay.

Büyük bir tabloyla süslenmiş banyo

Ve nihayet banyoda. Küçük boyutları nedeniyle tüm banyolar bunu yapamaz, ancak bir seçenek varsa, büyük bir tablo banyoyu inanılmaz bir alana dönüştürebilir. Rahatlarken keyfini çıkarabilmek için küvetin yanına koyma imkanımız da olursa dekoratif bir başarı olacaktır.

Ve siz, duvarlarınızı büyük resimlerle süslemeye cesaretiniz var mı yoksa daha küçük olanları ve birkaçını bir araya mı getirmeyi tercih ediyorsunuz? Seni yorumlarda okudum.

Bakınız: Duvarları resimler, çerçeveler ve fotoğraflarla süslemek için 15 iyi fikir