Eviniz için 40 Duş başlığı modelleri

Yer kazanmak mı istiyorsunuz? O zaman kombine bir duş ve banyoyu geçemezsiniz

Duş Seti tavsiye
,
Tepe Duş Başlığı
,
VitrA Duş Seti
,
Tepe Duş Seti
,
Duş Seti TEKZEN
,
Duş Seti Koçtaş
,
Duş Başlığı Takımı
,
Artema Duş Seti Fiyatları,

“Duş banyosu” kelimesini duyduğunuzda, zihniniz anında 70’lerin banyolarını süsleyen eski düzene dönebilir … Ama üzülmeyin, duş banyoları o zamandan beri çok yol kat etti ve tekrar giriş yaptılar. yenileme sahnesi yaratıcı yollar.

Yağmura benzeyen duş başlıklarına sahip zengin beyaz yuvarlak küvetler, pirinç donanımlı lüks köşe beton küvetler ve manzaralı dikdörtgen küvetler düşünün. Bunlar 21. yüzyılın duş banyoları!

Duş banyoları, özellikle ıslak oda olarak kullanıldığında ana banyo için mükemmel bir seçim olsa da, aynı zamanda bir misafir banyosu için akıllıca bir seçimdir. Her iki dünyanın da en iyisine sahip olabilir ve aynı zamanda yerden tasarruf edebilirsiniz (bu bence bir kazanç). Ayrıca, duş banyoları özellikle küçük çocukları olan aileler için harikadır çünkü küçük çocuklarınızı banyo yapma veya büyük çocukların “bir yetişkin gibi” duş almasına izin verme seçeneği sunar.

Renkler

Küçük bir alanla çalışıyorsanız, sınırlı bir renk paleti kullanmak en iyi yoldur. Hem eğlenceli, hem rahatlatıcı hem de zamansız bir alan yaratmak için nötrleri renkli patlamalarla birleştirin.

Döşeme

Burası gerçekten biraz eğlenebileceğiniz yer! Alanınız için en iyi olanı görmek için karo kombinasyonlarınızla oynayın. Fayansları özel bir duvar oluşturmak için kullanabilir veya bunları birleşik duş / banyo alanınızı korumak ve su geçirmez hale getirmek için kullanabilirsiniz. Size en yakın banyo su yalıtım müteahhitlerini bulun .

Duş ve musluk bataryaları

Bir sonraki ipucu açık görünebilir, ancak bu bölümü doğru yapamayan kaç kişinin başarısız olması şaşırtıcı. Duş ve armatürlerinizin aynı tarzda ve aynı metalik kaplamada olduğundan emin olun. Bu, banyonuzun tamamında sürekliliği sağlayacaktır.

İlham almaya hazır mısınız? İşte bir sonraki banyo tadilatınıza başlamanıza yardımcı olacak 40 duş banyosu tasarımı .

1. Zarif ve sade

Bu banyo, bir zarafet dokunuşu getirirken bir yandan da kendinizi evinizde hissetmenizi sağlar. Duş banyosu, bu misafirperver hissi elde etmekle birlikte incelik rüyasını hayata geçirir.

Küvet, banyonuzun temel bir parçasıdır. Ve tasarlanma şekli ile duş perdenizi dilediğiniz zaman değiştirerek paleti karıştırabilirsiniz. Alanınızı okaliptüs yaprakları veya küçük bir raf gibi birkaç parça dekorla şekillendirin ve zarif ve sade bir banyoya sahip olacağınızdan emin olun.

2. Gökdelen görünümü

Bu banyo, yüksek katlı bir bina için idealdir. Kenar penceresinin yakınına mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş olarak, yan tarafa oturabilir ve aşağıya bakabilir veya küvete atlayıp yukarıdan bakabilirsiniz. Ne harika bir tasarım! Dışarıdaki binalar ile bu banyonun izleyicilerini şaşırtmak için çok fazla detaya ihtiyacı yok, bu yüzden minimalist görünüm çok iyi çalışıyor.

3. Mozaik duvar

Nötr tonlar bizi çevrelediğinde, neden bazı ekstra sınıflar için biraz kontrast eklemeyesiniz? Bu çarpıcı mozaik duvar resmi, küvetin üzerinde gerçek bir göz alıcıdır. Desen, sade tonlar ve çevreleyen açık renkli dekorla mükemmel bir şekilde yan yana gelir. Bu, banyonuza şık bir tasarım getiren harika bir unsurdur.

4. Gri beton

Bu banyo, nötr renkleri ve minör dekoru ile minimalist bir görünüme kavuşuyor. Duş banyosunun arkasındaki gri beton döşeme, mekanda bir parlaklık yükselmeye zorlayan özel bir görünüm getiriyor. Duş banyosu, daha açık renklerden farklılaşan bir renk patlaması yaratmak için siyah tasarımı kullanarak cesur bir dokunuş katıyor – çarpıcı!

Benzer tasarımlar için bu beton banyolara ve ayrıca bu endüstriyel banyo fikirlerine bakın .

5. Yukarıdan duş

Bu duş banyosu, yukarıdan gelen yağmur duşu sayesinde dışarıyı getiriyor! Hepimiz klasik dikdörtgen veya oval biçimli banyoyu gördük, ancak bu yuvarlak küvet bu banyoya, neredeyse evde kendi günlük spanız varmış gibi benzersiz bir dokunuş katıyor.

Kahverengi ve turuncu renkler beyaz dokulara sıcaklık verirken, yüksek pencere güneş ışığının içeri girmesine izin vererek mükemmel bir ambiyans yaratır. Daha fazla ana banyo fikirlerini keşfedin .

6. Karanlık ve sinirli

Sinirli bir görünüm hakkında konuşun! Bu görünümü elde etmek için, açık veya koyu gri ve siyah gibi koyu tonları kullanarak kalınlık ekleyin. Renkleri kırmak ve o sinirli havayı hayata geçirmek için banyonuza yerleştirilmiş ahşap bir duvar veya parça örneğini izleyin! Bu banyo, dinginliğin yanı sıra karanlık ve sinirli.

7. Siyah çerçeveli banyo ekranı

Bu siyah çerçeveli banyo ekranı ne kadar muhteşem? Nefes almak, düşünmek ve düşünmek için bir yer yaratır. Geniş aralıklı bir banyoyu tamamlarken, aynı zamanda daha küçük bir alanda alanı açarak, alanın olduğundan daha büyük olduğu yanılsamasını yaratır. Biraz yeşillik ve temel bir dekor ekleyin ve kendinize bir sera hamamı yarattınız – ne kadar güzel!

8. Yüzer raflar

Bu banyoda her şeyin bu kadar erişilebilir olmasını sevmiyor musun? Yüzer ahşap raflar banyonun kol mesafesinde ve tüm gerekli malzemelerle dolu. Acı çekiyorsanız, neden bir peynir tabağı ve bir kadeh şarap getirip tahta banyo tepsisine koymuyorsunuz? Veya görüldüğü gibi, stil eklemek için tepsiye sevimli bir dekor koyun.

9. Altın armatürleri

Bu altın armatürler stil yayıyor! Beyaz karolar ve ahşap zemin ile altın ışıltı katarak görünümü güzelleştiriyorlar! Temiz bir banyo görünümü elde etmek için açık renkler kullanmak ve bu temel parçaları göz alıcı kılan iyi bir kontrast oluşturmak için koyu renkli armatürler eklemek iyi bir fikirdir! Dekor parçalarıyla çevrili nötr renkler kullanın ve kesinlikle mükemmel bir banyonuz var.

10. Vintage halı

Bu bakışı seviyorum! Şık bir banyo istiyorsanız, alanı kaldırmak için sevimli desenli eski bir halı ekleyin! Beyaz tonları ve geniş duş banyosu tek başına yeterlidir, ancak eski bir eski halıdan bir renk patlaması eklemek şık ve zahmetsiz bir görünüm yaratır. Daha ne isteyebilirsin?

11. Şeftali gibi

Daha kadınsı bir tarz için, bu şeftali rengindeki banyoyu seviyorum. Duş banyosu siyah ve beyazla kendine has bir tarza sahiptir, ancak şeftali gibi eğlenceli bir renk eklemek eğlenceli ve kadınsı bir atmosfer yaratır. Odanın genelindeki renklerin yumuşaklığı, yine de ambiyansta huzurun yumuşamasına izin verir.

12. Okyanus titreşimleri

Bu mavi banyodaki tüm okyanus titreşimlerini gerçekten çok seviyorum . Minik mavi çiniler su yanılsaması verir ve yumuşak gri tonlar gerçekten okyanus mavisi patlatır! Bu stile iltifat etmek için, o maviyi gerçekten patlatmak için banyo duşunu ve su kabını nötr renklerle çevreleyen bazı basit parçalar koyduğunuzdan emin olun.

13. Donanma aksan

Modern bir sanat eseri gibi görünen bir banyo istiyorsanız, bu banyo kesinlikle göze hitap ediyor! Lacivert renk, beyaz duş banyo karoları ile bir araya getirildiğinde rahatlama denen bir yerde yaşıyor. Zeminde lacivert desenli olması, duvarların üst kısmı ile iyi yan yana durarak simetri ve sakinlik yaratır. Ruh halini hafifletmek için, dinginliğe katkıda bulunmak için pencerenin yanına bir bitki veya sulu meyve ekleyin.

14. Minimalist basitlik

Bu basit banyoyu seviyorum. Modern mimari yapıyla dengelenmiş minimalist görünümü ile sağlıklı bir his veriyor. Mükemmel aralıklarla yerleştirilmiş sade ancak cesur dekor renkleri, hem sade hem de şık olan kusursuz bir stil yaratır. Siyah armatürler bu minimalist alana denge ve cesaret katar.

15. Mavi tonlar

Bu şirin banyo o atmosferi mavi ürperti ile dolduruyor; Sevimli küçük banyo duşunda rahatlamaya dalarken renk sakinlik getiriyor! Mavi rengin aksine ahşap bir bank kullanmak harika bir fikirdir. Daha fazla atmosfer için bir mum ve biraz gri havlu ekleyin.

16. Gri metro fayansları

Bu gri görünümün beyaz boyayla nasıl yumuşatıldığını seviyorum. Gri karoları yumuşatmak için bitkiler görünüme yeşillik katar. Hızlı bir duş almak veya küvete dalmak için bolca alana sahip mükemmel banyo duşu! Bir renk tonu eklemek için havlu veya mobilyalar için lacivert tonları veya seçtiğiniz parlak bir rengi ekleyin.

17. Siyah fikstürler

Bu siyah armatürlerin daha açık renklerle kontrast oluşturmasını seviyorum. Siyah, armatürlerin arkasındaki bu muhteşem ahşap görünümlü duvar gibi kahverengi dokularla muhteşem görünüyor. Bunun gibi bir banyoya basit dokunuşlar ekleyin ve kendinize çarpıcı renkli bazı armatürlerle temiz görünümlü bir banyonuz var.

18. Altıgen çini detayı

Bu zarif banyo, altın armatürleri ve muhteşem altıgen kravat detayı ile modern bir trend. Fayansların açık renkleri atmosferi rahatlatır, neredeyse bir görünüm veya berrak köpüklü su gibi bir ölçek oluşturur. Ne harika bir etki!

19. Beyaz üzerine beyaz

Bu beyaz banyo onunla beyaz metro fayans üzerinde muhteşem beyaz klasik bir New Yorker bakmak var! Basit bir beyaz stil, her şeyle eşleştiği için süslemesi kolaydır. Görünümün işe yaraması için biraz yeşillik veya renkli havlular ekleyin!

20. Duş banyo odası

Bu banyonun modaya uygun küçük bir günlük spa gibi görünmesini seviyorum. Duş ve banyo yan yana, hangi lüksü gün içinde yıkamak istediğinizi seçebilirsiniz! Muhteşem asılı bitkiler, evde günlük spa deneyimine katkıda bulunurken, altın armatürler genel bitiş üzerinde çarpıcı bir etkiye sahiptir.

21. Tropik hisler

Tropikal bir atmosfer arzuluyorsanız, biraz palmiye ağacı duvar kağıdı veya biraz yeşillik eklemeyi deneyin! Güneşin içeri girmesine izin verecek bir pencereye sahip olmak, bu banyoyu tam potansiyeline getirmek için kesin bir gerekliliktir! Küçük bir saksı bitkisi ve etrafındaki basit özellikleri ekleyin ve kendinize tropikal bir cennetiniz var! Daha fazla fikir için bu banyo bitkilerine göz atın.

22. Basit ayrıntılar

İşte New Yorker tarzına ikinci bir bakış! Duş banyosu görünümünü tamamlamak için basit bir cam ekran eklenmiş başka bir beyaz karo kaplaması. Bu, bir sonraki banyo tadilatınızda kullanmak için harika bir stil olacak minimalizm ve sadelik üreten harika bir görünüm .

23. Çini yanılsaması

Banyonuza boyut kazandırmak istiyorsanız ve soyut bir havayı seviyorsanız bu görünüm tam size göre! Yanılsama duş banyosunu eğlenceli bir deneyim haline getirir ve gri duvarlar beyazla mükemmel bir şekilde yan yana gelir. Bir illüzyon yaratmak, banyonuzu ilginç hale getirmenin eğlenceli bir yoludur.

24. Tatlı küçük köşe

Bu banyonun ruhuma rahatlatıcı ve sade bir his vermesini seviyorum. Beyaz karoları ve eklenen desenli havluları ile kolay bir görünüm elde edilir. Banyonuzu tatlı küçük bir köşe haline getirmenin harika bir yolu, mumları ve küçük çiçekleri tutan küçük raflarla basit bir duş banyosu oluşturmaktır. Banyo dekor fikirleriyle yaratıcı olun .

25. Gri yüzeyler

Bu gri banyonun , açık mavi bir duvar ve beyaz berrak havlularla kontrast oluşturan sakinleştirici yüzeyleri ve karoları olmasını seviyorum . Yumuşak renkler sakinleştirici bir atmosfer yaratır. Gümüş armatürler gri ve açık mavi tonlarla mükemmel bir şekilde yan yana gelir.

26. Sıcak tonlar

Bu banyo, koyu ahşap tonları ve sıcak bir şekilde aydınlatılmış ampuller aracılığıyla sıcaklık yayar. Beyaz ve siyah armatürlere sahip duş banyosu, ev havası hissinden ödün vermez, ancak mükemmel bir görünüm oluşturmak için uyum sağlar. Görünümü tamamlamak için ahşap çerçeveli bir ayna ve biraz beyaz havlu ekleyin.

27. Su vahası

Banyonuza bir su sıçraması ekleyin! Bu görünümün, neredeyse bir kaleydoskopu andıran desenli bir sanat eseri ile tamamlanan mavi tonları kullanmasını seviyorum! Mükemmel su vahası için resim çerçeveleri, gümüş armatürler ve beyaz veya renkli havlular ekleyin!

28. Modern dokunuşlar

Bu banyo modern tarzı hayata geçiriyor! Cam ve siyah çerçeveli pencereye, dekor ve banyonun gerektirdiği ahşap raflara, siyah lavabo ve armatürlere bayılıyorum ve ampuller gerçekten modern bir dokunuş getiriyor! Biraz yuvarlak aynalar ekleyin ve bu küçük banyo bir dergiye yerleştirilecek kadar iyi.

29. Beyaz metro karoları

Bu beyaz metro fayans banyosunu seviyorum. Modern bir dönüşe sahip göz kamaştırıcı retro yüzleri ile duş banyosunu kesinlikle seviyorum ve siyah çizgili beyaz fayanslara bayılıyorum. Tatlı ve taze bir koku için bazı kokulu vanilya mumlarıyla şekillendirmenizi tavsiye ederim.

30. Rahat Köşe

İşte biraz kıvılcım saçan bir banyo! Fayansların muhteşem deseni, bir açık havuzun sakinleştirici yansıması gibi görünüyor! Bu banyo sizi hafif ve havadar hissettirecek. Şık bir görünüm için, ekstra zevkli bir görünüm için gümüş veya altın musluklar ve sevimli bir dekor ekleyin.

31. Tek renkli ruh hali

Bu banyodaki parlak siyah musluklu parlak karoları seviyorum. Bir ayna eklemek, banyoya büyük bir boyut katar ve daha geniş bir alan illüzyonunu yaratır. Zemin, zikzak deseniyle eğlencenin başka bir yönünü getiriyor.

32. Ahşap küvet

Bu ahşap küvete ahşap görünümlü ve yağmur duş başlığı musluğuna bayılıyorum. Siyah mermer zemin, ekstra bir sınıf seviyesi ekleyen şık bir görünüm getiriyor! Bu banyoyla, uzun bir kapalı bitki ve odun kömürü renkli bir masanın üzerine küçük mobilyalar eklemek, görünümü ihtişamla tamamlayacak!

33. Süslü ayna

Vay canına – bu şaşırtıcı derecede cilalanmış banyo mutlak bir ihtişam haykırıyor! Altın aksesuarlar ve süslü ayna, mermer tezgah ve puantiyeli duvar karoları ile mükemmel bir şekilde çalışır. Bu tasarım, bir alanı çarpıcı hale getirmek için bazen basit bir dekorun ihtiyacınız olduğunu kanıtlıyor.

34. Küçükler için

Bu havadar banyoyu seviyorum. Ne kadar tatlı ve eğlenceli görünüyor? Cam siyah bordürlü pencereli desenli zemin, neşeli ve canlı bir atmosfer getiriyor. Çocuklarınız varsa, bu duş banyosu, kolay erişilebilen muslukları ile küvete dalmak için mükemmel ve güvenli bir alandır! Mükemmel havadar aroma için biraz çiçekler ve narenciye kokulu bir mum içeren küçük bir masa ekleyin!

35. Trendlere uygun ayrıntılar

Bu muhteşem moda banyo çok etkileyici! Duş banyosunda bol miktarda alan bulunurken, siyah bataryaların doğal rengi mükemmel uyum sağlar. Bazı güzel plaj hislerini birleştirmek için büyük bir jüt halı ve daha fazla incelik için bir askı üzerine büyük bir battaniye havlu ekleyin. Ayrıca, modern asma lambalar bu kentsel kıyı alanına harika bir ektir.

36. Tüm temel bilgiler

Bu küçük alan, temel ihtiyaçlar için mükemmel! Ahşap görünümlü makyaj masası, tüm küçük banyo ıvır zıvırlarınıza uyuyor! Ve mermer tezgah, sabununuzu, bir bitkiyi, bir el havlusunu ve banyonuzun ihtiyaçları için gerekli olan tüm küçük güzellikleri saklamak için kullanışlı bir yer sağlar! Ayrıca, beyaz karolar ve ahşap tonları ile seçtiğiniz renkli bir kenarlığa (bu siyah olan gibi) bir ayna eklemek gerçek bir renk patlaması eklemenize yardımcı olur.

37. Gün batımı renkleri

Sıcak gün batımı renkleri burayı uzun bir günün ardından tekrar gelmek için rüya gibi bir alan haline getiriyor! Odayı rahatlatan çikolata renkli havluya ve küçük dekor parçalarına bayılıyorum. Biraz gevrek beyaz havlu veya bej renkli bir set ekleyin ve hepiniz sıralandınız.

38. Mükemmel misafir banyosu

Konuklarınız için çarpıcı bir banyo arıyorsanız, bu göz kamaştırıcı banyonun muhteşem özelliklerinden ilham alın! Fayanslar gri döşeme ve ahşap makyaj ile iyi bir tezat oluşturuyor. Beyaz lavabo ise metro fayanslarını ve beyaz duvarları tamamlıyor. Ekstra düşünceli bir dokunuş için, hoş bir masa veya bazı yemyeşil banyo ürünleri içeren ahşap raf ekleyin – hoş geldiniz!

39. Kıyı dekoru

Bu, sahil tarafındaki bir evde kıyı banyosu için mükemmel bir tasarım stili. Beyaz boyalı duvarlar ve denizci tarzı havza, hoş bir “a-hoy!” Kıyı görünümünü vurgulamak için tekne temalı baskılar eklemenizi tavsiye ederim. Alanı biraz deniz kabukları veya deniz yıldızı süsleriyle bitirin ve biraz su veya mavi tonlu havlular ekleyin.

40. Retro şık

Ne eğlenceli bir retro banyo! Gümüş yağmur duş bataryası, bu eski tarz mekana muhteşem bir modern dokunuş getiriyor. Gri ve beyaz lavabo ve makyaj masası alanı temel alırken, retro baskı ve biraz eğlenceli ışıklandırma eklenmesi ilginç bir dokunuş katıyor.

İşte bir sonraki banyo tadilatınız için 40 duş banyosu fikrimiz var . Favori oynamaktan nefret etsem de özellikle metro fayanslı banyoları ve mermer desenli (bayat) banyoları çok sevdiğimi söylemeliyim.

Şimdi senin sıran. En sevdiğiniz tasarım öğeleri nelerdi? İlginç bir karo ekler misiniz yoksa her şeyi basit ve beyaz mı tutarsınız? Yorum yap ve bana düşüncelerini söyle!

Bir cevap yazın