Gri duvar boyası


Gri , siyah ve beyaz gibi renksiz veya akromatik bir renktir ve bu, diğer şeylerin yanı sıra, diğer tüm renklerle birleşen bir renk olduğunu ortaya çıkarır .buz gri duvar boyası , gri boyalı evler , sıcak gri duvar boyası , gri duvar renkleri , ev boyası gri tonları , boya rengi gri , polisan gri boya renkleri , kül rengi boya , gri ev boya renkleri , dyo gri boya renkleri , gri boya renkleri , grı renk boya , gri boya renkleri duvar , gri ev boyası , gri ev boyasi , duvar boyası gri renk , duvar gri boya , gri renk ev boyası , gri tonları duvar boyası , vizon gri duvar boyası , gri duvar boyası önerileri , gri boya tonları duvar , gümüş grisi duvar boyası , duvar boyası renkleri gri tonları , gri renk boya duvar , en iyi gri duvar boya markası , gri renk oda boyası , dış cephe boyası gri tonları , gri tonları boya , buz grisi iç cephe boyası , açık gri duvar boyası dyo , gri boya badana , ev boyası gri , çok açık gri duvar boyası , küllü gri duvar boyası ,

DUVARLARDA VE DEKORASYONDA GRİ İLE BİRLEŞEN EN İYİ 17 RENK

Nötrlerin kralı ve birleştirmesi kolay olan gri, başka hangi renkle birleştirildiğine bağlı olarak bize çok sayıda farklı ortam ve ton sunar; ve dediğim gibi herkes için iyi gitmesine rağmen, daha iyi anlaştığı 17 renk var; Ve duvarları boyamak, aksesuarları, tekstili birleştirmek vb . İçin dekorasyonda gri ile en iyi birleşen 17 renk aşağıda göreceğimiz renklerdir

Gri ve beyaz .

Gri ve beyazı birleştiren bir oda

Grinin desteklediği en iyi kombinasyonlardan biri beyazdır. Modern, güncel, dingin ve şık bir mekan arıyorsanız beyaz ve gri sizin renklerinizdir. Bu kombinasyonun biraz soğuk olduğu da unutulmamalıdır, bu nedenle aralarına sıcak tekstiller veya belki başka bir sıcak renk eklemek uygundur.

Gri ve sarı .
Griyle eşleşen renkler. Gri ve sarı bir çocuk odası

Griye çok minnettar olan bir başka renk, gördüğümüz gibi hem aksesuarlarda hem de tekstilde olduğu gibi duvarlarda birleştirmesi için sarıdır. Gri, dekorasyonda sarı ile çok iyi birleşir çünkü sarının sahip olduğu büyük enerjiyi çıkarır ve yumuşatır.

İpucu: Evinizi dekore etmek için gri ile birleşen renklerden biri olarak sarıyı seviyorsanız. Griyi duvarlar gibi daha geniş yüzeylere uygulayın, kumaşlar ve diğer dekoratif aksesuarlarla arada sırada renk vurguları eklemek için sarı bırakın.

Gri ve altın . (Bakır, pirinç, altın vb.)
Gri ve altını birleştiren bir oda

Bakır ve metalik yüzeyler modaya uygun ve soluk pembe ile gri renktedir, bu yüzeyleri birleştirmek için en iyi iki renktir.

Gri ve mavi .

Pek çok maviler ve grinin birçok tonu var, ancak genel olarak bunlar iyi bir kombinasyon. Duvarlarda veya aksesuarlarda. Yukarıda, mavi kanepe ile mükemmel bir şekilde birleşen ve çok modern bir atmosfer yaratan yumuşak griye boyanmış bir oturma odası görüyoruz.

Duvarlarda da elbette birleşiyor. Gri ile eşleştirmek için iyi bir mavi, buradan satın alabileceğiniz Bruguer’in Doğal Akdeniz Mavisi’dir .

Gri nötr bir renktir, pek fazla his uyandırmaz, bu nedenle aşağıda göreceğimiz mavi veya diğerleri gibi bir renkle birleştirilmesi, griye boyanmış veya dekore edilmiş mekanı canlandırır ve belli bir “ışıltı” kazanır.

Bakın: maviye en uygun 12 renk

Gri ve turkuaz .

Gri ve turkuazın birleştiği bir oda

Turkuaz, gri ile birleştirmek için başka bir mükemmel renktir. Bu çizgilerin yukarısındaki resimde gördüğümüz gibi duvarlara veya aksesuarlara eşit şekilde uygulanır.

Gri ile birleşen tüm bu renklerden turkuaz, nötr gri ile kombine edildiğinde en çok öne çıkan renk olabilir. Bu nedenle bu çizgilerin üzerinde gördüğümüz gibi özenle eklenmelidir çünkü gri turkuaz renginin parlamasını sağlayacaktır.

Çok sayıda olmasına rağmen uygun bir turkuaz rengi, buradan satın alabileceğiniz Bruguer’s Natural Turquoise olacaktır .

Gri ve pembe .
Gri ve pembeyi birleştiren bir oda

Pantone geçen yıl rose quartz’ı yılın renklerinden biri olarak adlandırdığı için bu renkle pek çok kombinasyon gördük ama en başarılı ve en çok sevilenlerden biri şüphesiz gri ve pembe.

Bu nedenle gri ile pembeyi birleştirmekten korkmayın, çünkü bu gri ile birleşen en iyi renklerden biridir.

Pembe ile en iyi birleşen renkleri keşfedin .

Gri ve fuşya pembe .
Gri ve fuşya pembe duvarların birleştiği bir yatak odası

Aynı renk olarak düşünülebilir, ama belli ki öyle değil. Bu nedenle gri ile kombinlenmek üzere bu renk listesine fuşya pembesi eklenmiştir.

Standart bir pembeden daha güçlü olan fuşya, grinin sahip olmadığı güç ve canlılık enjeksiyonunu ekler.

Gri ve leylak .
Gri ve lila duvarları birleştiren bir oturma odası

Bruger Fotoğrafçılık ve Renkler

Aslında, tüm mor tonlar gri ile uyumludur, ancak leylak, menekşe, leylak rengi … iyi, açık mor tonlar en iyi birleşenlerdir. Mor soğuk bir renktir ve biraz soğuk ortamlar yaratabileceği için gri ile birlikte büyük dozlarda eklenmesi tavsiye edilmez, bu nedenle açık tonlar daha iyi sonuç verir.

Gri ve turuncu .

Gri ve turuncuyu birleştiren bir oda

Gri ile birleştirmek için başka bir güzel renk. Turuncu, aşağıda gördüğümüz sarı veya kırmızı gibi enerjiyi yavaşlatmak ve yumuşatmak için gri gibi bir partnere ihtiyaç duyan cesur ve canlı bir renktir. Portakal ile en iyi birleşen renkleri burada görebilirsiniz .

Gri ve kırmızı .
Gri ve kırmızıyı birleştiren bir oturma odası

Sarı ve turuncudaki gibi, kırmızı da güçlü ve agresif bir renktir. Yani gri ona bir eldiven gibi yakışıyor. Dekorasyonda kırmızıyla en iyi birleşen renkleri burada görebilirsiniz .

Gri ve toprak tonları .
Gri ve toprak tonlarını birleştiren bir oda

Koyu kahverengilere ek olarak, fildişi, yumurta, bej gibi sarımsı bir tonu olan hemen hemen tüm toprak tonları, gri ile başarıyla birleştirebileceğimiz renklerdir. Bu renkler griyle çok iyi eşleşir çünkü ona çok fazla sıcaklık katarlar, grinin eksik olduğu bir şey.

Gri ve yeşil .
Gri ve yeşili birleştiren bir oturma odası

Yeşil, gri ile duvarlarda ve dekorasyonda mükemmel bir şekilde birleşen renklerden bir diğeridir. İfade ettiği, gevşeme ve tazelik bakımından maviye çok benzeyen, eksik olduğu bu nüansları gri verir, onunla kombinlenmeye çok uygun bir renktir; ve burada , bu rengi birleştirmekle ilgileniyorsanız, yeşil ile birleşen daha fazla renk görebilirsiniz . Ve yukarıda gördüğünüz bu duvarlardakine benzer bir yeşil arıyorsanız buradan satın alabileceğiniz ara Bruguer yeşili ihtiyacınız olan renktir.

Gri ve siyah .

Griyi duvarlarda ve siyahı mobilyalarda birleştiren bir oturma odası

Gri boyalı duvarları, siyah resimlerle ve mekanı süsleyen diğer unsurlarla nasıl çalıştığını bu odada takdir edebiliriz.

Bildiğiniz gibi siyah, gri ve beyaz gibi akromatik bir renktir, bu nedenle gri ile birleşen en iyi renklerden bir diğeridir.

Bununla birlikte, gri ve siyah süslemek için çok şık bir kombinasyon olmasına rağmen, sahnede fazla ve diğer sıcak gölgeler olmadan çok soğuk olabilir.

Bu nedenle evinizi dekore etmek için bu renk paletini seçerseniz, gri ve siyahın soğukluğunu ortadan kaldıran malzemeler ve sıcak dokular eklemeyi unutmayın.

Gri ve mor.
Gri ve moru birleştiren bir oturma odası

Fotoğraf Mavi Gözlü Güvercin

Elbette gri ile birleşen renklerden bir diğeri de mor. Daha önce gördüğümüz mauves veya lilac gibi soft tonlarda gri ile kombinlenmeleri daha uygun olsa da, küçük dozlarda uygulanan mor aslında gri ile kombinlenebilecek en iyi renklerden biri olabilir.

İpucu: Bu renk kombinasyonunu beğendiyseniz, duvarlara gri uygulayın, mor için aksesuarlar ve aksesuarlar bırakın ve böylece bu çizgilerin üzerindeki gri ve mor yatak odasında gördüğümüz gibi alana güçlü bir renk fırçası ekleyin. .

Gri ve hardal rengi .
Gri ve hardalı dekorasyonda birleştiren bir zemin

Sarının gri ile birleşebilecek en iyi renklerden biri olduğunu daha önce görmüştük; ve hardal sarı bir ton olmasına rağmen, bir kenara bırakmayı hak eden trend bir renktir.

Standart bir sarıdan daha fazla nüans ile hardal, her zaman zarif ve modern gri ile birlikte en modern ve çarpıcı iç mekanlara ulaşmamızı sağlayan daha zarif ve çağdaş bir duruşa sahiptir.

Bu rengin gri ile birleşmesini seviyorsanız burada hardalla birleşen diğer renkleri görebilirsiniz .

GRİYLE EŞLEŞEN DAHA FAZLA RENK
Az önce gördüğümüz gri ile birleşen bu 15 renge ek olarak, tam bir başarı ile birleştirdiği başka renk ve malzemeler de var ve bunlar şu anda göreceğimizler.

Gri ve diğer gri tonları .
Gri tonlarda bir oturma odası

Slow & Chic iç tasarım

Doğal olarak, diğer tüm renklerde olduğu gibi, griyi diğer grinin tonlarıyla da birleştirerek, her zaman başarılı olan tek renkli bir palet oluşturabiliriz.

İpucu : Gri çok sessiz bir renktir ve tamamen griye dayalı bir dekorasyon soğuk ve çökmüş olabilir. Boşluğa sıcaklık katmak için beyaz veya ahşap dokunuşları gibi başka bir ara renk eklemeyi deneyin.

Gri ve ahşap .

Gri ve ahşabı birleştiren bir yatak odası

Ahşap . Renk olmasa da ahşap iç mekanlarda en çok kullanılan malzemelerden biridir, bu nedenle grinin birleşip birleşmediğini bilmeye değer.

Özenli davrandıysanız, gri duvarların, ahşap mobilyaların ve döşemelerin gri olduğu bu odada gördüğümüz gibi, doğal özelliklerinden dolayı diğer tüm renklerle, ahşapla birleştiğini bileceksiniz, doğal olarak da çok iyi bir şekilde birleşiyor. İster açık renkli ahşap, ister maun gibi orta veya koyu tonlar, gri her zaman ahşapla uyumludur.

RENK GRİ NASIL YAPILIR
Bitirmeden önce bize sorduğunuz bu soruyu “gri renk nasıl yapılır” veya “tonlarla gri nasıl yapılır” gibi birçok yorumda cevaplayarak makaleyi bitirmek istiyorum. Aslında boyalarla gri yapmak çok, çok basit ve aşağıda, nasıl gri yapılacağını görebilirsiniz.

Beyaz boya üzerine beyaz gri olana kadar siyah leke sürülür. Eklediğimiz siyah ton miktarına bağlı olarak, daha açık gri veya daha koyu gri elde edeceğiz. Her şey istediğimiz grinin gölgesine bağlı.

Gördüğünüz gibi rengi gri yapmak son derece kolay. Ayrıca grinin sıcak, mavimsi veya yeşilimsi bir dokunuşa sahip olmasını istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. Farklı tonlarda nasıl gri yapılacağını açıklıyorum:

Mavimsi bir gri istediğinizi varsayalım:

Daha önce de açıkladığım gibi griyi yaptıktan ve istediğimiz tona ulaştıktan sonra, ona mavimsi tonu vermek için mavi tonu eklemeliyiz. Başka hiçbir şey. İstediğimiz mavi-gri tonuna ulaşıncaya kadar grinin üzerine mavi boya damlalarını dökecek ve rengi iyice karıştıracağız.

Mavimsi bir gri yaptığımız gibi, herhangi bir gri tonu da yapılabilir. İlk önce standart gri olan taban yapılır ve ardından griyi ona doğru getirmek istediğimiz rengin tonu atılır.

Bkz: Boyalar veya renklendiricilerle nasıl renk yapılır

Açıkçası, gri ile birleşen başka renkler de var ve bunu korkusuzca ve pratikte kesin olarak yapabiliriz, çünkü dediğim gibi gri tüm renklerle birleşir; Ayrıca, artık gri yapmayı da biliyorsunuz, ancak gri ile birleştirilecek başka bir renk hakkında veya bu renkle ilgili başka bir sorunuz varsa, size cevap vermekten mutluluk duyacağımı zaten bildiğiniz bir yorum bırakın.

Söyle bana gri ile başka hangi renkleri birleştirmeyi seversin?