Galvaniz sac boyama


Seç ve uygula galvanizli sac boyama temel özelliklerini bilirsek bu basit bir görevdir. Galvaniz tipi malzemeler genellikle galvaniz sac niteliklerini kazanabilmeleri için çeşitli kimyasal işlemlere tabi tutulur.trapez sac boyası fiyatları , trapez sac boyası , epoksi galvaniz boya , galvaniz sac boyama , sac çatı boyası , çatı sacı boyası , çatı sac boyaları,

Bu malzemeye, depolama sürecinde görünüşüne zarar veren oksitlerin veya hidroksitlerin görünmemesi amacıyla kimyasal bileşikler de uygulanır.

Bu nedenle, kaplama katmanlarının veya tabanlarının uygulanması, bunların çok az ilişkili olmasından dolayı tavsiye edilmez. boya türleri galvanizli sac için. Galvanizli saclarda varsayılan olarak gelen kimyasal tabakaların üzerine bazlar uygulanırsa, yapışma sonuçları her zaman bu tip boya için ideal olandan çok daha düşük olacaktır.

Yeni ve eski galvaniz arasındaki farklar

Eğer gidecekseniz de çok önemlidir. boya galvanizli sac Uzun süre kullanılmışsa, yüzeyin pas izleri göstermesi durumunda, aşınmadan kaynaklanan kusurları gidermek için yapılması gereken ek adım nedeniyle boyama işleminin çok daha karmaşık olacağını bilmelisiniz.

Yeni bir galvanizli sacın kendine özgü boyama prosedürü vardır; burada asıl endişe, her üreticinin malzemeyi emprenye ettiği pasa karşı kimyasal koruma tabakasının ortadan kaldırılmasıdır. Bu tabakanın ortadan kaldırılması için yüzey normal olarak pürüzlü hale gelene kadar bir zımpara işlemi uygulanarak dönüştürülmelidir. Bundan sonra, eğer mümkün olacaksa, galvaniz üzeri direkt boyama ve güdülen hedefe ulaşmak. Ayrıca pürüzlü ve opak bir yüzey elde etmek için asidik çinko bazlı ürünlerin uygulanması tavsiye edilir; Uygulandıktan sonra galvaniz sac boyama işlemine uygun olacaktır.

Galvaniz sac boyama

Galvaniz sac için boya cinsinin seçimi

Galvanizli sacların zorlu ortama maruz kalması durumunda, öncelikle ilk etapta bulunan kirliliklerin temizlenmesi tavsiye edilir. Yağlı kalıntıları ve yağları tamamen ortadan kaldırmak için çözücüler veya deterjanlar kullanılarak temizlik yapılabilir.

Galvaniz yüzeylere uygulanabilecek çok fazla boya yoktur; Alkid veya sentetik boyaların kullanımından her ne pahasına olursa olsun kaçınılmalıdır, çünkü bu tür yüzeyler için uygun değildir ve istenen sonucu elde etmeyecektir.trapez sac boyası fiyatları , trapez sac boyası , epoksi galvaniz boya , galvaniz sac boyama , sac çatı boyası , çatı sacı boyası , çatı sac boyaları,

Metaller için boya satın alın

Bu bağlantıda şunları yapabilirsiniz: Rustins’den galvanizli sac için boya satın al.

Başka bir iyi seçenek de kullanmaktır elektrostatik boya.

Yakın zamana kadar galvanizli sacların boyanmasında ortaya çıkan en büyük sorun, kuruduktan sonra çinko substrat ile söz konusu boya katmanları arasındaki boş yapışma nedeniyle boya katmanlarının bozulma kolaylığı idi. Her durumda hakkında konuşuyoruz soğuk galvanizli boya.

Doğru tavsiyeleri takip etmek önemlidir, böylece süreç boya galvanizli sac başarılı ol.

Galvanizli sac için boya satın alın

EN ÇOK SATANLAR No. 1

Antioksidan oksit Proanox üzerine direkt mine

Antioksidan oksit Proanox üzerine direkt mine

 • Demir ve pas üzerine direkt emaye. Pas tutmaz.
 • Paslanmaya veya astar kullanmaya gerek yok
 • Oksidasyonun ilerlemesini engeller
 • İç Dış
 • Litre ve kat başına 6 / 8m² verim. Hızlı kurutma.

EN ÇOK SATANLAR No. 2

Rustins - Metal Boya (Hızlı Kurutma)

Rustins – Metal Boya (Hızlı Kurutma)

 • Astar gerektirmeden direkt uygulanabilir
 • İç ve dış mekan kullanımına uygun
 • Korozyon önleyici katkı maddeleri içerir
 • Sadece 2 saatte pürüzsüz bir saten finişe kurur

EN ÇOK SATANLAR No. 3

PARLAKLIK ANTİOKSİDAN SENTETİK EMAYE. Çelik, demir ve ahşap, demir ve çelik yüzeylerin korunması ve dekorasyonu. (750ML, İNCİ GRİ)

PARLAKLIK ANTİOKSİDAN SENTETİK EMAYE. Çelik, demir ve ahşap, demir ve çelik yüzeylerin korunması ve dekorasyonu. (750ML, İNCİ GRİ)

 • Olağanüstü sertlik ve çizilmelere ve çarpmalara karşı direnç. Çatlamaz. Tamamen yıkanabilir. Çok iyi renk ve parlaklık kararlılığı. Mükemmel yayılma, yapışma ve fırçalanabilirlik. Nemin geçişini ve diğer ajanların saldırısını önleyerek hava geçirmez şekilde sızdırmazlık sağlar. İlk parlak görünümünü neredeyse bozulmadan korur. Performansı ve esnekliği ile karakterizedir
 • Temizleme Sentetik Solvent Seyreltme Kullanıma hazır Verim 8-12m2 / L Dokunarak kurulayın 4-6 saat 24 saatten yeniden boyandı yakl. Dış / İç Kullanım Uygulama Fırça, Rulo, Sprey
 • KULLANIM TALİMATLARI 1. Ürünü kullanım öncesinde ve sırasında homojenize edin. 2. Boyanacak yüzey temiz, kuru, yağdan arındırılmış ve yabancı ürünler ve / veya kalıntılardan arındırılmış olmalıdır. 3. Paslı yüzeylere doğrudan uygulanabilir, boyamadan önce gevşek parçacıkları mekanik zımparalama veya kıl fırça ile temizleyin.
 • 4. Yeni, boyanmamış yüzeyler: Demir / çelik: astar gerektirmez. Galvanizli: Çok Amaçlı Hazırlık (3640) ile astarlayın. PVC: Çok Amaçlı Hazırlık (3640) ile astarlayın. Yeterli koruma için ince katlar halinde 2 veya 3 kat uygulayın.
 • 5. Boyalı yüzeyler: Renklendirmek için zımparalayın, gevşek parçacıkları çıkarın ve 1 veya 2 kat uygulayın. Kötü durumdaysa, eski boyayı tamamen çıkarın ve yeni bir yüzeyde olduğu gibi devam edin 6.% 80’den fazla yağmur veya bağıl nem bekleniyorsa veya kuvvetli güneş ışığına maruz kalan yüzeylerde boyamayın. 7. 8 ile 25oC arasında uygulayın, düşük sıcaklıklarda kuruma gecikir.

EN ÇOK SATANLAR No. 4

edding 5200-901 Akrilik Boya Spreyi, Yoğun Mat Siyah RAL 9005

edding 5200-901 Akrilik Boya Spreyi, Yoğun Mat Siyah RAL 9005

 • Hemen hemen her tür malzemeyi restore etmek, yenilemek ve güzelleştirmek için akrilik boya
 • Hemen örter (1 sprey 0,7 – 1 m² alan kaplar) ve sararmaz (10 yıl raf ömrü)
 • Pigmentli akrilik boya mükemmel örtücülük sağlar, çabuk kurur, hava koşullarına ve hafif etkiye dayanıklıdır
 • Yaklaşık 3 dakika sonra yüzey kuruma, 30 dakika sonra tam kuruma
 • Korumak ve yeniden kullanabilmek için güvenlik halkası

EN ÇOK SATANLAR No. 5

DÖVME EFEKTLİ METALİK BOYA (1 KG, SİYAH)

DÖVME EFEKTLİ METALİK BOYA (1 KG, SİYAH)

 • Nedir: Nemin nüfuz etmesine karşı uyguladıkları bariyer etkisi nedeniyle oksidasyona karşı büyük direnç sağlayan poliüretan modifiye alkid reçineler ve yüksek laminariteli mikalı demir oksit pigmentlerinden yapılmış dövme tipi emaye.
 • Özellikleri ve Görünüşü: Mükemmel viskozite ve fırçalanabilirlik, oksidasyona, aşınmaya ve hava koşullarına karşı çok iyi direnç. Solvent bazlı ve dövme benzeri mat kaplama.
 • Kullanım Alanları: Dış metal işleri; korkuluklar, korkuluklar, kapılar ve balkonlar.
 • Verim: 7-8 metrekare / kilo / kat arası. İki kat tavsiye ediyoruz.
 • trapez sac boyası fiyatları , trapez sac boyası , epoksi galvaniz boya , galvaniz sac boyama , sac çatı boyası , çatı sacı boyası , çatı sac boyaları,

EN ÇOK SATANLAR No. 6

Mat Siyah Sprey Boya Ahşap, metal, seramik, plastikler için 400ml astar / Her türlü şeyi ve yüzeyi boyar Radyatörler, bisiklet, araba, plastikler, mikrodalgalar, grafiti

Mat Siyah Sprey Boya Ahşap, metal, seramik, plastikler için 400ml astar / Her türlü şeyi ve yüzeyi boyar Radyatörler, bisiklet, araba, plastikler, mikrodalgalar, grafiti

 • TÜM YÜZEYLER İÇİN PÜSKÜRTME BOYA Ahşap, metal, karton, plastik, seramik taş gibi akrilik boya her türlü yüzeye kolayca yapışır. Hem iç hem de dış mekanlarda çok sayıda uygulama için mükemmel kılan yüksek örtme gücüne sahip boyama.trapez sac boyası fiyatları , trapez sac boyası , epoksi galvaniz boya , galvaniz sac boyama , sac çatı boyası , çatı sacı boyası , çatı sac boyaları,
 • KABARCIKSIZ DAMLATMADAN / SONLANDIRILMADAN HIZLI KURUTMA Hızlı kuruma gücü yüzeylerde damlama oluşumunu engeller, yaklaşık 3 dakika sonra yüzey kuruma, 15 dakika sonra tam kuruma
 • KOLAY UYGULAMA AEROSOL PAINT 1️⃣ Sprey şişesini kuvvetlice çalkalayınız 2️⃣ Ürünü birkaç kat uygulayınız. Boyayı nesneden 15 ila 25 cm mesafede düğmeye basarak püskürtün. 3️⃣ Ürünün içinde kalmaması ve spreyin yeniden kullanılabilmesi için memeyi temizleyin. Memeyi temizlemek için tek yapmanız gereken, sadece gaz çıkana kadar sprey baş aşağı olacak şekilde düğmeye basmaktır.
 • HER TÜR RENKLER MAT – PARLAK – ŞEFFAF VERNİK, TEK TİP SONLANDIRILMIŞ, ​​400ml formatında sprey boyada geniş renk yelpazesi. Parlaklık ve koruma, mat ve parlak renkler vermek için şeffaf vernikler bulabiliriz. Koruma ve düzgün bir yüzey sağlar.
 • İÇ VE DIŞ MEKANLAR İÇİN – ISIYA VE IŞIĞA DAYANIKLI / İSPANYA’DA ÜRETİLMİŞTİR 400ml = 2 m2 verim, 100º’ye kadar dayanıklı, güneş ışığına dayanıklı. Hem iç hem de dış mekanlar için geçerli kaliteli sprey boya.

EN ÇOK SATANLAR No. 7

METAL ANTIOXIDANT PRIMER, Pas önleyici metal yüzey işleme boyası. Genel amaçlı astar, Toplam koruma. Anti oksidan. (750ML, GRİ)

METAL ANTIOXIDANT PRIMER, Pas önleyici metal yüzey işleme boyası. Genel amaçlı astar, Toplam koruma. Anti oksidan. (750ML, GRİ)

 • Demir ve çelik yüzeylerin korozyona karşı korunması için antioksidan preparat. İyi antikorozif gücü, yüksek kapatıcılığı ve mükemmel yapışma özelliği ile karakterizedir. Kapı, kapı, yapı, pencere vb. Her türlü demir yüzeyin oksidasyonunu korur. Hızlı kurur ve uygulaması kolaydır.
 • Temizlik Universal Solvent Seyreltme Kullanıma Hazır Verim 5-8m2 / L Kurutma 2-4h Tekrar Boyama 8s Dış / İç Kullanım Uygulama Fırça, Rulo, Sprey Ara kat olarak kullanın
 • KULLANIM TALİMATLARI 1. Ürünü kullanım öncesinde ve sırasında homojen hale getirin. 2. Boyanacak yüzey temiz, kuru, tozdan, pastan, gresten veya iyi yapışmayan diğer ürünlerden arındırılmış olmalıdır. 3. Güneşe maruz kalan çok sıcak yüzeylere uygulama yapmayınız.
 • 4. Yeni boyanmamış yüzeyler: Gerekirse ürün hafifçe seyreltilerek bir veya iki kat uygulayın. Dış mekan yüzeylerinde iki kat önerilir, bu nedenle mükemmel koruma elde edilir. Film kuruduktan sonra Sentetik Enamel veya Akrilik Enamel uygulayın.
 • 5. Boyalı yüzeyler: Kötü durumdaki boyayı tamamen çıkarın ve yeni, boyasız yüzeylerde olduğu gibi devam edin. 6. 5 ile 35ºC arasında, düşük sıcaklıklarda kurumayı geciktirerek uygulayın. 7. Ürünü 12 aydan fazla saklamamanızı öneririz.trapez sac boyası fiyatları , trapez sac boyası , epoksi galvaniz boya , galvaniz sac boyama , sac çatı boyası , çatı sacı boyası , çatı sac boyaları,

EN ÇOK SATANLAR No. 10

Montana Colours MTN Pro Metalik Efektler-Krom Gümüş, Sprey 400ml

Montana Colours MTN Pro Metalik Efektler-Krom Gümüş, Sprey 400ml

 • Yüksek kaliteli reçineler ve metalik inorganik pigmentler ile formüle edilmiş çok hızlı kuruyan boya
 • Yüksek örtme gücü; yüksek parlaklık dayanıklılığı
 • İyi bağlılık; kurşun içermez
 • İyi sertleşme; kolay uygulama ve yeniden boyama