Fotoğraflı ve planlı 10 kır evi stili

Ülkede liderlik etmek istediğiniz yaşam tarzının hem dış cephede hem de iç ortamların dağılımında evin şekli, bitişleri ve renklerine de yansıması, yaşam tarzınızı evinizle nasıl eşleştireceğinizi aşağıda keşfedin:

1. Modern ve rustik arasında

Beyaz bir küp gibi saf bir form, paspaslar ve ağaç gövdeleri gibi malzemelerle uyumlu bir şekilde tamamlanan modern bir kır evinin zarfıdır. Harika bir sonuç elde etmek için modern ve rustik malzemeleri birleştirebilirsiniz. Dağıtım planını görelim:

İki yatak odalı kır evi planı

2. Dağdan görüntüler

Dağların engebeli arazisi, bize tüm manzaranın etkileyici manzaralarını alma imkanı veriyor. Evin bir dizi eğimli tavanı ve çıplak tuğla duvarları vardır, ancak şekli modern olmasına rağmen, tuğla ve ahşap gibi tipik malzemelerin kullanımı orijinal renklerini ve dokularını gösterir. Eğimli arazideki ortamların dağılımını aşağıda görelim:

Eğimli ev planı

3. Neyin pratik ve çok yönlü olduğunu seçin

Ucuz küçük kır evi
Yoluyla: Aurorabeachfront.com

82 metrekarelik bir alanda iki yatak odası, iki banyosu, yemek odası ve rahat bir açık hava terası olan konforlu bir kır evi oluşturuldu. Kırsal ortamlarda inşa edilen evlerde dışarıya sirkülasyon yapılabilse de, küçük bir arsa ile içeriye dahil edebileceğiniz gibi hijyenik hizmetlerin daha pratik olması için sonuca bakalım:

Ölçülerle küçük ev planı

4. Rahat yaşam tarzı

İdeal olarak, kır evindeki tüm odalar güzel bir orman manzarasına sahiptir, bunu başarmanın ortak yolu doğrusal bir dağılım yapmaktır (aşağıdaki plana bakın). Üçgen çatının yüksekliği daha iyi doğal havalandırma sağlar. Doğanın yanında konforlu bir yaşam tarzı için açık ev tasarımı.

Garajlı büyük kır evi planı

Bu güzel evin iç yüzeylerine bakın: