Gri ile uyumlu renk dekorasyonu

O renkler kömür grisi ile gitmek ne gelince, renkler hakkında konuşmak daha kolay yok kömür grisi ile gitmek. Bu sayı sıfır. Nada. Her şey kömür grisi ile gidiyor!

  • antrasit rengi duvar boyası
  • gri badana
  • koyu gri ev boyası
  • gri ev boya renkleri
  • gri parkeye uygun duvar boyası
  • kül grisi ev boyası
  • gri ile uyumlu duvar renkleri
antrasit rengi duvar boyası,
gri badana,
koyu gri ev boyası,
gri ev boya renkleri,
gri parkeye uygun duvar boyası,
kül grisi ev boyası,
gri ile uyumlu duvar renkleri,

İç tasarımda, kömür grisi en çok yönlü nötrlerden biridir. Beyaz kadar diğer renk dostu ve siyah kadar dramatik. Beyazın temiz tutma sorunları varken, kömür grisi her türlü kiri gizleyebilir. Ev dekorunda kömür grisi ile giden renkler sonsuz olduğundan, renk eşleşmeleri söz konusu olduğunda tam özgürlüğe sahip olursunuz. Ancak farklı renkler farklı oda şekillendirme efektleri yaratacaktır. Çeşitli renk tonlarını kömür grisi ile eşleştirmek için beş iç tasarım fikri.

Geleneksel Renk Kombinasyonları
Kömür grisi, lacivert, orman yeşili ve bordo gibi klasik renklerle birleştiğinde geleneksel bir görünüm yaratır. Bir stili tanımlamak için herhangi bir tasarım öğesi bile eklemeden, odanızı tasarlarken bu renkleri bir araya getirirseniz, erkek kulüplerine ve lüks salonlara geri dönen bir his yaratacaksınız.

Modern Renk Karışımları
Kömür grisi renk ailesindeki herkesle iyi geçinse de, nötr kardeşleriyle takılmasına izin verirseniz, tasarımınızda daha modern bir görünüm geliştireceksiniz. Bej veya beyaz gibi başka bir nötrün sadece birkaç ilavesiyle ağırlıklı olarak kömür gri bir oda oluşturabilir veya çoğunlukla bej veya beyaz odada vurgu renginiz olarak kömür grisini kullanabilirsiniz. Her iki görünüm de çağdaş olacak.

Mevcut hissi daha da artırmak için, kömür grisini başka bir nötr ile eşleştirin ve ardından ek bir renk popu getirin. Hemen hemen tüm renkler çalışır. Sarı, kırmızı, mavi, mor, turuncu, pembe veya yeşilin güçlü tonlarını seçebilirsiniz. Odanızı güncel hissetmek istiyorsanız pastel tonlardan uzak durun, ancak sessiz tonlar iyidir.

Organik Renk Karışımları
Tarzınız bitkiler ve doğal ahşap ve lifler gibi organik elementleri tercih ediyorsa, kömür grisi önemli bir oda rengi için mükemmel bir seçimdir. In İskandinav , Belçikalı ve hatta rustik stilleri, kahverengi ve ahşap tahıl ve sepet veya kilim liflerin haline gelmelerini tutmak için bir ağır zemin gerekir. Kömür grisi bu kaldırma işlemini yapacak kadar güçlüdür.

Endüstriyel Renk Füzyonu
Kömür grisi, endüstriyel stil tasarımı için ideal bir temel renktir. Çatı katlarında veya ultra modern mutfaklarda kullandığınızda, güçlü bir estetik için sarı, turuncu, neon yeşili veya kırmızı gibi parlak parlak renklerle birleştirebilirsiniz.

Görünüm

Flair için Renk Sentezi
Kişisel tarzınızı ifade etmek için tasarım stiliyle ilgili bir endişeden kaçınırsanız, kömür grisi yaratıcı ifadenizin kalp atışı olabilir. Güçlü bir renk olmasına rağmen, pembe gibi pastellerle eşleşecek kadar yumuşaktır .

Ve kömür grisi, koyu kırmızı veya mor tonlarıyla kendi başını tutacak kadar güçlüdür.

Bu birkaç örnekten de görebileceğiniz gibi, kömür grisi ile başladığınızda renk eğlencesi için sınırsız olasılıklara sahipsiniz. Kömür grisi ile giden renkler sadece hayal gücünüzle sınırlıdır.

Bir cevap yazın