Granit Tezgah Seçimin de Kaçınılması Gereken Hatalar

Mutfağınızı en iyi mutfak aksesuarları ile dekore etmeniz şart! Mutfak tezgahları çok önemli bir husustur. Bugün, ev halkının çoğu, en sevdikleri tezgah malzemesi olarak Granit’i seçiyor. Granit iyi görünüyor ve aynı zamanda sağlam. Ayrıca çeşitli renklerde de seçebilirsiniz.

Glasgow Granit Tezgahı Seçerken Kaçınılması Gereken Hatalar
Glasgow Granit Tezgahı Seçerken Kaçınılması Gereken Hatalar

Çevrimiçi olarak birden fazla granit tezgah tasarımını seçebilirsiniz. Birkaç granit tezgah servis sağlayıcısı, kurulumlarla birlikte en iyi ürünleri ideal bir fiyata sunar.

Bugün, Granite Masters Granit Tezgahlar piyasadaki en iyisidir. Bazen insanlar en iyi granit tezgahı seçerken birkaç hata yapar. Önlemek için en önemli hatalar aşağıdaki gibidir:

Glasgow Granit Tezgahı Seçerken Kaçınılması Gereken Hatalar


Ayrıca Oku:


  1. Yanlış Kalınlığı Seçme

Genel olarak, insanlar üç tip granit tezgah kalınlığı arasından seçim yapabilirler. Modeller şunları içerir:

  • üç çeyrek inç
  • bir buçuk inç
  • bir ve bir çeyrek inç

Son seçenekleri tercih etmekten kaçınmak her zaman daha iyidir. Daha sonra sorunlara yol açabilecek iki granit levha eklendiğinden. Yapıştırıcı zayıflamaya başladığında, dikişin içinde boşluklara neden olabilir. Günlük kullanımdan yüzey hasarına da neden olabilir.

  1. Yanlış Gölgenin Seçilmesi

En iyi rengi seçmeniz gerekiyor. Mutfak duvar boyası renginizi tamamlayan bir renk seçmek her zaman en iyisidir. Ancak koyu tonlardaki granit tezgahlar, leke bırakmadıkları için en iyisidir.

Granit tezgahı sıvılara veya yiyeceğe erişimi olmayan bir bölgeye mi yerleştirmeniz gerekiyor? Cevabınız evet ise pastel tonlar arasından seçim yapabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza uymayan yanlış rengi seçtiğinizde, ihtiyacınız olan en iyi tezgahı elde edemezsiniz. Er ya da geç bir tane daha satın almanız gerekir, bu da birikimlerinizden tasarruf etmenizi sağlar.

  1. Dikişler Yanlış Yerde Olduğunda

Bir granit tezgah servis sağlayıcısıyla etkileşim kurduğunuzda, daha az dikiş ihtiyacınızı belirttiğinizden emin olun. Size daha sonra büyük ölçüde yardımcı olacaktır. Çirkin dikişlere para harcamak istemezsiniz. Bu nedenle, doğru yerde bulunduğundan emin olmak önemlidir.

  1. Kabin Stili Uyumsuz Olduğunda

Mutfak dolabı tarzınızı tamamlayacak granit bir tezgah kenarı seçtiğinizden emin olun! Yeni bir çağınız veya modern dolaplarınız varsa, düz kenarları tercih edebilirsiniz.

Mutfağınız veya ofis dolaplarınız geleneksel bir desende mi? Cevabınız evet ise, boğa burcu kenarı için kaydolmak isteyebilirsiniz. Kenarları yuvarlaktır. Ve çocukları kafalarını granit kenarına çarpmaktan kurtarıyor.

  1. Mutfak Lavabosunda Batmaz

Yemek hazırlamayı bitirdikten sonra mutfak tezgahlarını sildiniz mi? Bulaşık makinesini kullanmanın ve batabilecek her şeyi süpürmenin ne kadar karmaşık olacağını tahmin edebilirsiniz.

Mutfak lavabonuzun granit tezgahın içine dalması mümkündür. Bu tasarım montaj altındadır ve düzenli ve gevrek bir görünüm sağlar. Aksi takdirde, lavabolar bir bakteri deposu olabilir.

Bu hataları öğrendikten sonra, bugünden itibaren yapmaktan kaçınabilirsiniz! Size en uygun mutfak tezgahını seçmenizi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın