Evinizde Gerçekten İhtiyacınız Olan Kilimler

Kilim bir evde gözden kaçabilecek bir şeydir. Satın almak mobilya kadar eğlenceli olmayabilir ama önemlidirler. Birkaç tane var kilim Yine de evinizde gerçekten ihtiyacınız var. En azından banyo paspaslarına, kapı paspaslarına ve lastik paspaslara ihtiyacınız var. Satın aldığınız diğer halılar isteğe bağlı olabilir ancak bunlar gerçekten önemlidir.

Evinizde Gerçekten İhtiyacınız Olan Kilimler
Evinizde Gerçekten İhtiyacınız Olan Kilimler

Bir evde banyo paspasları çok önemlidir. Hiç duşa girdiniz ve halısız bir zemine çıkmak zorunda kaldınız mı? Duştan sonra çıktığınız hemen her zemin kaplaması çok kaygan olacaktır. Bu özellikle bir çocuk veya yaşlı için tehlikeli olabilir, ancak duştan çıkan herkes kendine zarar verebilir.

Bu nedenle banyo paspası, evinizde sahip olabileceğiniz en önemli kilimlerden biridir. Herhangi bir eski kilime değil, banyoya koymak için tasarlanmış bir paspas istiyorsunuz. Uygun bir banyo paspası, altında zemine yapışacak bir desteğe sahip olacak, böylece üzerine çıktığınızda altınızdan hareket etmeyecektir.

Evinizde bulundurmanız gereken bir diğer halı ise kapı paspasıdır. İdeal olarak, evinizin her girişinde bir paspas bulundurmanız gerekir. Kapı paspasları, bir eve girdikten sonra ayakların tozunu almak için kullanılır. Bunlar, havanın gerçekten kötü olduğu günler için gerçekten kullanışlıdır.

Kışın veya yağmurlu bir mevsimde, kapı paspasları yalnızca evinizin çok kirlenmesini engellemekle kalmaz, aynı zamanda evinize girdiğinizde daha güvenli hale getirebilir. Islak ayaklı bir eve girdiyseniz ve kaygan bir zeminde yürüdüyseniz, bir paspasın önemini anlayabilirsiniz.

Kaliteli bir kapı paspası, zemine yapışacak ve birinin ayaklarını kaymadan silebileceği iyi bir arkalığa sahip olacaktır. Bir kapı paspası, tüm kirin evinize girmesini engellemez, ancak birkaç kapı paspası aldıktan sonra evinize aldığınız kir miktarı büyük ölçüde azalacaktır.

Son olarak, evinizde birkaç lastik paspas bulundurmanın faydasını göreceksiniz. Mutfağınızda bir lastik paspasa ihtiyacınız var ve çamaşır odanızda da bir tane bulundurmanız fayda sağlayacaktır. Bir kauçuk paspas, uzun süre tek bir noktada durduğunuzda alt vücudunuzda daha az ağrı ve baskı hissetmenize yardımcı olarak çalışır.

Mutfaktaki kauçuk bir paspas gerçekten yardımcı olabilir çünkü bazen mutfakta yemek pişirmek için uzun süre kalmanın gerekli olduğu zamanlar olabilir. Kauçuk paspas olmadan karo, parke veya beton zemin üzerinde durmak ağrıya neden olabilir, ancak kauçuk bir paspas ağrıyı azaltabilir ve hatta hepsini ortadan kaldırabilir.

Kilim kesinlikle evinizin önemli bir parçası. Alışveriş yapmak eğlenceli olmadığı için satın almayı ihmal etmeyin.


Nirra Gözenekleri metin yazarı olarak birçok farklı konu hakkında yazıyor Bullseye Media kilimlerden mücevherlere. Eğitim Liderliği ve Uzmanlık alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. derece Müfredat ve Öğretimde.

Bir cevap yazın