Franke ve bir mutfağın dekorasyonuna ilişkin önerileri sonuna kadar


Mutfağımız için sadece güzel tasarımlar ve en iyi yüzeyler aramak zorunda değiliz; Günümüzde bir mutfakta verimlilik, temizlik ve sağlık gibi önemli faktörler onu modern olarak etiketlemek için gereklidir; güncel olması için. Frankeakıllı mutfak sistemlerinde lider İsviçreli çok uluslu ve dünyanın en büyük paslanmaz çelik evye üreticisi, modern bir mutfağa sahip olmak için tüm gereksinimleri karşılayan çözümlere sahiptir, daha sonra göreceğimiz gibi. Modern, verimli ve temiz bir dekorasyona sahip bir mutfak mı istiyorsunuz? O zaman bana katıl.

Franke batıyor.

Bir mutfağın tarzını sadece mobilya ve tezgah tanımlamaz. Lavabo, davlumbaz ve cihazların son yüzey üzerinde keskin bir etkisi vardır. Franke, klasikten minimaliste, örneğin bohem gibi diğer daha doğal ortamlardan geçerek, her türlü dekoratif stili kapsayan bir dizi lavaboya sahiptir.

Ayrıca aşağıdakiler arasından seçim yapabiliriz: yerleşik veya entegre lavabolar, fregAderos tezgahın altında veya sıva altı lavabolarhepsi ihtiyaçlarımıza tam olarak uyarlamak için tekli, çiftli veya üçlü tepsili.

Bu çeşitlilikteki lavabolar, şu anda keşfedeceğimiz farklı yüksek kaliteli malzemelerde ve ayrıca Küvet yapan basma düğmeli açılır valf boş ellerini suya koymadan.

Hat girişi paslanmaz çelik. Dünyanın dört bir yanındaki mutfaklardaki eviyeler için mükemmel bir malzeme. Zamansız estetiği her stile uyum sağlar, çok iyi hijyen sağlar ve her türlü sıcaklığa dayanır.

Hat Fragranit. Oldukça zarif bir görünüme sahip olan bu lavabolar sıcaklık ve doğallığı iletir. 280 ° C’ye kadar lekelere ve sıcaklığa dayanıklı doğal granit ve amalgamat reçineden yapılmıştır. Bu malzemeler, ömür boyu paslanmaz çeliğe alternatif ararsak, lavabodan mutfağa renk katmayı mümkün kılıyor. Fraganite hattının ayrıca Sanitized® adlı özel bir tedavisi vardır. bakteri üremesini% 99 oranında azaltır.

Hat Fraceram. Kuvarsın oluşturduğu sıvı seramikten yapılan bu lavabolar, metalden daha serttir ve genellikle ovma süngeri veya çatal-bıçak ve çanak çömlek tarafından zamanla yapılan çizilmelere karşı dayanıklıdır. Ayrıca bunlara kiri iten ve onları çok zarif bir yüzeyle bırakan ve tahmin edebileceğiniz gibi temizlemesi çok kolay hale getiren parlak bir yüzey uygulanır. Bu lavabo hattı da Çeşitli renklerde mevcuttur.

Hat Tektonit. Mükemmel bir sentetik malzemeden yapılmış ve farklı renklerde ve güzel minimalist tasarımlarda mevcut olan bu lavabolar r300 derece sıcaklık var ºC ve son derece dayanıklıdırlar.

Franke cihazları ile devam edelim.

Mutfak aletleri bunun büyük bir görsel bölümünü kaplar. Modern bir mutfak istiyorsak, elbette elektrikli aletlerin estetiğini, etkililiğinden ve veriminden vazgeçmeden ihmal edemeyiz.

Franke, mutfakta ihtiyaç duyduğumuz tüm cihazlara sahiptir, bunların arasında altını çizmek isterim:

HOrnos akıllı otomatik temizleme programları, temiz ve net ekranlar, dokunmatik kontroller, çıkarılabilir cam cepheler ve rahat kulplar ile fırın serisinde bulabileceğimiz diğer yenilikler.

Gazlı veya indüksiyonlu ocaklar, fırınlarla uyumlu – ya da değil – ve ocak açıldığında otomatik olarak etkinleştirilmeleri için davlumbazlara bağlanıyor. Paslanmaz çelik, siyah cam, beyaz ve ayna gibi zarif ve modern yüzeylerde.

Ve tabi ki, Çıkarıcı davlumbazlar:

Davlumbazlar, mutfakta olağanüstü bir dekoratif artı ekleyebilen başka bir unsurdur. Franke davlumbazlar etkileyici yüzeyleri ile dekoratif artıları garanti eder; doğal olarak en önemli kısmını ihmal etmeden Pişirirken ortaya çıkan dumanları ve kokuları verimli ve sessiz bir şekilde çıkarın.

Paslanmaz çelikten ve siyah veya beyaz camdan yapılmış davlumbazları, kendileri kadar avangart bulabiliriz. model Aşağı çekiş, bir düğmeye basıldığında davlumbaz ocaktan kalkar ve kullanılmadığında geriye gizlenir ve mükemmel bir pürüzsüzlük sağlar. Burada aşağıda görüyoruz.

Ve bitirmek için, size hem ürünlerini hem de tam işleyen mutfak malzemelerini takdir edebileceğimiz bir firmanın videosunu bırakıyorum. Sözünü ettiğimiz mutfak olduğu için gözler ve duyuların geri kalanı için bir zevk.

Mutfağı dekore etmek için daha fazla fikir görün.