Gri tonlarda 17 modern banyo, soğuk değil

Gri tonlarında bir banyo mu? Ama… çok soğuk olmayacak mı? Bu, grinin nasıl birleştirildiğine ve dahil edilen malzemelere, dokulara ve aydınlatmaya bağlı, ancak bunların bize gösterdiği gibi Gri tonlarında 17 modern banyo Şimdi göreceğimiz gibi, doğru yapılırsa, gri çok modern ve soğuk olmayan bir alan yaratabilir ve sanırım siz nasıl olduğunu görmek istiyorsunuz. Öyleyse şimdi başlayalım.

Modern ve sıcak gri bir banyo

Denis Krasikov ve Anastasia Struchkova projesi

Düz çizgilerle modern, zeminde geometrik desenli fayanslar ve gri damarlı beyaz tonlarda mermer, gri boyalı duvarlarla birleştirilmiş. Hem banyo dolabında hem de tuvalet alanında bulunan ahşap olmasaydı soğuk olacak bir banyo.

Ahşap, sıcak aydınlatmanın yanı sıra mekanlara daha fazla sıcaklık getiren unsur olduğu için gri tonlarında bu modern banyolarda tekrar tekrar göreceğimiz bir şey. Hadi devam et.

Gri ve beyaz tonlarda ahşap dokunuşlu banyo ve yuvarlak jüt halı

Stil Küratörü için DIY Shelley Tarafından Banyo

Duş duvarını tamamen kaplamaya devam eden gri karo zemin, geri kalanı, beyaz unsurlar, ahşap dokunuşlar ve yuvarlak bir bitkisel elyaf kilim, bu gri banyoya sıcaklık katıyor.

Birkaç detay ile bir banyoya soğuk tonlarda sıcaklık vermek mümkün olmuştur.

İyi aydınlatmalı gri tonlarda bir banyo

Dekor Yardımı projesi

İyi bir doğal ışığa sahipseniz, grinin neden olabileceği soğukluğu çıkarmak için bir müttefikiniz olacak. Doğal ışığa biraz odun ve rattan, hasır, bambu vb. Gibi bitkisel lifler eklerseniz, hoş ve sıcak bir banyonuz olacak.

Bej renkli duvarlar ve ahşap mobilyalar ile gri tonlarda bir banyo

Gerisini beyaz ve bol miktarda ahşap bırakan çok açık gri tonlu fayanslar. Gri bir banyo, ancak ince ve çok parlak, bu da onu hiç soğuk değil, sıcak ve rahat bir banyo yapıyor. Ayrıca duvarların üst kısmı sıcaklık katan çok açık toprak tonlarında boyanmıştır.

Ahşap ve bitki lifi desenli gri ve beyaz bir banyo

Fotografía The Lily Pad Kır Evi

Sadece doğal ahşap değil, gri bir banyoya sıcaklık vermek için de kullanılabiliriz. Mavi ışıklarla dağılan sıcak bir aydınlatma, banyonun estetiğini ve onu algılama şeklimizi dönüştürür.

Evet, aynalı apliklerde gölgelerden kaçınmak için yukarı yerine her iki tarafa da yerleştirilmesi gerektiği doğrudur ve doğal cilt tonunun en iyi görüldüğü soğuk ışıkla, ancak banyonun havai ışığı koyulabilir. Ilık, hafif sıcak. Aslında gri ve beyaz bir banyomuz varsa, evet ya da evet ısıtmalıyız.

Görmek: Fayanssız banyolar. Duvarları fayanssız kaplamak için 15 fikir

Gri ve beyaz renklerde ahşap desenli modern bir banyo

Jagoda Nowakowska’dan dekoratif proje

Bu diğer banyo lavabonun duvarında tamamen gri ve balıksırtı beyaz metro karo ile kaplanmıştır, ancak yine, dolap, ayna çerçevesi ve gömme dolap çerçevesi gibi dört ahşap detaydır. rahat bir alan yaratın.

Gri ve beyaz tonlarda ve doğal ahşap mobilyalı bir banyo

Dekor Yardımı projesi

Gri tonlarındaki modern banyoların sade olması gerekmez. Aslında, yüzeyler ne kadar pürüzsüzse, o kadar soğuk olurlar.

Gri tonlarda boyanmış pervazları, listeloları veya ahşap panelleri duvarlarda onlara kişilik ve daha fazla varlık veren tasarımlar ve desenler oluşturmak ve ayrıca gri renge boyanmış olsalar bile daha sıcak hale getirmek için kullanabiliriz.

Sıcak ve rahat çimentoyla tamamlanmış bir banyo

Enca Interiors projesi

Rustik bir nüans ekleyen, ancak koyu gri tonlardaki fayanslar ve düz çizgili mobilyalar gibi modern unsurlarla birleştirilen çimento duvarlarla tamamlandı, hepsine ahşap gibi sıcak unsurlar ve onu yapan sepetin doğal lifleri serpildi. rahat bir banyoda.

Gri ve ahşap tonlarında modern bir banyo

Dekoratif proje Daria Elnikova

Banyoda görsel olarak bile sıcaklık ve barınma sağlarken, uyum ve denge oluşturmak için banyo mobilyalarına uygun ahşap raflar veya raflar kullanın.

Görmek: Beyaz ve ahşap banyolar. Aradığınız banyo burada

Fotografía Çiçek Açan Ortanca

Neredeyse tamamen gri tonlarda ve çok koyu gri ile kaplı olmasına rağmen, bu küçük banyo soğuk değil. Doğal ışık, mobilyaların pervazlı beyazı ve malzemelerdeki pürüzsüz yüzeylerin olmaması ve altın vurgular, bu gri banyoya daha hoş bir renk katmanın anahtarıdır.

Unutmayın, yüzeyler ne kadar pürüzsüzse, o kadar soğuk görünürler. Yerde, duvarlarda, yükseltilmiş karolarda ve pervazlı mobilyalarda desenler benimseyin ve bu hissi yok edeceksiniz.

Gri tonlarda modern bir banyo

Malamó stüdyo projesi | Fotoğrafçılık Micasarevista

Gri tonlardaki modern banyolardan bir diğeri de, tüm yüzeylerin pürüzsüz ve gri olmasına rağmen doğal ışık, doğal lifler ve ahşap eklersek kimsenin banyomuzun soğuk olduğunu söylemeye cesaret edemeyeceğini bize gösteriyor.

Stil Küratörü tarafından Fotoğraflar

Gri tonlarda duvarları seramikle kaplamaya karar verirseniz, pürüzsüz olandan daha fazla görünüme ve kişiliğe sahip olmanın yanı sıra çok soğuk olmayan kabartma veya damarlı olanı tercih edebilirsiniz.

Gri tonlarında ancak sıcak ve rahat modern bir banyo

Fotoğraf Sílvia Caballero

Doğal olarak zemini ahşap veya seramik imitasyon ahşaptan döşerseniz banyonun soğuk olmaması için muazzam bir desteğe sahip olursunuz.

Sıcak ve rahat gri tonlarında modern bir banyo

Petite Harmonie Fotoğraf ve Proje

Beyaz seramikle kombine edilmiş mikro çimentoyu taklit eden gri fayanslarla kaplanmıştır, ancak tümü lavabo dolabının ahşabı ile korunmuştur.

Gri ve ahşap tonlarında modern bir banyo

Ah Interiorismo Projesi

Doğal ahşabı görmemeye karar verirseniz, bu paragrafın yukarısındaki banyoda gördüğümüz gibi, çok soğuk olmayan belirli bir bej pigmentasyonuna sahip gri tonlarda seramik vardır. Gri ile çok açık kahverengi arasındaki o yumuşak gölgedeki fayanslar, çok soğuk olmamasını sağlar.

Gri tonlarda modern bir banyo

Petite Harmonie’den fotoğraf ve proje

Pembe tonlarda detaylar, gri ve beyaz tonlarda hidrolik efektli karo ve eğimli ve kabartmalı metro duvar karoları, ayrıca açık gri tonda boyanmış duvarlar. Bu modern banyoyu soğuk kılan, doku çeşitliliği ve beyazdır.

Görmek: 17 modern ve çok ilham verici siyah banyo Siyah üzerine mi bahis oynuyorsunuz?

Sıcak ve rahat mikro çimentoda modern bir banyo

Mireia Pla İç Tasarım Projesi

Çimento sıvalı, bol miktarda doğal ışık alan ve soğuk betonu bitkisel lifler ve ahşaptan sıcak aksesuarlarla dengeleyen modaya uygun bir banyo.

Görmek: Bu tarzın sevenlerini memnun edecek 10 minimalist banyo

Gri tonlardaki bu modern banyolar hakkında ne düşünüyorsunuz? Notlar aldınız ve fikir topladınız mı? Zaten herhangi bir sorunuz varsa, size cevap vermekten mutluluk duyacağıma dair bir yorum bırakabileceğinizi zaten biliyorsunuz.

Görmek: Banyo tasarımları