Evinizde 40 yatak odası duvar kağıdı fikirleri

Kalın veya ince, dokulu veya desenli … Duvar kağıdı ile neredeyse her şeyi yapabilirsiniz!

Yatak odası duvar kağıdı Uygulama örnekleri
,
Yatak odası duvar kağıdı nasıl olmalı
,
Yatak başlığı Arkası duvar kağıdı
,
Yatak odası Duvar Kağıdı 2020
,
Yatak odası tavan duvar kağıdı
,
Yatak Odası Duvar Kağıdı modelleri ve Fiyatları
,
Yatak odası duvar dekorasyonu
,
Yatak Odası duvar kağıdı 2020
,

Duvar kağıdı geri döndü ve her zamankinden daha iyi görünüyor! İnce deniz yosunu dokulu duvar kağıdından gürültülü tropikal baskılara. Yatak odanızda yeniden yaratmak istediğiniz herhangi bir iç tasarım stilini gerçekten elde edebilirsiniz . İşte sizi hoş bir şekilde şaşırtacak 40’ın üzerinde yatak odası duvar kağıdı fikirleri.

1. İnce Palmiyeler

Vay canına, başlamak için ne güzel bir yol! Bu yatak odasını oluşturan güzel sessiz renkleri seviyorum. Ve duvar kağıdı enstalasyonu boyunca ince avuç içlerinin deseni, yatak odasının geri kalanındaki ayrıntıları tamamlamak için doğru doku miktarıdır. Gri asma havlu ve yatağın üzerine atma, duvar kağıdının içinden gelen gri tonuyla güzelce çalışır.

Gri bir yatak odası arıyorsanız, bu, çok fazla … gri olmadan onu elde etmenin mükemmel yoludur.

2. Ülke Sahnesi

Bu rahatlatıcı kır sahnesine bir bakın! Dış mekan çevrenizin güzelliğini içeriye getirmek istiyorsanız veya belki bir şehirde yaşıyorsanız ve doğanın içinde hissetmek istiyorsanız, duvar tarzı bir duvar kağıdı eklemek işinizi görecektir. Bu güzel kır manzarası, pastel renk düzeninde ağaçlara sahiptir. Her iki taraftaki soluk yeşil perdeler de her şeyi birbirine bağlamada çok iyi çalışıyor.

3. Sessiz Geometri

İşte çok sessiz, ancak etkili bir renk paleti! Bu yatak odasının neredeyse siyah beyaz bir filtreye sahip gibi görünmesini seviyorum, ancak pembenin ipuçları ‘çok fazla’ olmadan bir renk patlaması katıyor. Duvar kağıdındaki geometrik desende yer alan uçuk pembe, yatağın üst kısmında oturan açık pembe minderlere de taşınmıştır.

4. Duvar kağı

Her şeyi vintage ve özellikle 80’li yılların aşığıysanız, bu parlak ve ilginç duvar kağıdı tam size göre! Duvar kağıdının kendisi, ana renklerin patlamalarıyla dolu soyut çiçek buketleri gibi görünüyor. Ve desenin yatak takımlarına ve perdelere taşınmasını seviyorum. İlginç, eğlenceli, parlak ve cesur bu uyumlu odayı tanımlamak için kullanacağım kelimelerden sadece birkaçı!

Ancak ’80’lerin duvar kağıdı belki de size göre değildir, bu nedenle duvar kağıdını duvarlardan nasıl çıkaracağınız konusunda bazı ipuçlarına ihtiyacınız olacak .

5. Aşkım

Boya küvetlerini unutun ve bunun yerine bub için biraz eğlenceli bir şeyler deneyin. Alpaka develeri, tavşanlar ve kaktüslerin resimlerinden oluşan bu sevimli duvar kağıdına bayılıyorum. Bu tarz çok boho ve tatlı! Renkli bir duvar kağıdına gidiyorsanız, bu rengi odanın farklı yerlerine getirmek çok iyi çalışacaktır – tıpkı o muhteşem pembe halı gibi ve alpakaların arkasındaki dağ desenine uyan fırlatma gibi. Çok şirin!

Mükemmel bebek odasını tasarlamak istiyorsanız, işte eviniz için en iyi çocuk odası fikirlerimiz .

6. Çiçek Özelliği

Büyük boy çiçek desenli duvarla cesur bir açıklama yapın ! Bu duvar kağıdı, o kadar güzel görünen şakayık güllerinden oluşuyor, neredeyse duvarlardan süzülen tatlı kokularının kokusunu alabiliyorum. Duvar kağıdınız bu kadar güzel ve ilginç olduğunda, dekorunuzun geri kalanıyla çok fazla sorun yaşamayacaksınız. Duvarı tamamlayacak birkaç basit parça ve alanınız tamamlanacak.

7. Tropiklerde

Vay canına, burası benim yatak odam olsaydı sonsuza dek Hawaii’de gibi hissederdim İşte bir açıklama yapan başka bir yatak odası duvar kağıdı. Cesur, gürültülü, ilginç. Yatağın üzerindeki pastel pembe panel, parlak yeşil yapraklı duvar kağıdını yumuşatmada iyi çalışır. Ve basit tek renkli dekor bir kontrast olarak çalışır. Sonuç olarak, görmek için ne güzel bir manzara!

8. Kadınsı Dokunuş

Çalışmak için küçük bir alanınız varsa, duvar kağıdı kullanarak itibarınızı sarsmamaya çalışın. Asla bilemezsiniz, tam da küçük alanınızın ihtiyacı olan şey olabilir. Bu küçük oda bana Külkedisi’nin yaşayacağı bir çatı katını hatırlatıyor (eğer Külkedisine biraz daha iyi davranılsaydı)! Yumuşak ve feminen olan duvar kağıdı, yatak takımlarında kullanılan yumuşak ve feminen renklere taşınır.

9. Kalıp Çalma

Bunun korkutucu bir düşünce olduğunu biliyorum ama kalıpları karıştırmaktan korkmayın! Mavi ve beyaz soyut duvar kağıdı, gökyüzünü andıran rengiyle odayı gerçekten yükseltir. Ve modaya uygun zebra desenli halı, görünüşte klasik olan diğer seçeneklerle şaşırtıcı bir seçimdir, ancak işe yarıyor gibi görünüyor! Kahverengi zig-zag jüt halısı, uzaydaki diğer tüm desenleri tamamlamada da iyi çalışıyor.

Duvar kağıdı zor olabilir, bu nedenle her zaman en iyisi profesyonel duvar kağıdı yükleyicilerine bırakılır .

10. Geometrik ve Nötr

Nötr bir yatak odası hakkında çok sakinleştirici bir şey var. Bu alanı çok şık gösteren geometrik duvar kağıdını seviyorum. Krem şekillerinin etrafındaki koyu siyah çizgiler, krem ​​detaylarıyla siyah yastıklara karşı gerçekten iyi bir kontrast oluşturuyor. Simetrik pencereler ve lambalar da mekanın genel görünümü ile uyumludur.

11. Asmalar Arasında

İç mekan bitkilerini seviyorsanız ama onları canlı tutamıyorsanız, o zaman neden duvarlarınıza yeşillik katmıyorsunuz ?! Yukarıdan aşağıya ve duvarların ötesine vahşice büyüyor gibi görünen tırmanan sarmaşığın görünümünü seviyorum. Küçük beyaz ve pembe çiçekler de genel duvar kağıdı tasarımına kadınlık katmaya yardımcı olur.

12. Dünya Gezgini

Seyahat hatası varsa eller yukarı! Şimdi kolunuz gökyüzünde oturuyorsanız, bu duvar kağıdı tam size göre! Hatta onu etkileşimli bir duvar haline getirebilir ve bulunduğunuz tüm harika yerleri izlemek için çıkartmalar ekleyebilirsiniz! Çok havalı bir etki yaratmak için dünya haritasını bir duvar üzerinde bir özellik olarak alabilir veya dört duvarın tamamına sarabilirsiniz!

13. Altın Polka Noktaları

Bu ne kadar şık görünüyor! Altın lekeler bu odaya gerçekten eğlence ve incelik katıyor. Duvar kağıdı ile duvar kağıdı ayetleri olmadan odanın nasıl görüneceğini her zaman hayal etmeyi severim. Ve bu oda kesinlikle altın puantiyeli duvar kağıdının eklenmesiyle daha iyi hale getirildi! Altın kaplama, çok uyumlu bir alan sağlayan odadaki diğer altın kaplamalarla mükemmel uyum sağlar.

14. Mavi Tonlar

Mavi çok sakinleştirici ve bu odada nasıl kullanıldığını seviyorum! Duvar kağıdının yüzünüze çok fazla girmeden yeterli rengi ve tuhaflığı var. Ve duvar kağıdındaki mavi vurguların masa lambalarına, yastığa ve yatak başındaki detaylara taşınmasını seviyorum. Ve sonra duvar kağıdındaki ince pembe, diğer özellikli yastıklara ve halıya getirildi. Güzel!

15. Yukarı, Yukarı ve Uzakta

Vay canına, bu çocuk çocuk odası ne kadar havalı ? Çocuğunuz ister kitap okur, ister uyur, ister sadece takılırken odasına her girdiğinde bir maceraya çıktığını hissedecektir. Sıcak hava balonu duvar kağıdı, odadaki diğer alanlar arasında bir ayrılık hissi uyandırmak için sadece yatak alanına yerleştirildi. Yukarı, yukarı ve uzağa!

16. Safari Luxe

İşte başka bir tatlı çocuk odası! Çocuklarınız hayvanlara takıntılıysa veya onlara hayvanların harika dünyasını öğretiyorsanız, bu duvar kağıdı sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda eğitici de olur. Her bir hayvanı işaret edebilir ve (yaşlarına bağlı olarak) hayvanı adlandırabilir, sesi çıkarabilir ve hatta o hayvan hakkında harika bir gerçek söyleyebilirsin!

17. Vintage Vibes

Oh, bu duvar kağıdının ne kadar eski olduğunu seviyorum. Sessiz ördek yumurtası mavisi, yıllarca moda olacak kadar zarif ve klasik bir renktir. Ve özellikle duvar kağıdında tekrarlanan ve çok eski ve miras hissi veren at ve at arabası baskısını çok seviyorum.

18. Karnaval İfade Duvarları

Çocuklarınız biraz vahşiyse ve her zaman evinizde bir sirk gibi geliyorsa, neden biraz daha ileri gidip duvarlarınızda tasvir etmiyorsunuz! Benzersizliklerini ve yaratıcı ruhlarını kucaklayın. Çocuklar bu gürültülü, cesur ve yaratıcı alanda sirk gösterileri yaratmayı, gitarı tıngırdatmayı ve koşuşturmayı sevecekler! Vahşi kal, vahşi çocuk!

19. Tek Renkli Çiçekler

6 numaraya benzer şekilde, işte büyük boy çiçek desenli duvar kağıdıyla yapılan cesur bir ifade! Çiçeklerin siyah beyaz olmasına bayılıyorum, bu da odanın diğer tek renkli ayrıntılarını gerçekten vurguluyor. Ve çiçeklerin konumlandırılması, ana çiçeklerin yatağın etrafına yerleştirilmesi nedeniyle neredeyse bir yatak başı oluşturuyormuş gibi görünüyor.

20. Cool Çocuk Odası

Çocuk odaları hala modaya uygun olabilir ve evinizin dekoruyla eşleşebilir, ancak yine de bir çocuk odası gibi görünebilir ve küçük beyinler için yeterince teşvik edici olabilir! Hilal şekillerinden oluşan bu odada kullanılan duvar kağıdına bayılıyorum. Siyah beyaz tasarım, siyah beyaz ranzalar ve dolaplarla çok uyumludur.

21. Pembe Mükemmellik

Zıt pembe ve sessiz yeşil ile bu yatak odasını seviyorum. Duvar kağıdının kendisi, ilkbaharda çiçek açan pembe sakura ağaçlarından esinlenerek Japonlara benziyor. Sandalyenin üzerindeki masa lambası, yatak takımı ve yastık pembenin mükemmel tonudur ve dolap, sandalye ve komodin mükemmel bir kontrast oluşturur. Pembe mükemmellik cennetinde yapılan bir eşleşme!

22. Kütüphane Duvar Kağıdı

Her zaman kitaplarla dolu bir duvardan ilham aldığınızı hissedin. Koleksiyonunuzda gazilyonlarca kitabınız yoksa (ve estetik olarak birlikte görünen kitaplar), o zaman bir kütüphane duvar kağıdı işinizi görecektir! Kitapların eski görünümü bu alana çok fazla sıcaklık getiriyor. Ve hatta bu alanın sakinleri o kadar ilham almış gibi görünüyor ki bir podcasting alanı bile kurmuşlar!

23. Sıcak ve Retro

Bu güzel sanatsal duvar kağıdı duvar resmi ile tüm sıcak ve retro titreşimleri çocuk odasına getirin. Basit şekillere sahip minimalist sanat eserleri şu anda çok popüler. Ayrıca bubba’nın adının duvar kağıdıyla aynı renk şemasına eklenmesini de seviyorum. Ve sevimli oyuncaklar, genel görünümle çok güzel eşleşiyor.

24. Kaprisli Ormanlık

Vay canına, bu ormanlık duvar kağıdının ne kadar tuhaf olduğunu seviyorum! Bu alanda yaşasaydım, ormanda zıplayan ruhani bir peri gibi hissederdim. Dekor, ham ahşapla çok doğal tutuldu ve duvar kağıdının renklerini mükemmel bir şekilde tamamlayan dekor parçalarıyla sessizleştirildi. Çok sakin ve rahatlatıcı.

25. Kıyı Kontrastları

Bu yatak odası ne kadar kumsal ve kıyı. Mavi ve beyaz geometrik duvar kağıdı, beyaz yatak takımına doku ve desen katarken mavi yastıklar, abajurlar, perde detayları ve dekor öğeleri, duvar kağıdını odayla birleştirmeye yardımcı olur. Ve tüm renk düzenini dengelemek için parlak kontrastlı sarı osmanlıyı kim sevmez ki!

26. Preslenmiş Taç Sulu Boya

Çarpıcı, yumuşak ve çok zarif. Bu preslenmiş petal suluboya duvar kağıdının ne kadar ince olduğunu seviyorum. Yatak odası tasarımımıza duvar kağıdını dahil etmek istiyor ancak çok cesur bir şey istemiyorsanız, o zaman bu tam size göre! Tasarım seçimlerinin geri kalanının çok yumuşak olmasını seviyorum. Bu güzel alanda uyanmanın ne kadar rahatlatıcı olacağını hayal edebiliyorum.

27. Tavanda

Tamam, duvar kağıdı dendiğini biliyorum ama duvar kağıdı her zaman sadece duvarlara ait değil. Neden biraz farklı bir şey deneyip bunun yerine tavana koymuyorsunuz ?! Bu tatlı çift kişilik kız odası, vücutların üstündeki sevimli R ve L harfleri dışında, kendisinin aynasıdır. Kızların yukarı baktıklarında gözlerinin önünde güzel bir çiçek aranjmanı görmelerini seviyorum!

28. Büyülü Monstera

İşte duvar kağıdının basit bir alana desen ve doku oluşturmak için ince ve etkili bir şekilde kullanılmasının başka bir yolu. Büyük monstera yaprakları çok büyülü görünüyor ve bu modaya uygun alanla iyi çalışıyor. Yatağın altındaki koyu mavi halıyla giden ve ahşap karyola ile güzel bir uyum sağlayan hafif mavi bir tonu olmasını seviyorum.

29. Zamansız Siyah Beyaz

Siyah ve beyaz çok zamansız, bu yüzden gerçekten de beyinsiz. Bu beyaz çini tarzı duvar kağıdı, yatak ve dekor için mükemmel bir geometrik zemin. Siyah çerçeveleri, duvar kağıdının çizgileriyle güzel bir şekilde giden minimalist çizgi çizimleri ile seviyorum. Düzgün ve şık görünen monokromu kırmak için kereste kullanılmıştır.

30. Dokulu Huzur

Bu dokulu duvar kağıdı ne kadar güzel! Duvar kağıdındaki ince doku çok fazla sakinlik ve dinginlik yaratır. Neredeyse suya veya buluta benziyor. Hafif, havadar ve rahatlatıcı. Masa lambasının biraz şeffaf olmasını ve duvarın yanında mükemmel renkli cam olmasını seviyorum.

31. Orman Özelliği

Bu duvar kağıdı bir sanat eseridir. Yatak küçük bir alana yerleştirilmiş olsa da, orman özellikli duvar, odaya biraz karakter ve ilgi çekmeye ve yatağı çerçevelemeye gerçekten yardımcı oluyor. Orman ‘gövdelerinin’ hepsi çok tekdüzedir ve uzaktan bakıldığında siyah ve beyaz çizgilerle karıştırılabilir.

32. Gri Balıksırtı

İşte son derece trend bir çocuk odası! Gri balıksırtı tarzı duvar kağıdı, odanın diğer unsurlarına karşı harika görünüyor. Duvar kağıdındaki beyaz doku, görünümü yumuşatır ve çıtaların ahşap görünümüne tanım kazandırır. Ayrıca görünümü tamamlamaya yardımcı olan duvara monte edilmiş küçük ahşap rafı da seviyorum.

33. Dino Dekoru

Kimin dinozorlara deli olan bir çocuğu var ?! Peki, bu senin için. Duvar kağıdının yardımıyla yatak odalarının dönüşümünü gördüklerinde küçük birinin yüzündeki bakışı hayal edebiliyorum! 16 numaraya benzer şekilde, bu duvar kağıdı dinozorları işaret ederek ve küçük çocuğunuzun isimlerini ezberlemesini sağlayarak harika bir eğitim taktiği olurdu!

34. Yalnızca Pink Vibes

Bu pembe oda ne kadar tatlı! Tüm alanı gerçekten özetleyen çerçeveli baskıya bayılıyorum… “Sadece Pink Vibes”! Küçükken böyle bir odayı kesinlikle severdim ve bu beni tamamen gençlik yıllarıma götürürdü! Bu sevimli oda için mükemmel bir bitiş olan pembe bir arka plana sahip büyük beyaz çiçekli duvar kağıdını seviyorum.

35. Rüya Gibi Bulutland

Tüm hayallerinizin erimesi için ne rüya gibi bir duvar kağıdı. Yumuşak beyaz bulutların ve yükselen kuşların bulunduğu mavi gökyüzü, düşler diyarına doğru süzülürken bakmak için çok rahatlatıcı bir manzaradır. Gök mavisi yatak takımları ve perdeler, genel alanı gerçekten geliştirir ve her şeyin rüya gibi görünmesini sağlar.

36. Şerit Bolluğu

Bu çizgili duvar, göz alıcı ve eğlenceli bir dokunuşla çok şık. Duvar kağıdıyla eşleştirilmiş dekorun mutlaka uyuşmamasına rağmen yine de çok iyi çalışmasına bayılıyorum. Küçük beyaz çerçeveli baskılar, fazladan bir şey eklemek için yeterlidir, ancak muhteşem duvar kağıdının dikkatini dağıtmaz. Ve duvar kağıdına çok yakışan kırmızı çizgili sepetin eklenmesini seviyorum.

37. Benekli Dalmaçyalı

Küçük şirin bir dalmaçyalıya sahip olduğunuzu ve bu harika yatak odasının sizinle birlikte dinlenebileceğini hayal edin! Sivilceli duvar kağıdı cesur bir ifade verir, ancak desen her şeyi birbirine bağlamak için akıllıca mindere ve masa lambasına taşınır. Çok ilginç ve havalı!

38. Harikalar Diyarı’na hoş geldiniz

Alice Harikalar Diyarında’dan ilham alan bu duvar kağıdı ne kadar güzel ?! Tasarım o kadar tuhaf ki, duvar boyunca farklı hikayeler yaratan çok farklı görüntülerle dolu. Bir kapıya giden sevimli küçük bir köprü, gökyüzünde uçan sıcak hava balonları, satranç taşları ve daha birçok özel tuhaf tasarım görüyorum.

39. Zarif Çiçek

İşte küçükken sahip olmak istediğim başka bir yatak odası (ve kesinlikle beni gençlik yıllarıma götürecek bir yatak odası). Duvarları kaplayan güzel parlak çiçek buketleri mekana çok fazla mutluluk ve renk getiriyor. Parlak renkler yastıklara da taşındı, ancak yatak takımlarının geri kalanı sade tutuldu. Ne kadar güzel.

40. Muhteşem Şemsiye

Ve son fakat en az değil, bu muhteşem şemsiye duvar kağıdı. Bunun tarzını kesinlikle seviyorum. Bana piknik battaniyesini hatırlatıyor ama duvarlarınız için. Siyah beyaz tasarım, pembe yatak başlığına ve zümrüt yastıklara çok yakışıyor. Çok klasik ve aynı zamanda trend!

İşte, en kararsız yenileyiciye bile ilham verecek 40 yatak odası duvar kağıdı fikrine sahibiz! Ağaçların ve ormandaymışsınız gibi görünmesini sağlayan tuhaf sahnelerin yanı sıra temiz ve zahmetsiz gerçekten ince duvar kağıtlarının olduğu duvar kağıtlarını kesinlikle seviyorum. Favorileriniz nelerdi? Aşağıda bana bildirin!

Bir cevap yazın