Evinizi Dekore Etmek İçin Online Kanvas Fotoğraf Baskıları


En sevdiğiniz anılarınızı kanvas fotoğraf baskılarıyla çarpıcı duvar sanatına dönüştürün. Aile portrelerinden tatil fotoğraflarına kadar, eviniz sevgi ve mutlu anlarla dolu olacak. Fotoğraf tuvalleri stil ve şablonlara göre çeşitlilik gösterir, böylece her bir parçayı kendi alanınıza göre özelleştirebilirsiniz – ister bir yatak odası, ister oturma odası veya ofis için. Bu kılavuzda, evinizin boyutu ne olursa olsun kanvas fotoğraf baskıları için ilham veriyoruz.

Daha önce hiç duvar resmi tasarlamadıysanız, kanvas baskılar başlamak için kolay bir yoldur. Fotoğrafları seçin, ardından sanatınızın kişiselleştirilmiş ve profesyonel görünmesi için bir şablon seçin. Doğru olduğunu hissedene kadar her tasarımla oynayın. Resminiz teslim edildikten sonra, aşağıda paylaştığımız ipuçlarını kullanarak tuval baskılarınızı duvarlarınıza asın. Onları kişiselleştirilmiş ev dekoru olarak seveceksiniz ve konukları yarattığınız güzel alanı paylaşmaya davet edebileceksiniz.

Atlamak:

Kanvas Tablo Türleri

Bir tuvale baskı tasarladığınızda, fotoğraflarınız tuvale mürekkeplenir ve gerilir. Tuval duvar sanatının kalitesi canlı ve profesyoneldir. Çerçeveyi çerçevesiz bırakabilir veya diğer dekorunuza uyan bir çerçeve seçebilirsiniz. Önceden tasarlanmış tuval setleri de vardır, böylece bir fotoğraf galerisi duvarında birlikte harika görünen tuvaller bulabilirsiniz.

Çeşitli tuval ve çerçeveli sanat baskılarının galeri duvarıÇeşitli tuval ve çerçeveli sanat baskılarının galeri duvarı

Kanvas baskılar, tek fotoğraflardan kolajlara ve panoramik görüntülere kadar çeşitlilik gösterir. Eviniz için hangilerinin doğru olduğuna karar vermek için çeşitli kanvas baskı stilleri hakkında bilgi edinin. Yatak odanız için bir stil ve oturma odanız için başka bir stil seçebilirsiniz.

Panoramik

Bir dağ sırasının veya şehir manzarasının geniş açılı görünümü, çarpıcı sanat eserleri ortaya çıkarır. Panoramik kanvas baskılar, duvarlarınızı doldurmak için 10 × 24 ve 12 × 36 boyutlarında gelir.

Üçlü Galeri

Çoklu fotoğraf görüntüsü veya eğlenceli fotoğraf kolajı oluşturmak için tatil şekerlemeleri veya aile portreleri gibi ilgili üç fotoğrafı seçin.

Üç fotoğraftan oluşan aile kolajının tuvale baskısı

Çizgili

Bir galeri kolajında ​​olduğu gibi, fotoğraflarınız için çizgili bir arka plan kullanarak stille özel renkli kanvas baskılar tasarlayın.

  Ev Dekorasyonu banner reklamı

Ahşap çerçeve

Klasik veya modern bir ahşap çerçeve, bir kanvas baskıya derinlik ve karakter katar. Çerçeve, baskıyı mobilyaya veya diğer ev dekorlarına da bağlayabilir.

Siyah ve beyaz

Tek renkli fotoğrafların kolaj tarzı görünümü, zamansız bir zarafet katar ve görsel bir etki yaratır. Cesur bir görünüm için uyumlu siyah çerçeveler seçin veya şık kalması için beyazı tercih edin.

Genç çiftin siyah beyaz düğün fotoğrafı baskısı

Fotoğraf Yayma

Fotoğrafınızın tek bir tuvale yapışması gerektiğini kim söylüyor? Yayılmış fotoğraf, çarpıcı bir etki için en sevdiğiniz kareyi iki veya daha fazla tuvale böler.

Uyumsuz Çerçeveler

Odanıza derinlik ve karakter getirmek için eklektik dekor ve baskılardan oluşan bir galeri duvarı oluşturun. Tamamen yeni bir görünüm için fotoğrafları istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Kare Ekran

Kare kanvas baskıların mükemmel simetrik görüntüsü, 9 parçalı kanvas baskı seti gibi her alana şık bir estetik katar. Modern bir görünüm için iki sıra halinde veya asimetrik olarak asın.

Aile Galerisi

En mutlu anları sergilemek için en sevdiğiniz aile fotoğraflarını toplayın. Konukların daha özel anıları görmesi için kitapçıklarınızı yakınınızda ayarlayın.

Düğün fotoğrafları

Bay ve Bayan Kanvas Baskı gibi yeni evlilerin yaptığı gibi düğün kolajları veya sevdiğiniz bir kare ile özel gününüzün keyfini yeniden yaşayın. Düğün fotoğrafları ayrıca ebeveynler ve büyükanne ve büyükbabalar için harika fotoğraf hediyeleridir.

Aile kuralları

Yalnızca fotoğraflar yerine aile kurallarınızı şık bir şekilde gösteren bir tuvali kişiselleştirin. Küçüklerinizin her hafta başvurması için mutfağa veya koridora asın.

Tuval Sanat

Tuvalinizi bir kelime, ifade veya alıntı ile özelleştirerek sevdiğiniz bir fotoğrafı sanat eserine dönüştürün. El yazısıyla yazılmış aşk baskısı, bebeğiniz için özel bir sanat örneğidir.

Yenidoğan Fotoğrafları

Küçük tatlıyı hayatlarının ilk günlerinden anlarla sergileyin. Yeni doğmuş bir kolaj, çocuk odası veya oyun odası için mükemmel bir duvar dekorudur.

Renkli dekorlu kreşte yenidoğan fotoğraf baskıları

Dokuz Galeri

Dokuz çekimlik bir ekran gibi bir galeriye sahip bir dizi fotoğraf ekleyin. Düzeni baskılarınızla önceden planladığınızdan emin olun, böylece duvara asıldığında nasıl görüneceklerini bilirsiniz.

Büyük Fotoğraflı Şehir Manzarası

Çarpıcı bir silüet zamansız sanat eserleri yaratır. En sevdiğiniz şehirde, Paris’teki Eyfel Kulesi’nin bir çekimi gibi büyük veya küçük fotoğraflar basabilirsiniz.

Çift Bordür

Çift bordürle duvar dekorunuza derinlik katın. Bu, orijinal fotoğrafa boyut katar ve başka herhangi bir dekorda çalışabileceğiniz modern bir sanat eseri görevi görür.

Seyahat Listemiz

Seyahat ettiğiniz yerlerin bir listesi ile gittiğiniz tüm yerleri anın. Ya da sizi o beyaz kumlu plaja geri götürmek için favori tatil fotoğraflarınızı yazdırabilirsiniz.

Doğa Fotoğrafları

Çiçekler, ağaçlar, göller ve hayvanlar, tuvale basıldığında güzel sanat eserleri oluşturur. Doğa baskıları, giriş yolunuzdan yatağınızın üstüne kadar, evin herhangi bir yerinde asılı muhteşem görünüyor.

Evcil Hayvan

Kediniz veya köpeğiniz ailenin bir parçası gibi hissediyor, bu yüzden kişiliklerini vurgulayan bir evcil hayvan tuvali tasarlayın.

Bir tuval baskısına karar vermekte sorun yaşıyorsanız, ek çekimlerle bir sehpa fotoğraf kitabı oluşturmayı düşünün. İyi fotoğraflar asla boşa gitmemelidir!

Kanvas Fotoğraf Baskısı Boyutları

Tuval boyutları küçükten büyüğe değişir, en popüler boyutlar 8 × 10, 16 × 20 ve 12 × 12’dir. Fotoğraf baskılarınızın boyutunu duvar boyutunuza ve ev dekorunuza göre belirleyin. Duvarlarınızı doldurmayı hedefleyin ama alanı kaplamayın. Birkaç fotoğraf tuvali baskısı bir galeri oluşturabilirken, geniş formatlı bir kanvas baskı, koltuğunuzun veya şöminenizin üzerinde kullanmak için mükemmel olabilir. Farklı odalar ve tasarım amaçları için çeşitli boyutlar mevcuttur.

Genç aile ve duvarda asılı çocukların fotoğraf tuvalleri

İstediğiniz tuvalleri ve düzeni seçerken, çeşitli boyut ve türler seçmeyi unutmayın. Aile şekerlerini en sevdiğiniz manzara ve evcil hayvanlarınızın fotoğraflarıyla karıştırmayı düşünün. Evinize farklı bir dağılım, benzersiz bir karakter ve kişiliği gösterir.

Büyük Kanvas Tablolar

Büyük kanvas baskılar, oturma odaları ve yatak odaları için mükemmeldir. Yatağın, şömine rafının veya kanepenin üstüne veya boş bir duvara asılabilirler. İşte kanvas baskıların yaygın boyutları.

  • 16 × 16: Kare bir kanvas baskı, aile portrelerinden doğa çekimlerine kadar her şey için harikadır. 16 × 16 boyutu, her iki tarafta da bir fitten biraz daha uzun. Güzel, simetrik bir yayılma için bu tuvallerden iki veya üçünü yan yana yerleştirebilirsiniz.
  • 16 × 20: Bu dikdörtgen tuval duvar sanatı, ev dekorunuza şekil ve karakter verir. Tuvali bir düğün fotoğrafıyla ya da siz ve köpeğinizin parkta bir samimi ile doldurun.
  • 20 × 30: Büyük dikdörtgen bir kanvas baskı, her duvara karakter ve renk katar. Tek bir tuvali seçin veya farklı bir fotoğraf dağılımı için farklı boyutlarla eşleştirin.

Ekstra Büyük Kanvas Tablolar

Ekstra büyük kanvas baskılar, fotoğraflarınıza hayat verir. Boyutları ve yüksek kaliteli fotoğraflarıyla öne çıkıyorlar. İşte ekstra büyük kanvas baskıların yaygın boyutları.

  • 24 × 36: Bu iki fit x üç fitlik kanvas baskı, zorba olmadan oldukça büyük. Tek başına orta büyüklükte bir duvara asabilir veya daha büyük bir duvara veya şömine, kanepe veya yatağın üstüne başka bir dekor ve fotoğraflarla eşleştirebilirsiniz.
  • 30 × 40: Bu ekstra büyük kanvas baskı, satın alabileceğiniz en büyük dikdörtgen baskıdır. Ortalama büyüklükte bir duvarı doldurur ve bir galeri için daha küçük baskıları tamamlar.
  • 36 × 36: Bu 90 cm’ye 3 fitlik kanvas baskı gerçek boyuttadır. Çarpıcı bir sanat eseri için bir şehir manzarasını veya manzarayı büyütün ya da sevdiğiniz bir aile dostu seçin.

Kanvas Tablolar Nasıl Asılır

Nasıl ve nereye asacağınızı bilerek kişiselleştirilmiş kanvas baskılarınızdan en iyi şekilde yararlanın. Evinize kanvas baskı asmak için bu ipuçlarını izleyin.

Alanınızı Dekore Edin Ama Abartmayın

Alanı ezmeden tam bir sanat eseri düzenlemesi planlayın. Daha büyük bir tuval seçin veya daha küçük baskılardan oluşan bir galeri seçin. Gözleriniz bir parçadan diğerine kolayca hareket etmelidir.

Yüksek Trafik Alanlarına Odaklanın

Aile odanız veya yemek odanız evinizin en popüler yeri mi? Siz ve konuklarınızın en çok keyif alacağı yerlerde özel baskılar düşünün.

Baskılarınızı Göz Seviyesine Yerleştirin

Göz seviyesini seçerek en sevdiğiniz fotoğrafların duvarda çok yüksek veya alçak olmadığından emin olun. Mobilyalarınıza ve duvarlarınızın yüksekliğine göre ayarlamalar yapın, ancak hiç kimse fotoğraflarınıza bakmak için zorlanmamalıdır.

Bir sanat baskı duvara asılı kadın

Galeri Duvarı Tasarla

Bir dizi fotoğraf, mekanınıza derinlik ve karakter katar. Örneğin bir galeri duvarı fotoğrafları ve alıntı resimlerini içerebilir. Göz alıcı bir forma için fotoğrafları sanat baskıları ve çerçeveli alıntılarla karıştırın ve eşleştirin.

Tasarımınızı Önceden Planlayın

Kanvas baskılarınızın şekillerine ve boyutlarına göre gazete veya hurda kağıt parçalarını kesin. En sevdiğiniz düzeni elde edene kadar bunları duvara yerleştirin. Baskılarınızı asacağınız noktaları bir kalemle işaretleyin.

Baskılarınızı Koruyun

Tuval sanatının nasıl asılacağını bilmek ister misiniz? Çiviler, braketler veya yapışkan şeritlerle desteklendiğinden emin olun.

Galeri Duvar Düzeni Fikirleri

Bir galeri duvarıyla hayat dolu ve mutlu anlarla dolu bir duvar tasarlayın. Birden fazla fotoğrafı bir araya getirerek görsel olarak çekici ve size keyif veren bir forma oluşturun. Aşağıda, evinizdeki herhangi bir alan için bir galeri duvarı oluşturmak için 12 fikir paylaşıyoruz.

Düzeninizi Seçin

Dikey, yatay, kare veya asimetrik bir düzen tasarlayın. Klasik, şık çizgileri tercih ediyorsanız, yatay veya kare bir yaklaşım düşünün. Daha modern bir şey seviyorsanız, dikey veya asimetrik bir tasarım deneyin.

Diğer Baskı ve Sanat Türleriyle Eşleştir

Duvarınızın sadece fotoğraflarla kaplanması gerekmez (istemediğiniz sürece). Sanat eserleri, monogramlar ve yadigârlar gibi diğer parçaları farklı bir yayılım için birleştirin.

Bir Tema Düşünün

Bir tema seçmek, kanvas baskılarınızı birbirine bağlamanıza yardımcı olabilir. Temalar, tatil noktalarından belirli bir renk düzenine sahip fotoğraflara kadar her şey olabilir.

Asimetrik deneyin

Baskılarınızın sıralanması gerekmez. Farklı yüksekliklerde fotoğraflar içeren bir galeri duvarı gibi asimetrik bir tasarım oluşturun.

Küçük çocukların farklı boyutlarda baskıları olan sarı galeri duvarı

Ev Dekorunuzu Tamamlayın

Duvar dekorunuzun mobilyalarınızı, kilimlerinizi ve diğer parçalarınızı tamamlamasını sağlayarak uyum sağlayın. Sehpanızla eşleşen ahşap çerçeveler veya çiftlik evinizin havasına uyan rustik sanat baskıları gibi benzer renk tonlarını ve stilleri düşünün.

Çeşitli Çekim ve Açıları Dahil Edin

Yakın ve uzak olan bazı fotoğrafları seçin. Siz ve partnerinizin portresinin yanında okyanusa bakan bir fotoğrafınızı seçin.

Siyah Beyazı Düşünün

Fotoğraflarınızı siyah beyaza çevirerek klasik, zamansız bir galeriye sahip olacaksınız.

Çerçevelerinizi Karıştırın ve Eşleştirin

Eşleşen olmak zorunda değilsin. Eklektik bir yayılma için ahşap çerçevelerin yanında beyaz ve siyah çerçeveler düşünün.

Şekil Yap

Ekstra kişilik için baskılarınızı kalp veya oval şeklinde düzenleyin. Bu, nişan veya düğün çekimleriniz gibi duygusal fotoğrafları görüntülemek için harika bir seçenektir.

Bir raf veya manto üzerinde dinlendirin

Sanat eserinin kapatılmasına gerek yok. Parçalarınızı bir örtü veya rafa yerleştirmeyi düşünün. Çerçeveli sanatınızı küçük saksı bitkileri veya benzersiz dekorla eşleştirin.

Monogramınızı Dahil Edin

Adınızın veya soyadınızın ilk harfi, resminizin içinde bir sembol görevi görebilir. Karışıma eklemek için tahta bir monogram harf boyamayı düşünün.

Farklı Fotoğraf Boyutları

Tuvalleriniz ve sanat baskılarınız aynı boyutta olmak zorunda değil. Aslında, karıştırmak daha fazla görsel boyut katar.

Son düşünceler

Tasarımınızı her zaman değiştirebileceğinizi ve yıllar içinde duvarlarınıza daha fazla tuval ekleyebileceğinizi unutmayın. Bir evi eviniz gibi hissettirmek zaman alır, ancak en büyük adım başlamaktır. Çarpıcı sohbet başlatıcıları yapacak özel baskılara sahip kanvas baskılar seçin.

Sevdiğiniz kişilerin ve yerlerin fotoğraflarını görmek size neşe getirecek. Eviniz sizi temsil etmek için tasarlandığında, misafir ağırlamak için kendinizi daha rahat ve daha güvende hissedersiniz. Kanvas baskılar, evinizi kişiselleştirmenin basit ve uygun maliyetli bir yoludur. Ayrıca özel aile üyeleri ve arkadaşlar için kanvas fotoğraflı hediyeler de yapabilirsiniz.Source link

Bir cevap yazın