Fikir ve çözümlerle dolu, iyi tasarlanmış 15 beyaz ada mutfağı

Ada ile beyaz mutfaklariyi kullanılan, farklı formatlarda dağıtılmış, akıllı, fikir ve çözümlerle dolu alan; ama aynı zamanda modern ve güzel, çok güzel. Bunlar da öyle 15 beyaz mutfak, hepsi adalıTüm çözümlerini ve fikirlerini iyi not almanız ve mutfağınız için en iyi tasarımı seçmeniz için hazırladığımız. Biz başladık!

Ortasında beyaz bir adaya sahip beyaz bir mutfak

Joan Altés tarafından Fotoğraflar | Laura Pujol’un projesi

Ahşapla kaplanmış eşik ve orijinal tonozlu tavandan önceki asma tavana entegre edilmiş başlık dışında hepsi beyaz, hatta tezgah bile.

Ada, bu büyük mutfak mutfağını yemekli bir mutfağa dönüştüren bir masa da eklendiği için pratik ve işlevseldir.

Klasik tarzda bir adaya sahip beyaz bir mutfak

Larissa Perna’nın projesi ve Nicolas Photography’nin fotoğrafı

Geniş, devasa ve geleneksel. Klasik bir tasarıma sahip bu büyük beyaz mutfakta, sütun, mutfak adasını inşa etmek, söz konusu sütunu taklit etmek ve sahip olduğu görsel etkiyi azaltmak ve mevcut geniş alanı en iyi şekilde kullanmak için kullanıldı.

Çok renkli seramik bir zeminin altında bir ada bulunan beyaz bir mutfak

Jose Chas tarafından Fotoğraflar | Abracadabra Dekor Projesi

L renkte ve genellikle beyaz bir Kitchenin Vigo mutfağına sahip, bir ada ve çok parlak olan Abracadabra Decor stüdyosundan muhteşem bir proje. Yükseltilmiş beyaz dolaplar, ahşaba ve enstalasyona daha fazla görünüm ve aynı zamanda sade olanlardan daha hoş bir dokunuş verir.

Geri kalanı, hafif ahşap tonlarında tamamlandı ve hepsi modernist tarzda çok renkli bir seramik karo mozaikle çerçevelenmiş, güzel.

Ada ile modern, beyaz bir mutfak

Abrils Studio projesi

Abrils Stüdyosu tarafından tasarlanan bu İskandinav tasarım mutfağı, daha önce fabrika olan bir evde yer almaktadır. Bu nedenle kendine özgü çatısı bir eğime.

Ahşap tavan ve zemin çerçevesi, ortada bir ada ile düz beyaz çizgilerle modern bir beyaz mutfak. Ada tezgahları ve kadırga mutfağı bile beyazdır; ve buradan satın alabileceğimiz, beyaz veya siyah renkli başarılı Tom Dixon lambaları.

Ada ile açık beyaz mutfak

Voilà Stüdyo Projesi

Voilà stüdyosu tarafından tek ailelik bir ev için tasarlanan, oturma odasına açılan bu muhteşem mutfak mutfağı, düz çizgili tasarımı ve mat beyaz yüzeyleri sayesinde mekana mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor.

Bu modern ve sofistike beyaz mutfağı mükemmel bir tada sahip ada ile bitiren, alttan lavabo gibi küçük detaylardır.

Adalı beyaz bir mutfak

Versea projesi

Versea stüdyosu tarafından beyaz ve ahşap olarak tasarlanmıştır. Mutfağın kendisi beyazdır: dolaplar, mobilyalar, aletler, tezgahlar ve tavana monte edilmiş davlumbaz ile yangınları tutan bir ada. Gerisi, sıcak ahşaptan duvarlar, çok dengeli, modern bir tasarım mutfağı yaratıyor.

Adalı beyaz bir mutfak

Fotoğrafçılık Álvaro de Cantos

Bar görevi gören ahşabın haricinde beyaz renkte tasarlanmış adası daha cömert bir boyuta sahip bu mutfak, üstünde çelik davlumbaz ile hem lavaboyu hem de ateş alanını barındıran merkezi bir adaya sahip.

Adalı beyaz bir mutfak

Daha fazla Eko Çalışma Projesi | Fotoğraf: Javier Ortega

Paula Rosales tarafından tasarlanan, L şeklinde büyük bir mutfak ve yanlarda depolama alanı ve çalışmak için geniş bir alanı olan merkezi bir mutfak adası olan ayrı bir yemek alanı.

Adalı beyaz bir mutfak

CSV İnşaat Şirketi Projesi

Beyaz ve ahşaptan yapılmış bu geniş ve aydınlık mutfakta, yangın alanı ve bir barı barındıran beyaz kenarları ve tezgahı olan büyük bir orta ada vardır. Kalan kısımlar, ahşap mobilyalar ve üst ve dolaplar beyaz lake kaplıdır.

Adalı beyaz bir mutfak

Bornelo İç Tasarım Projesi | Fotoğraf Kamal Fotoğrafçılık

Sadece beyaz değil. Adalı bu diğer mutfak, bazı dolapların beyazı ile tezgah ve mobilyaların ve adanın başka bir iyi kısmının hafif ahşabı arasında bölünmüştür. Yangınları barındırdığı için yemek hazırlamak ve yemek pişirmek için geniş bir çalışma alanına sahip olan ve aynı zamanda onu pratik bir bara dönüştürmek için bir uzantısı olan bir ada.

Adalı beyaz bir mutfak

Lucio Reformas Projesi | Fotoğrafçılık Lupe Clemente

Hepsi beyaz, hatta iki tabureye sahip bir bar oluşturmak için uzatılmış tepeli ada bile. Adada yemek pişirme yangınları var. Muhteşem bir dekoratif detay olarak aromatik ve mutfak bitkilerinin bulunduğu dikey bahçenin yer aldığı duvar alanı.

Adalı beyaz bir mutfak

Abrils Studio projesi

Yine, Abrils stüdyosu, bu harika beyaz mutfağı merkezi bir ada ile tasarlamaktan sorumludur. Depolama, çalışma alanı ve yemek alanı için hizmet veren cömert bir ada, hepsi mutfağın ortasındaki modernist zeminde çerçevelenmiş.

Beyaz adalı bir mutfak

Fotoğraf María Pujol | Marta Ametller Projesi

María Pujol tarafından beyaz renkte tasarlanan, U-formatlı, ferah ve aydınlık bu diğer mutfak, zemine uygun ahşap tavanı ile. Tamamen beyaz olan merkez ada, yangın alanı ve barı barındırır.

Ada, ahşap ve siyah desenli beyaz bir mutfak

Laia Ubia Projesi | Fotoğrafçılık Noemí de la Peña

Bir çatı katında yer alan Laia Ubia stüdyosunun tasarladığı bu mutfağın güzelliği her noktasında saklı. Ahşap kirişlerin ve tavanın kafes işçiliğinden, barlı bir ada ve yemek masasına, ahşap zemine veya taburelerin, sandalyelerin ve aydınlatmanın siyah aksanlarına sahip beyaz olarak tasarlanmış mutfağa.

Adalı beyaz bir mutfak

The Worker Queen Projesi

La Reina Obrera tarafından tasarlanan bu muhteşem beyaz adalı mutfak, düz çizgilere sahip modern tasarımının yanı sıra tamamı beyaz ve güzel beton zemini ile bahçe ile doğrudan iletişime sahip.

Üç tabureli bar görevi de gören adada bir lavabo ve çalışma ve / veya yemek için geniş bir alan bulunuyor.

Bu beyaz ada mutfakları, kendi mutfağınızı tasarlamak için harika bir ilham kaynağıdır. Modern, zevkli ve birkaç farklı stilde tasarlanmış, böylece tarzınıza en uygun olanı bulabilirsiniz, bu arada ne olduğunu bilmek isterim. Yorumlarda seni okudum.

Bakınız: Kendin Yap Ucuz Mutfak Adası Yapmak İçin 28 Fikir