Eviniz için açık hava duş fikirleri


Yıldızların altında duş alarak doğaya geri dönün!

Tepe Duş Başlığı
,
Tepe Duş Seti tavsiye
,
Duş Seti tavsiye 2018
,
Robot Duş Seti tavsiye
,
aqua tepe duş seti tps-181
,
Duş Seti TEKZEN
,
Duş başlığı takma Aparatı
,
Irmak Tepe Duş Seti,

Açık hava duşları bana plajda ya da tatilde olmayı hatırlatıyor. Ama neden plajın veya tatilin rahatlığını kendi arka bahçenize getirmiyorsunuz? Açık havadaki duşunuzu havuzdan sonra, plajda uzun bir gün geçirmek ve hatta yıldızların altındaki harika açık havada arsız bir duş almak için kullanabilirsiniz. Ve dış mekan duşlarının güzelliği, kendin yapmanın süper kolay olması ve çok işlevsel bir arka bahçe eklemesidir.

Rustikten lükse ve abartılıdan sadeliğe kadar, konu açık hava duşları olduğunda pek çok farklı seçenek var. Yaratıcı meyve sularınızın akmasını sağlamak için bu 40 nefes kesici dış mekan duş sahnesine göz atın!

1. Tırmanan bitkiler

Bu açık hava duşu, evin dışına kolayca sıkıştırılır ve çok özel bir yüksek çitin yanına yerleştirilir. Asılı bitkiler ve yeşillik, daha fazla mahremiyet sağlamanın yanı sıra dış mekan hissine katkıda bulunur.

Sepet örgüsü görünümü verdiği için yerdeki ve duvardaki tuğlaların tarzını seviyorum. Duş başlığı ve batarya basittir, uygun duş ürünleri ise temiz ve şık görünür.

2. Duş mu banyo mu?

Bu dış mekandaki banyonun neredeyse çatısız bir oda olmasını seviyorum. Tüm yüzeyler hava şartlarına dayanıklıdır, bu yüzden zaten kendi kendine kuruyacağı gibi göklerin açılıp açılmasının önemi yoktur. Ayrıca, küveti hızlıca silerek ve karo zeminleri paspaslayarak temiz tutmak çok kolay olurdu. Yeşil palmiyenin yanındaki duş başlığı, bu güzel dış mekan odasına bir tatil yeri hissi veriyor.

3. Frangipanis ile çerçevelenmiş

Havuza daldıktan sonra evin içinde ıslak ayak izlerini yürümeden duş almak ister misiniz? Bu dış mekan duş özelliği şık görünüyor ve neredeyse bahçenin başka bir alanına açılan bir kapı gibi görünüyor.

Koyu kahverengi ahşap, beyaz duvarlara karşı güzel bir kontrast oluştururken, kutulu frangipani bahçeleri duş alanına mahremiyet ve çerçeve sağlar. Ayrıca, gümüş aksesuarlara sahip siyah duş şık ve şık görünüyor.

4. Gizlilik ekranı

Bu havalı açık hava duşundan bir sahil kulübesi havası alıyorum. Yağmur duşu başlığından tuzu ve kumu yıkamak için çıtalı ahşap mahremiyet ekranına kadar bu açık hava duşu, bu sahil tatil evine mükemmel bir ek. Saksı bitkileri, bu sevimli açık hava duş alanına daha fazla mahremiyet ve ilgi sağladıkları için muhteşem bir dokunuş.

5. Asma zemin

Dış çite bağlı bu duş çevreyle o kadar iyi uyum sağlar ki, duş hortumunu görmek için iki kez bakmanız gerekir! Bakır rengi olmasıyla avokado ağacının gövdesi ve dalları tarafından adeta kamufle edilir. Bu duş alanı için güzel bir zemin sağlayan çitin üzerindeki sürünen asmayı seviyorum!

6. Sade dokunuşlar

Açık duş, sürahi, çiçek kutusu ve makyaj masası görevi gören beyaz dikiş masası gibi sade, eski moda dokunuşlarla çevrilidir. Yağmur duşu başlığı, ahşap direklere tutturulmuş harika görünüyor ve sevimli renkli kiremitli taban, bu Avrupa tarzı duşta duş alırken ayakta durmak için mükemmel bir yer. Sizin için bunun gibi bir şeyi nasıl yaratabileceklerini görmek için bir banyo döşemecisiyle iletişime geçin!

7. Adımınıza dikkat edin

Bu resmi açık duş alanı bana kale bahçesi ile kale duvarı arasındaki hendek benzeri bir bariyerin ortasında yüzen bir salı hatırlatıyor. Panel duş başlığının altındaki yüzer sal üzerinde dururken, hendeğe düşmemek için dikkatli olunması gerekir! Ne çok şık ve göze batmayan bir dış mekan duşu.

8. Modern Akdeniz

Bu modern Akdeniz alanı ne kadar lüks ve davetkardır? Bu büyüleyici havuzda birkaç tur yüzmek ve ardından bu davetkar salonlardan birinde rahatça uzanmadan önce ultra modern duş başlığının altında duş almak çok şaşırtıcı olurdu. Beyaz ve mavi tema, bir Yunan adası hissi verirken, duş zemininin ahşabı salonların ayaklarıyla iyi uyum sağlar.

9. Duş teknesi

Kendimi bu muhteşem ağaç gövdesine karşı duş alan bu küçük duş sahnesine atlarken kolayca hayal edebiliyorum. Duşun üzerimden yağdığını ve planlı ayak karolarının ve duş sahnesinin kenarından damladığını hayal edebiliyorum – ne kadar rahatlatıcı!

10. Havuzdan doğruca

Bu duşun havuz alanından ayrı ve özel olmasını seviyorum. Çoğu insan özel olarak duş almayı tercih eder (hala banyo yapanlarını giyse bile). Bu yüzden bu özel çıtalı ahşap ekranın arkasına saklanabilmek, duştan biraz çekinenler için mükemmel. Duştan akan su, doğrudan çakıl taşlarına ve altındaki toprağı sulayacak olan zemine akardı.

11. Boho açık duş

Basit, şık ve çok trend. Havuzun yanındaki bu duş, havuz alanına muhteşem bir ektir. Bu davetkar havuza daldıktan sonra, bu yağmur duşu başlığının altında hızlıca durulamak temizleyici ve ferahlatıcı olacaktır. Beyaz havlu ile sevimli küçük ahşap tabure, beyaz vazo, bronz kurutulmuş yapraklar ve hasır şapkanın yanı sıra ten rengi ve beyaz yastıklarla mükemmel uyum sağlar.

12. Manzaralı açık / kapalı

Bu muhteşem küvetin üzerinden muhteşem bir yağmur duşu gibi akan bu muazzam duş başlığı, benim banyo mükemmelliği fikrimdir. Bunu muhteşem bir okyanus manzarasıyla karıştırırsanız, bu küçük cennet parçasında bütün gün oldukça mutlu bir şekilde sükunet edebilirim. Ahşap duvarlar ve zemin bu sahneye muhteşem ve lüks bir iç / dış mekan hissi veriyor.

13. Açık çatı avlusu

Bu modern açık avlu duş odası temiz ve havadardır ve birçok temiz hat vardır. Duş borusu açıları endüstriyel ve ilginçtir. Bir tesisatçının böyle bir görünüm yaratmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün ! Duvarların yüksek olması bu alana yukarıdaki açık gökyüzüne ulaşma hissi veriyor. Ve ahşap ve yeşillik bu açık duş odasına bir bahçe havası veriyor. Artı, modern görünüme uygun çukur tarzı makyajı seviyorum.

14. Gizlilik kapısı

Bu gerçekten bir bahçede duş! Yeşil yapraklar arasındaki özel kaya ve basamak taşları, bu açık hava duşuna yağmur ormanı hissi verir. Ve bir şelalenin altında duş almak, olabildiğince doğada duş almaya yakındır. Bu akıllı mahremiyet kapısı, bu alanı temiz ve göze batmayan hale getirmek için kullanılmadığında kapatılabilir.

15. Okyanus kıyısında

Okyanus manzaralı bu çarpıcı dış mekan duşu, basit ama çarpıcı. Yağmur duşu başlığı, yağmurda duş alma ve dışarıda olma yanılsamasını verdiği için açık hava duşu için en popüler seçimdir. Ahşap zemin ve tabure, eski püskü şık saksı ile mükemmel uyum sağlar. Ve duş başlığının üzerine dökülen Türk havlusu sade bir dokunuş katıyor.

16. Toplanmış sahil titreşimleri

Bu açık duş alanında işlenmemiş ham kerestenin kullanılması rustik ve çok dış mekan havası verir. Dekoratif kabuklar eklemek sahil kenarında bir his yaratır. Kumlu bir kumsalda dolaşmak ve doğanın bu uzantısında durulamak, kendinizi canlı ve tazelenmiş hissettirir.

17. Kadınsı dokunuşlar

Dışarıda duş almak için ne kadar güzel bir alan. Duş başlığı ve borunun pembe altını, Türk havlularına allık pembesi tonları katıyor. Perdeli kapalı alan soyunma odası olarak harika bir fikir olduğundan giyinmek için içeri girmenize gerek kalmaz. Beyaz bir merdiven, havlu askısı olarak kullanım için çok pratik ve trenddir. Ağacın yeşil yapraklarıyla güzelce karışan yeşil sürahiyi de çok seviyorum.

18. Sörf tahtası duşu

Bu, bir sörf tahtasının şimdiye kadarki en havalı ve en yaratıcı kullanımı! Panel, bir dış mekan duşu için mükemmel bir yüksekliktir ve onu bir dış mekan duşu olarak kullanmak ne kadar akıllıca olur. Bu duş arka çitinize bağlı olsaydı ve mutlak bir sahilde yaşayacak kadar şanslıysanız, o zaman her erkeğin ve köpeğinin açık hava sörf tahtası duşunuzun tadını çıkaracağını düşünürdüm. Bir sonraki su faturanızda kaba bir şok yaşayabilirsiniz!

19. Bakır borular

Bu serin duş boruları karesinin altında duş almak, size kesinlikle kare şeklinde bir yağmur bulutu altında durduğunuz yanılsamasını verecektir. Bambu bitkisi oldukça yeşil bir kaplama sağlarken, süslü dokulu siyah duvar da bu açık hava duşuna bol miktarda mahremiyet sağlar. Alanın Japon etkisi vardır ve herhangi bir bahçeye hoş bir zen feng shui hissi katacaktır.

20. Bali villası hisleri

Bu Bali esintili açık hava duşu bana tüm villa hislerini veriyor. Evinize ve dış mekan mobilyalarınıza bu kadar yakın bir duş oluşturuyorsanız, tüm yüzeylerin su geçirmez olduğundan ve bol miktarda drenaj olduğundan emin olun. Duşun yanındaki duvardaki gömme raf, duş jeli ve şampuanı yerleştirmek için idealdir, böylece havuzdan çıktıktan sonra duş alabilir ve günün geri kalanına hazır olabilirsiniz!

21. Ağaçlarla Biri

Bu açık duşun güzelliği, bahçenin köşesindeki güzel yaşlı bir ağacın etrafına inşa edilmiş olmasıdır. Akıllıca bir alan kullanımıdır ve herhangi bir arka bahçeye benzersiz bir dekorasyon ifadesi katarken, aynı zamanda herhangi bir eve akıllıca ekstra bir banyo ekler.

Ayrıca, bu duşun arkasındaki tuğla tarzı karolar, yüksek özel ahşap çitin yanında topraksı bir görünüm kazandırıyor. Ve küçük raf, ürünleri yerden uzak ve kolay erişilebilecek bir yerde tutar.

22. Açık hava duşu

Bu açık duş, kapalı bir banyodan akar ve diğerleri ana banyoyu kullanırken sadece hızlı bir duşa ihtiyaç duyan meşgul insanlar için harika bir fikirdir. Bu duş, sıcak ve soğuk su lüksüne sahiptir, böylece kendinizi soğuk bir duşa hazırlamanız gerekmez.

Raf, banyo ürünleri için iyi bir yükseklik ve konum sağlarken, havlu kancaları hem tutmaya, hem de kurulamaya ve havlunun temiz havada kurumaya bırakılmasına elverişlidir. Oh çok pratik ve kullanıcı dostu!

Bunun sağdaki banyodan bir dal olduğunu ve bir dış mekan banyosunun evinizin tasarımıyla çalışması için pek çok farklı yol olduğunu görebilirsiniz .

23. Perde örtüsü

Bu romantik dış mekan duşunun güzelliği, kullanılmayan bir alanı bahçenin mahremiyetinde tenha bir açık hava banyosuna dönüştürmesidir. Ayrıca bu banyonun diş fırçaları da dahil olmak üzere tüm temel özelliklere ve tamamen akıcı beyaz romantik bir duş perdesinin eklenmesine de bayılıyorum. Bu açık duş, bir kır evi için mükemmel olurdu.

24. Yeşillikler arasında

Bu muhteşem açık hava kapalı duş odasında bir mağarada duş alıyormuş gibi hissederdim. Kaya, onu mağara gibi yapar, bitkiler ise yağmur ormanı hissi verir. Yağmur duşu yağmur ormanı temasına katkıda bulunur ve yarı opak hava koşullarına dayanıklı çatı kaplama havayı dışarıda tutar ancak yine de güneş ışığının içeri girmesine izin verir. Bu muhteşem duş köşesinde tam bir mahremiyete sahip olacaksınız.

25. Karayip duşu

Bir Karayip tatil konutundaki bu akıllı ahşap yan panel, bu küçük sığınağa ve yerden tasarruf sağlayan duş girintisine mükemmel bir mahremiyet sağlar. Downlight, bunun geceleri kullanılabileceği ve bu pastoral tatil beldesinin kristal mavisi sularında yelkenle veya şnorkelle yüzerek geçen bir günün ardından tatil konukları için ekstra duş alanı ekleyebileceği anlamına gelir.

26. Açık havada

Çift küvet, nefes kesici bir bahçeye ve ötesindeki tarlaya nefes kesici bir manzaraya sahip bu asma açık duşa mükemmel bir çerçeve sağlar. Açık çatı ve büyük açık cam kapılar bu odaya bir ışık hissi ve yeterli mahremiyet sağlar. Endüstriyel beton zemin ve akıllı drenaj, bu alanın ıslandığında kayganlaşmamasını sağlayacaktır. Alanınız için bazı akıllı fikirlere ihtiyacınız var, bir banyo döşeme uzmanını arayın !

27. Pirinç detayları

Bu pirinç duş armatürü ve musluk, el tipi duş ile mükemmel bir şekilde eşleştirilmiştir. Suyun üzerinize düşmesine izin veren yağmur duşu başlığını da seviyorum ve ayrıca küçük çocukları veya köpekleri duş almak için el duş hortumunu kullanma seçeneğiniz de var. Pirinç armatür, muhteşem saksı bitkisinin gövdesi ve rustik duş zemini gibi doğal renklerle uyumludur. Ayrıca, beyaz blok duvarlar her zaman düzgün ve temiz görünür ve mükemmel bir mahremiyet sağlar.

28. Duş safarisi

Bu arsız zürafa, Afrika hayvanlarını en iyi haliyle izleyen muhteşem bir günün ardından açık havada duştan kimlerin hoşlandığını görmek için bu lezzetli yaprakları çiğnemekten hızlı bir mola vermeyi seviyor. Gerekli sıhhi tesisat işleri ile bu duvara duş başlığı ve musluk takımının basit bir eklenmesi, bu alana kullanışlı bir dış mekan duşu ekledi. Su taşması, kayaların üzerinden aşağıdaki bahçeye damlayabilir ve kullanılmış havluları kurutmak için akıllı bir ahşap havlu askısı, bir sonraki kullanıma hazır.

29. Kayalık duvar

Bu taş kır evi ve kuru taş duvarın yanında açık hava duşu için ne harika bir yer, bu da onu İngiliz kırsalına bir kaçış gibi gösteriyor. Bu duş alanını oluşturmak için tek gereken bağımsız bir duştur. Ve evin duvarından akıllı bir taş raf o kadar iyi karışıyor ki, onu göremiyorsunuz bile.

30. Ahşap avlu

Bu temiz astarlı ve düzenli dış mekan duş odası, el duşu seçeneği ve duş sırasında oturmak için tabure ile bana bir Japon onsenini hatırlatıyor. Gür manzara huzur ve sakinlik hissi yaratır, bu nedenle burası meditasyon yapmak, yıkanmak ve dış dünyadaki yoğun bir yaşamın tüm streslerini atmak için mükemmel bir yer olacaktır. Ayrıca, açık çatı ve geniş açık pencere alanı bol miktarda ışık alır ve temiz havanın girmesine izin verir.

Bu görünümü seviyorsanız işte bazı diğer ahşap banyo fikirleri.

31. Dağlara bakmak

Bu kır evi, dağların manzarasını çok fazla bozmasa da, çok fazla mahremiyete sahip bir açık hava duşunu akıllıca birleştiriyor. Evin ahşabındaki ve duvardaki gri ton bana bir teneke rengi hatırlatıyor, bu yüzden teneke bir çatıdaki yağmurun sesi burada duş alırken aklımdan geçiyordu. Hava şartlarına uygun ahşap zemindeki boşluklar, suyun aşağıya akmasına ve zemine girmesine izin verir.

32. Tropiklerde minimalizm

Muhteşem fon manzarasına sahip bu özel duş, çok basit ama çok etkileyici. Siyah duş çerçevesi, nefes kesici manzaranın güzel bir fotoğrafını çerçeveliyor gibi görünüyor. Ve duş akışlarına sahip sade duş başlığı, güneş ışığını yakalayarak doğayla bir olma hissi ve tüm dertlerinizi arındırmak için bir yer yaratır.

33. Palm mükemmelliği

Hiçbir şey tropikal gibi mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş palmiye ağaçları çığlık atmaz. Bu ister bir sahil evi ister havuzlu bir aile evi olsun, bu açık duş, açık hava alanınıza dahil etmeniz gereken bir şeydir. Bronz duş başlığı, boru eki ve duş alırken ayakta durabileceğiniz güzel arduvaz alanı bulunan beyaz bağımsız duvar, bu modern arka bahçeye kesinlikle çok şık bir özellik kattı.

34. Heykel duvarı

Bu açık hava duşundaki oymalı duvar ve oturma yeri, bir Roma hamamı hissi verirken, sazdan çatı kaplama Bali Hut’tan esinlenilmiş olabilir. Bu alan, banyoyu sadece bir zorunluluk değil, bir deneyim haline getirecek rahatlama ve derinlemesine düşünme hisleri veriyor.

35. Yeşillikli duvar açık duş

Neden dışarıdaki duşunuzdan bol su ile tırmanma sarmaşığınızı beslemiyorsunuz? Bu muhteşem asma, bu alanı tamamen kapladı ve duş alanına yeşil bir oturma duvarı ile tam bir mahremiyet kazandırdı. Bahçenin çitle çevrili çiti, duş alanından devam edip akarken, duşun altındaki karo zemin, duş alırken üzerinde durmak için temiz bir alan sağlar.

36. Endüstriyel donanma

Vahşi lavanta arasındaki tahta kaldırım boyunca, bu muhteşem koyu lacivert duvarına karşı sakin bir duş alın. Endüstriyel duş başlığı ve musluğunun koyu lacivert renginde boyanmasını seviyorum, sevimli masa ise havlu ve banyo ürünlerini tutmak için kullanışlı.

37. Muhteşem mozaikler

Dıştaki ahşap güvertede bulunan bu sevimli açık duş girintisi akıllıca açık, ancak havuzda veya plajda olduktan sonra duş almak için yine de özel. Ayrıca, siyah beyaz mozaik döşeli özellikli duvar, bu toprak gibi açık alana ilginç ve sanatsal bir görünüm katıyor.

38. Havuz başında yıkayın

Bu havuz kenarı duşunun, üzerinde durmak için devasa bir kayanın bulunduğu bir kaya bahçesi gibi görünecek şekilde tasarlanmasını seviyorum. Ayrıca duş başlığının, bu ışıltılı davetkar havuzun etrafında güzel bir bahçe yaratırken işlevsel olan bir lamba direğine benzemesini de seviyorum.

39. Mavi ve beyaz döşeme

Çift sıcak ve soğuk muslukları ve geniş yağmur duşu ile bu tropikal tatil açık hava duşuna “aloha” deyin. Bitki çevresi için mutlu görünüyor ve bir ada sahilinde güneşin altında eğlenceli bir günün ardından kumu yıkarken de kesinlikle mutlu olacağım.

40. Tek renkli lüks

Mükemmel dalgaları yakaladığınız bir günün ardından panonuzu yerleştirmek için mükemmel bir noktaya sahip bu işlevsel dış mekan duşu için kompakt bir alanın ne kadar akıllıca kullanımı. Duşun arkasındaki şık koyu renkli paneller beyaz duvarlara iyi otururken ahşap çıtalı zemin, suyun bahçeye kolayca akmasını sağlar. Ve görünüşü gerçekten tamamlayan dışkıya bayılıyorum.

İşte karşınızda, bir sonraki hafta sonu projeniz için 40 açık hava duş fikri! Özellikle yeşilliklerle kaplı sörf tahtalarını ve açık alanları içeren duşları çok seviyorum. Favorileriniz nelerdi? Açık duş alanınıza hangi unsurları ekleyeceksiniz? Aşağıda bana bildirin!