Evinizde Asmak İçin En İyi Özel Metal Baskılar Sosyopix


[ad_1]

Özel metal fotoğraf baskıları, evinize modern bir dokunuş katan yüksek kaliteli duvar sanatı parçalarıdır. Bu tür duvar sanatı, en sevdiğiniz fotoğrafları sergilemek için şık bir biçimde zengin renklere sahiptir. Düşünceden özel boyutlara ve düzenlere – bu basit kılavuz, kendi metal sanat baskılarınızı sıfırdan nasıl oluşturacağınızı açıklıyor.

Özel metal baskılarınız, hayatınızın en güzel anlarını kutlamak için mükemmel bir hatıradır. Sevdiklerinizin yıllarca anabileceği bir dizi fotoğraf hediyesi oluşturmak için en sevdiğiniz fotoğrafları, özel metinleri veya bir monogram ekleyin.

Metal Baskı Nasıl Yapılır | Metal Baskı Ebatları | Metal Baskı Fikirleri

Metal Fotoğraf Baskıları Nasıl Yapılır

Çerçevesiz tasarımı ve dayanıklı malzemesiyle, metal üzerine yapılan özel baskılar, tipik bir çerçeveli parçanın çok ötesinde bir ömre sahiptir.

Metal baskının tam olarak ne olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Kısacası, çoğu tipik baskıdan daha uzun süren farklı bir metalik görünüme sahip özel duvar sanatıdır. Fotoğraf baskıları istediğiniz kadar meşgul veya basit olabilir. Bir fotoğraf albümünü özelleştirilmiş monogramlarla eşleştirin veya bol miktarda negatif alana sahip basit bir tasarım oluşturun.

Evde asılı özel baskılar

Adım 1: Bedeninizi Seçin

İlk olarak, duvarınızı ölçün ve sanat baskısı ekranınız için hangi boyutun doğru olduğuna karar verin. 9 standart boyut arasından seçim yapın:

 • 8 × 10
 • 10 × 14
 • 10 × 24
 • 12 × 12
 • 12 × 36
 • 16 × 16
 • 16 × 20
 • 20 × 30
 • 24 × 36

Adım 2: Bir Tema Oluşturun

Özel metal baskılı ev dekorunuz belirli bir oda için mi yoksa karışık boyutlarda bir galeri duvarı mı planlıyorsunuz? Aşağıdaki seçeneklerle duvar sanatı temanızı daraltın.

 • Tür: Seçenekler arasında tek parça, çok mini veya çok parçalı galeri bulunur.
 • Fırsat: Tatil veya tatil günlerinden en sevdiğiniz fotoğrafları seçin. Veya yeni bir evcil hayvan almak, yeni bir ev satın almak veya düğün gününüz gibi diğer önemli durumlar.
 • Metin: Yalnızca basit bir başlık, tarih, ad içeren veya hiç metin içermeyen metni ekleyin.

3. Adım: Düzeninizi Seçin

Düzeniniz, özel metal fotoğraf baskılarınıza dahil etmek istediğiniz fotoğraf sayısına bağlı olacaktır. Baskınızın boyutu, bazıları özel metin için yer de dahil olmak üzere, yeniden düzenlediğiniz görüntülerin sayısına da bağlı olacaktır.

4. Adım: Fotoğraflarınızı Ekleyin

Eklediğiniz fotoğrafların yüksek kaliteli baskılar olduğundan emin olun. Tasarımınıza bir veya daha fazla fotoğraf yükleyin ve bunları en sevdiğiniz şekilde düzenleyin. Tatilinizin başından sonuna kadar bir hikaye yakalayın veya fotoğraflarınızı renk düzenini göz önünde bulundurarak düzenleyin. İmkanlar sonsuzdur!

 Ev Dekorasyonu banner reklamı

Adım 5: Son İşleminizi Seçin

Seçtiğiniz kaplama, özel metal baskılarınıza ev dekorunuzun ihtiyaç duyabileceği kişilik sıçramasını verecektir. Arasında seçim yapmak:

 • Fırçalanmış Metal Yüzey: Bu görünüm, fotoğrafın renklerini sustururken metalik unsurları geliştiren gümüş renkli bir alt katın parlamasını sağlar.
 • Gerçek Renkli Yüzey: Bu kaplama, fotoğrafınızın zengin renklerini patlamaya davet eden beyaz bir taban kaplamasına sahiptir.
 • Parlak kaplama: Bu yüzey, sanat baskısına canlı ve net bir görünüm vermek için herhangi bir yüzeyle eşleştirilebilir.
 • Mat Kaplama: Bu kaplama, hafif, sessiz bir görünüm için herhangi bir yüzeyle eşleştirilebilir.

Metal bir kaplama evinizin renk paletine uymuyorsa, çağdaş bir alternatif için kişiselleştirilmiş akrilik baskıları deneyin.

Duvarda asılı çeşitli boyutlarda özel baskılar

Metal Baskı Ebatları

Çok çeşitli boyutlandırma seçenekleriyle, özel metal baskılarınızı tasarlarken fikirler sonsuzdur. İlk olarak, duvar alanınızı ölçün ve metal baskılarınızdan ne kadar kaplama istediğinizi belirleyin.

Birden fazla baskı alıyorsanız, her fotoğraf arasına ne kadar boşluk eklemek istediğinizi ölçün. Yeni sanat eserlerinizin duvara yerleştirileceği alanları işaretlemek için aşağıdaki ölçüleri bir kılavuz olarak kullanın.

6 × 6

Bu, metal sanat baskısı için en küçük seçenektir. Bu sevimli parçalar, masa üstü dekoru olarak kendi başlarına veya bir duvara yan yana asılabilir.

8 × 10

Bu standart boyut, bir veya birden çok fotoğrafla hayallerinizin bir parçasını oluşturmak için birçok seçenek sunar. Küçük olduğu için eklektik bir görünüm için baskıları kolayca karıştırıp eşleştirebilirsiniz.

10 × 14

Bir öncekinden biraz daha büyük olan bu parça, bir manzara veya portre düzeninde mükemmel bir şekilde tasarlanmış görünüyor. Görsel çekicilik yaratmak için küçük ve büyük resimlerle eşleştirin.

10 × 24

Uzun olduğu için bu boyut, zarif bir panoramik resim veya hatta uzun bir metin kaplaması için mükemmeldir. Boş duvar alanını kapatmak için bir kanepenin veya televizyonun üzerine asmak mükemmeldir.

12 × 12

Bu boyut seçeneğiyle biraz daha geniş bir yüzey alanında simetri oluşturun. Büyük, boş bir duvarınız varsa, misafirinizin dikkatini çekmek için hoş bir tek fotoğraf oluşturur veya birden çok fotoğrafla eşleştirilir.

12 × 36

Üç fotoğrafı üst üste istifleyin veya alanı tek bir panoramik çekimle kullanın. Her iki durumda da, bu boyut herhangi bir dar alan için mükemmeldir.

16 × 16

Bu simetrik boyut, bir fotoğraf seçmekten bir arka planın parlamasına ve aradaki her şeye kadar birçok farklı tasarım seçeneği sunar.

16 × 20

Fotoğraflarınızı özel bir metinle anın veya bu metal fotoğraf baskısı boyutunun yarısında bir kara tahta kullanın.

20 × 30

Bu baskıya dört fotoğrafı mükemmel şekilde yerleştirin veya kendinize ait bir şey tasarlayın. Zeminden tavana boş bir duvara sahipseniz, bu baskıyı diğer tarafta bir bitki olacak şekilde yarıya kadar asmayı düşünün.

24 × 36

En büyük boyut seçeneği olarak, estetiğinizi yakalamak için bolca alana sahipsiniz. Yatak odanızda boş bir duvar varsa, bu, özel alıntılar ve en sevdiğiniz fotoğrafları eklemenin harika bir yoludur.

Metal Baskı Fikirleri

Ev dekorunuzu planlarken hangi duvar sanatının metal baskınızla güzel bir şekilde eşleşeceğini düşünün. Seçeneklerinizi daraltırken görüntü kalitesi de önemlidir. Fotoğrafınızı tamamen değiştiremeyeceğiniz için, tasarım aşamasındayken dikkatlice seçim yaptığınızdan emin olmanız önemlidir.

Tuğla üzerine özel baskı galeri duvarı

Modern Duvar Sanatı

Metal baskınız, tek bir fotoğrafı veya bir kolajı dönüştürmek için muhteşem bir modern estetik katar.

Ahşap Duvar Sanatı

Rustik bir estetik için metal baskınıza suni ahşap bir arka plan ekleyin.

Dış Mekan Duvar Sanatı

En sevdiğiniz kamp ateşi şarkı sözleriyle tamamlanan, ormanda geçirdiğiniz bir tatilin birkaç fotoğrafı kadar harika açık hava hiçbir şey söyleyemez.

Yurt Dekoru

Çocuğunuz üniversiteye gidecekse, yokken sevebileceği fotoğraflarla aileyi hatırlayacak bir şeyler verin.

Banyo Duvar Sanatı

Sakinleştirici bir atmosfer için banyonuza dingin bir göl gibi en sevdiğiniz manzara portrelerini asmayı düşünün.

3 Parça Duvar Sanatı

Fotoğraflarınızı üçe ayırmak, alanınıza biraz güç katabilecek benzersiz bir görünümdür.

Basit Duvar Süslemeleri

Tasarım için bir gözünüz var mı? Göz alıcı bir sanat eseri için birkaç tasarım öğesini bir veya iki fotoğrafla kaplayın.

İlham Verici Duvar Sanatı

Tüm ailenin seveceği bir pick-me-up parçası için tasarımınıza en sevdiğiniz alıntıyı ekleyin.

Yatak Odası Duvar Dekoru

Çocuğunuza en sevdiği fotoğraflarla monogramlanmış bir baskı ile sahiplenme hissi verin.

Plaj Duvar Sanatı

Hiçbir şey plaj kadar sakin olamaz. Rahatlatıcı bir görünüm için en kumlu fotoğraflarınızdan birkaçını metal baskınıza ekleyin.

Özel metal duvar resminizi aldıktan sonra, bunları doğrudan alçıpan veya sıva üzerine asmak yerine bir dikmeye astığınızdan emin olun. Metal malzeme standart bir çerçeve veya kanvas baskılardan daha ağırdır, bu nedenle ekstra önlem alın.

Son düşünceler

Hangi tasarımı seçerseniz seçin, herhangi bir metal baskı, yaşam alanınızda ve evinizin dekorunda göze çarpacak. İster yeni bebeğinizin doğumunu, ister evlilik yeminlerinizi çekiyor olun, ister özel bir fotoğraf hediyesi yaratıyor olun, metal baskılar herkesin keyif alacağı uzun ömürlü bir hatıradır. Bu kişiselleştirme ipuçlarıyla kendi metal özel baskılarınızı oluşturun.

[ad_2]

Source link